Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Denon PMA 1500R

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 03, 2009 21:43    Naslov sporočila: Denon PMA 1500R Odgovori s citatom

Malce me mika, da bi vzel ojačevalnik Denon PMA 1500R.Nekdo ga na Bolhi ponuja za 400€, v Nemčiji pa novega za izpod 800€ ni.Nekoliko sem čital teste in vsaj nemški so zelo dobri.
Ima kdo kakšno mnenje o njem?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 03, 2009 21:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni izgleda drugi od istega prodajalca večja zver za manj denarja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 03, 2009 23:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem še sam malce bolj kritično pobrskal in se mi zdi, da pravzaprav (vsaj na osnovi točkovnega sistema v revijah AUDIO in Stereoplay) glede na kakovostne AV receiverje tudi v stereo načinu delovanja ni pričakovati nekega posebnega kakovostnega premika.
Ampak za nekoga, ki začenja graditi stereo sistem, je pa cena ugodna!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 04, 2009 00:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Denon-e smo imeli pred ca 20 leti v diskoteki kot pomožne ojačevalce in zvokovno so mi bili všeč. Tudi kasneje sem opazil, da jih v segmentu Audio-Video kar precej hvalijo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiourbis



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 20:34
Prispevkov: 122
Kraj: OBALA

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 05, 2009 19:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz jih prodajam tista dva na bolhi, ker sem presel na elektronke.
sta res super ojacevalca! Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe