Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

nakup semiautomatic oz.fullautomatic gramofona do okoli 500e

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Sank



Pridružen/-a: Tor Nov 2018 10:56
Prispevkov: 2
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2018 20:14    Naslov sporočila: nakup semiautomatic oz.fullautomatic gramofona do okoli 500e Odgovori s citatom

Pozdravljeni,
pregledal že kar nekaj tem, ampak nisem našel neke podobne stare teme, zato odpiram novo.
Želim si pol avtomatski, oziroma èe že avtomatski gramofon, najraje bi kupil nekaj novega, po možnosti tukaj v naših krajih. zakaj polavtomatski, ker ko poslušam glasbo, skoraj vedno še kaj delam zraven in me moti tok, tok, tok na koncu, ker ne morem priti do gramofona Very Happy Very Happy Very Happy
imam pa dj gramofon in bi si kupil nekaj, kar tudi lepše izgleda v dnevni sobi.
Brskal sem med: Denon dp400, Thorens TD170-1, in pa nekaj jih je Audio-Tehnice.
ampak Audio-tehnica mi ni vizualno kaj preveè vseè,ker...Smile
Vem, da ta avtomatika ni nekaj audiofilskega, ampak v kaj takega se tudi ne bi spušèam. vintage pa ne vem, na koncu mi bo odveè tekanje, klicanje, raziskovanje, iskanje pravih ljudi itd...sem bolj za "plug&play Smile
Ima kdo kake izkušnje, oziroma pozna te in podobne gramofone, bi mi predstavil še katerega, ki ga jaz nisem omeni?
Hvala!
Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2018 20:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.ebay.de/itm/DUAL-1229-in-hohenverstellbarer-CS-40-Zarge-in-Holzdekor-und-Klapp-Schiehaube/143027232397?hash=item214d165e8d:g:bv8AAOSw1Exb-qH6:rk:18:pf:0

Za avtomatika je to vrhunsko. Z zveneèimi in dragocenimi imeni ne dobiš bistveno boljšega zvoka. Nastavljanje kateregakoli gramofona je ENAKO zapleteno in zahtevno. V nasprotnem primeru se poškodujejo plošèe in igla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sank



Pridružen/-a: Tor Nov 2018 10:56
Prispevkov: 2
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2018 21:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A da bi si uredil jukebox?😀 ne vem kaj to vse prinese zraven, servis, so rezervni deli itd?😀
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2018 22:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj si napisal, da nimaš cajta hodt gramofon ugašat, verjetno ga tud pržigat nimaš. Evo ti rešitev za veè plat, mislim da za 6. 6x LP je kar za nekaj èasa muske.

Ma, se ne kvari to moèno. Tudi ni neka bogatija potrebna za zrhtat ob nakupu. Je en tak tudi na bolhi atm.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sivagriva



Pridružen/-a: Ned Apr 2009 9:41
Prispevkov: 16
Kraj: o'bala

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 29, 2018 01:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MICRO SEIKI DD 24 - Auto Return Direct Drive
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 41706196
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe