Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Focal Kanta - mnenja
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 26, 2018 13:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
Dealer bi nekako moral vedeti kaj priklopit. Bila je komplet naim elektronika za katero tezko recem, da jo poznam, dealer je pa rekel, da ni agresivna. Obcutek imam, da je kanta precej slabsa serija od electre kot seveda tudi od utopie. Igralo je precej slabse kot na harbethih za manj kot pol cene. Zato sprasujem. Obcutrk imam, da je sopra nova electra, drazja in verjetno boljsa, kanta pa nizja serija od electre za priblizno isto ceno.


Po vsem navedenim sklepam, da ste temo zaĆØeli z napaĆØnega konca. Kot prvo, sami niste testirali niĆØ. Ne na lastni opremi, ne na razliĆØni amplifikaciji, temveĆØ prva elektronika, ki je bila navoljo - kot pravite "dealer je rekel, da ni agresivna". Pa ĆØe ni to najbolj možen amaterski pristop potem pa res ne vem.
Ja, ĆØisto možno da se je tako sliÅ”alo kot pravite, vendar pa zadeve dejansko niste testirali, temveĆØ ste nekaj sliÅ”ali v "mimohodu". Za testiranje ĆØlovek potrebuje kar nekaj ĆØasa in pa ustrezen izbor amplifikacije, kablov itd.

S tem da ste omenili Naim - Matjaž1 je imel konkretne težave z ATC + Naim in jih je prodal. Å ele pred kratkim smo naÅ”li super kombinacijo, kjer zadeva zaÅ”pila da se reĆØe. Roko na srce, tudi jaz sem vĆØasih kakÅ”no pikro rekel ĆØez kakÅ”en kos opreme, pa sem se kasneje za jezik ugriznil ko sem videl, da v nekaterih pogojih dotiĆØna zadeva igra lahko zelo drugaĆØe.

Glede na vaÅ”e pripombe sem se odloĆØil, da ĆØe bo opcija, bom preveril omenjene zvoĆØnike. V kolikor ne bo tako kot pravite, bom temo ustrezno zmodificral, zraven pa priložil nekaj foto dokumentacije.

Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 26, 2018 14:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Po vsem navedenim sklepam, da ste temo zaĆØeli z napaĆØnega konca. Kot prvo, sami niste testirali niĆØ. Ne na lastni opremi, ne na razliĆØni amplifikaciji, temveĆØ prva elektronika, ki je bila navoljo - kot pravite "dealer je rekel, da ni agresivna". Pa ĆØe ni to najbolj možen amaterski pristop potem pa res ne vem. Matt


Da nadaljujemo v amaterskem stilu ( malce ironiĆØno, ĆØeprav se popolnoma strinjam s pripombo trancedeejay-a ) je ĆØisto sluĆØajna koincidenca, da je v vĆØerajÅ”nji zadnji Å”tevilki Stereophile-a z dnem 25. Oktober 2019 test sestrske izvedenke Focal Kanta No.2.

https://www.stereophile.com/content/focal-kanta-no2-loudspeaker

Glede na dejstvo, da je po mnenju nekaterih avdiofilov itak veĆØina testov "kupljenih", vseeno prilagam izvleĆØek iz omenjenega ĆØlanka:

Conclusions

In their ads, Focal emphasizes the choices of baffle and cabinet finish strongly enough that you might think the Kanta No.2 a "lifestyle" product in which appearance takes precedence over sound quality.

Nothing could be further from the truth. Focal is one of the most technically advanced speaker makers in the world, and the Kanta No.2 has benefited from that expertise, with drive-units designed and made in-house and the applications of other proprietary technologies.

After suitable break-in, my review pair of Kanta No.2s was capable of dynamic, well-balanced sound with a high degree of transparency to the source, and surprising bass extension for the speaker's size.

Although styling has obviously played a role in its design, there's nothing in the Kanta No.2's sound to suggest that it has resulted in any compromises. With the Kanta No.2, styling is merely the icing on the audiophile cake.

K napisanemu ne bi imel kaj dodati, ker zvoĆØnika nisem imel na testu, ga nisem sliÅ”al, zato nimam moralno tehniĆØne pravice ocenjevati kvaliteto izdelka. MogoĆØe bo komu izmed vas vseeno vodilo za pridobitev dodatnih informacij.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 26, 2018 15:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ni problem, samo zraven je treba met harbeth za benchmark. In ce harbeth ne bo v primerjavi igral kot lepo uglasen instrument zraven razstelane kiste za manj kot pol cene pol nic nocem.
Seveda se je potrebno vprasati o uredniski politiki. Ce se ne sme deliti svojih izkusenj, ce te niso pozitivne.... kakorkoli kanta vs harb
eth, harbeth brez pomislekov. Ali je harbeth dovolj dober je pa spet drugo vprasanje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 26, 2018 17:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se ne oglasam, se pa sprasujem, ce je vse vredu z vami.
Lep vecer se naprej.

A.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 28, 2018 20:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
Dealer bi nekako moral vedeti kaj priklopit. Bila je komplet naim elektronika za katero tezko recem, da jo poznam, dealer je pa rekel, da ni agresivna. Obcutek imam, da je kanta precej slabsa serija od electre kot seveda tudi od utopie. Igralo je precej slabse kot na harbethih za manj kot pol cene. Zato sprasujem. Obcutrk imam, da je sopra nova electra, drazja in verjetno boljsa, kanta pa nizja serija od electre za priblizno isto ceno.


Evo mene. VĆØeraj sem ( na hitro)posluÅ”al omenjene zvoĆØnike in lahko reĆØem naslednje - kot po tradiciji so bolj odprt tip zvoĆØnika, obiĆØajno usmerjeni, basrefleks imajo spredaj in zadaj. Na tem hitrem poizkusnem testu smo imeli Densen, Moon in Chord elektroniko, z vsakim pa je igralo drugaĆØe (drugaĆØe seveda ne more biti,a razlike so veĆØje kot si jih marsikdo lahko predstavlja). Pri predvajanju glasbe z laptopa je bil zvok tenak, violine brez separacije (paĆØ kot en svetel ton, brez globine in posameznih odtenkov barve, vsaj na dveh razliĆØnih posnetkih), vglavnem zvenelo je živĆØno (ne vem ali so bili posnetki že v osnovi slabi, ker niso bili moji, zato sem predlagal CD player).....
Potem smo preklopili na CD player (sem prinesel par CD-jev, ki jih poznam in niso avdiofilski samplerji - kateri mi gredo že na živce, ker jih sliÅ”im povsod) in je bila takoj druga zgodba, poln zvok, sploh ne agresiven, dobra zvoĆØna slika, bilo pa je kar dosti basa na viÅ”jih frekvencah (da soba ni idealne velikosti to vemo) in zato smo v bas refleks porinili namensko peno zadaj in je bilo nekaj bolje, kasneje smo probali to varianto Å”e na sprednji bas refleks odprtini in je bilo bolje kot zadaj.
Enkrat kasneje smo priklopili na Densna (ojaĆØevalnik) in so bile tiste pene popolnoma nepotrebne. Hiter bas, dobra dinamika, lepa separacija instrumentov, edino zvoĆØna slika se mi je zdela malo preveĆØ razdeljena na levi in desni kanal.
Vglavnem kakorkoli, lahko bi nardili Å”e nekaj kombinacij, pa nisem utegnil, ker se mi je mudilo naprej. Dejstvo je, da je zadeva taka, kot sem predvideval že prej. Za te zvoĆØnike je potrebna ustrezna amplifikacija, malo se je potrebno poigrat Å”e s kabli in postavitvijo v prostoru .
Ti zvoĆØniki zelo hitro prikažejo razliko med posameznimi komponentami, tako da vsekakor je velika verjetnost, da se z omenjenim Naim-om zadeva ne razume najbolje, vsekakor pa so zvoĆØniki na tem hitrem testu pokazali, da znajo tudi zaÅ”pilat, da se pomaknejo v ozadje, zvok pa se odlepi od samih zvoĆØniko, ter da ojaĆØevalnik skrbi za neko homogoeno celoto po frekvenĆØnem spektru. Seveda, kakÅ”ne bi bile ugotovitve na daljÅ”e posluÅ”anje v razliĆØnih setupih je pa vpraÅ”anje, nikakor pa ne priporoĆØam ocenjevanje na prvo žogo oz. prvim setupom,ki pride naokoli. Vglavnem, jaz jih nebi mogel tako skritizirati kot Audiomarka, glede cene pa lahko presodi vsak sam.


Kar se tiĆØe rock glasbe pa meni (ĆØeprav nisem vintage fan), Å”e vedno med boljÅ”imi zvenijo ESS labs (http://esslabsusa.com/speakers/) oz. so zveneli ti zvoĆØniki v nekem ĆØisto obiĆØajnem setupu z Arcam integrircem in ĆØe se prav spomnim NAD CD playerjem. Tudi Avantgardi so se mi prej zdeli razglas zvoĆØniki, dokler jih veĆØ kot desetletje nazaj nisem sliÅ”al v ustreznem setupu.

Have a nice Day

Matt








_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 28, 2018 21:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsaka elektronika ima svoje specifike, vendar oĆØitnega Å”katlastega priokusa ne pusti elektronika, ampak box sam. ZvoĆØna slika je v izolaciji mogoĆØe povsem ok, je pa zgodba malo drugaĆØna, ĆØe zvoĆØniku privoÅ”ĆØiÅ” spodobno konkurenco.
Sam izbiram zvoĆØnike in med zvoĆØniki so razlike Å”e kako oĆØitne. Hecno bi bilo izbirati zvoĆØnike in namesto zvoĆØnikov menjati ojaĆØevalce... No kakorkoli, sam sem ga z lahkoto izloĆØil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 28, 2018 23:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:


Sam izbiram zvoĆØnike in med zvoĆØniki so razlike Å”e kako oĆØitne. Hecno bi bilo izbirati zvoĆØnike in namesto zvoĆØnikov menjati ojaĆØevalce... No kakorkoli, sam sem ga z lahkoto izloĆØil.


MogoĆØ je tudi tak pristop, da najprej izbereÅ” zvoĆØnike in potem vse ostalo prilagodiÅ” izbranim zvoĆØnikom. Nekateri celo pravijo, da je to edina pravilna pot/zaporedje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 28, 2018 23:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
Hecno bi bilo izbirati zvoĆØnike in namesto zvoĆØnikov menjati ojaĆØevalce...

Vsled pogleda na potek celotne reprodukcijske verige bi mogoĆØe to bilo bolj modro ... Å”e bolj pa v iskanju optimalne kombinacije. Za elektromehansko pretvorbo elektro signalov v željeno jakost sprememb zraĆØnega pritiska sta odgovorna oba segmenta, za dosego optimalne kvalitete pa najbolj njuna kompatibilnost.

Citiram:
Sam izbiram zvoĆØnike

Potem izbiraj zvoĆØnike glede na (verjetno) obstojeĆØo amplifikacijo (in priĆØakuj, da jih veliko ne bo delovalo optimalno v popolni NEodvisnosti od cene), a ocenjevanje absolutne kvalitete neke enote na tak naĆØin ni ravno najbolj kompetentno.
Glede na moje dosedanje izkuÅ”nje noben ojaĆØevalnik ni predober za nobene zvoĆØnike, obratno pa temu ni tako. Je pa to seveda le moje mnenje.

Ne vem pa, kaj je to s Å”katlastim prizvokom na Focal Kanti. Trancedeejay ni niĆØ poroĆØal o tem....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 29, 2018 00:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na high endu sem jih posluÅ”al na Naim ojaĆØevalniku kjer je veĆØ kot oĆØitno zvoĆØnik pokazal da ima neuravnotežen zvok. Nima zvoka prijetnega takega ki diha. ZvoĆØnik je najvažnejÅ”i ĆØlen v verigi ĆØe je slab mu ni pomoĆØi. Kar se tiĆØe materialov in izdelave že po tem vidim da so odstopanja velika iz ĆØasov ko je Å”e to bil Jacques Mahul Lab.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 29, 2018 10:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Audiomarka je napisal/a:


Sam izbiram zvoĆØnike in med zvoĆØniki so razlike Å”e kako oĆØitne. Hecno bi bilo izbirati zvoĆØnike in namesto zvoĆØnikov menjati ojaĆØevalce... No kakorkoli, sam sem ga z lahkoto izloĆØil.


MogoĆØ je tudi tak pristop, da najprej izbereÅ” zvoĆØnike in potem vse ostalo prilagodiÅ” izbranim zvoĆØnikom. Nekateri celo pravijo, da je to edina pravilna pot/zaporedje.

Tudi jaz sem med temi, ki tako menijo.
ZvoĆØnike se izbira glede na prostor in možnosti postavitve in pa posnetke (glasbo), ojaĆØevalec pa glede na zvoĆØnike.
Res je, da dokler se vrtiÅ” v krogu naprav /zvoĆØnikov in ojaĆØevalcev/ ki so narejene po istem kopitu, nima pomena dlakocepiti. Kot je tudi res, da ko imaÅ” ojaĆØevalnik visoke klase - se tudi ni potrebno dosti sekirati ali je pravi.

Najbolj zaguljeno je tisto vmesno podroĆØje, ko kupiÅ” resolutiven (pikolovski) zvoĆØnik, nimaÅ” pa možnosti imeti ojaĆØevalec ki ga presega. Ker stane preveĆØ. V takem je racionalno poiskati takega, ki ĆØimmanj 'fuÅ”a' oziroma kot reĆØemo - paÅ”e.

Kante sem bežno posluŔal in v mojem spominu nimam nekih pomislekov proti zvoku ki ga proizvajajo.
---------------------------------
Opažam da tudi takozvani 'izkuÅ”eni' pogosto zabluzijo pri inÅ”talaciji digitalnih izvorov zvoka. Med DAC-i, diski s slabimi fajli, raĆØunalniki, kabli, neredko vlada zmeda in rezultati brez repa in glave... Polni sebe si ne vzamejo tiste pol urice, da zadevo navzkrižno primerjajo s CD playerjem. Ki, kakorkoli je kar je, dober player ima osnovne kokoÅ”i na broju. NaÅ” admin je tudi pokazal na tak primer. Potem pa tukaj kolektivno gubamo ĆØelo kaj da ki je na stvari Laughing Laughing .
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 30, 2018 21:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko iÅ”ĆØeÅ” zvoĆØnike, najprej izbereÅ” najboljÅ”e, ki so paĆØ Å”e v budgetu. Ne me narobe zastopit. Ne moreÅ” kar poljubno vzet ene in se pol matrat okoli njih. HoĆØeÅ” nekaj kar znotraj audiofilskih gaberitov igra dobro in ti je hkrati vÅ”eĆØ oz. te vsaj ne iritira. V optimalnih razmerah bi vzel relativnega zmagovalca izmed vseh kandidatov.
Obstaja seveda možnost da se motim. Ampak tako slaba zvoĆØna slika kant, napram harbethom je zame takÅ”en minus, da ne rabim nadaljevat z resnim testiranjem. Hkrati ĆØlovek za timber ne rabi prav dolgo, da oceni, ampak ja, te stvari se dajo s sistemom reÅ”evat. Odra se pa ne da. ƈe eni zvoĆØniki izginejo, drugi pa ne ravno, težko kaj dosti reÅ”iÅ”.Oboji so stali dober meter od zadnje in daleĆØ od stranskih sten. No mogoĆØe lahko reĆØemo, da jih je dealer slabo postavil. Imel je sicer vse narisano na tleh.
Jaz ne vem ali imajo Focali "nižjih" serij tako slab efekt izginjanja iz kadra, ali je Harbeth relativno tako dober. Po spominu sodeĆØ, Harbeth spet ni neka referenca "disappearinga", ali se motim? Meni to kar dosti pomeni, da Å”katle niso tako oĆØitne. Kar sem jaz sliÅ”al, ni bilo v isti ligi te lastnosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 31, 2018 09:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
Ko iÅ”ĆØeÅ” zvoĆØnike, najprej izbereÅ” najboljÅ”e, ki so paĆØ Å”e v budgetu. Ne me narobe zastopit. Ne moreÅ” kar poljubno vzet ene in se pol matrat okoli njih. HoĆØeÅ” nekaj kar znotraj audiofilskih gaberitov igra dobro in ti je hkrati vÅ”eĆØ oz. te vsaj ne iritira. V optimalnih razmerah bi vzel relativnega zmagovalca izmed vseh kandidatov.
Obstaja seveda možnost da se motim. Ampak tako slaba zvoĆØna slika kant, napram harbethom je zame takÅ”en minus, da ne rabim nadaljevat z resnim testiranjem. Hkrati ĆØlovek za timber ne rabi prav dolgo, da oceni, ampak ja, te stvari se dajo s sistemom reÅ”evat. Odra se pa ne da. ƈe eni zvoĆØniki izginejo, drugi pa ne ravno, težko kaj dosti reÅ”iÅ”.Oboji so stali dober meter od zadnje in daleĆØ od stranskih sten. No mogoĆØe lahko reĆØemo, da jih je dealer slabo postavil. Imel je sicer vse narisano na tleh.
Jaz ne vem ali imajo Focali "nižjih" serij tako slab efekt izginjanja iz kadra, ali je Harbeth relativno tako dober. Po spominu sodeĆØ, Harbeth spet ni neka referenca "disappearinga", ali se motim? Meni to kar dosti pomeni, da Å”katle niso tako oĆØitne. Kar sem jaz sliÅ”al, ni bilo v isti ligi te lastnosti.



LP

Da je zvoĆØna slika "navidezno" brez zvoĆØnika je "domena" skupnih dobrih lastnosti sistema, prostora (akustike in postavitve zvoĆØnika) in seveda posnetka ... Nekaj od tega "sfali" se "zvoĆØna slika" lahko preseli nazaj v zvoĆØnik ...
Å e tako navidez nepomembni kabli "delajo" zvoĆØno sliko, nekateri, globoko, zraĆØno, nekateri potiskajo naprej in v Å”irino itd...
NeeeeŔteto možnosti Rolling Eyes Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 31, 2018 10:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To, kar pravi @ajka, je sicer res, vendar imajo kljub temu razliĆØni zvoĆØniki ob enakih ostalih parametrih, razliĆØno kvaliteto zvoĆØne slike. V enako nemogoĆØi prostorski postavitvi in akustiki moje dnevne sobe, so Dynaudio Contour 20 povsem izginili. Bil je samo zvok, ki je prihajal po celotni steni izza zvoĆØnikov. No, malo jim je manjkalo basov, zato sem jih zamenjal s Harbethi 5+, ki tudi kar solidno izginejo. ƈeprav jih nisem nikoli sliÅ”al, so moj skriti favorit Å”e vedno Dynaudio Contour 30, ki imajo po mojem predvidevanju vse, kar si lahko poželiÅ”, razen cene.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 31, 2018 12:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi meni so vÅ”eĆØ dynaudio. Pri dynaudio se bojim edino basa. Zelo težko ukrotiti.
Pri prejÅ”njem postu sem mogoĆØe pozabil napisati, da sta bila oba zvoĆØnika priklopljena na zelo kvalitetno naim elektroniko, zato so razlike v reprodukciji stvar zvoĆØnikov.
Sem opazil, da nisem edini, ki je ugotovil da kante niso napredek v kvaliteti, ampak v nižjih stroŔkih membran. So take teme že tudi drugod na netu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 31, 2018 13:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Te debate se vleĆØejo kot ĆØreva...in so vĆØasih malo "dosadne"...tako brez cilja, lutanje v temi...
@audiomarka, to kar ti iÅ”ĆØeÅ”, ne boÅ” dobil za 2Kā‚¬ (rabljeno) pika . Forget it!
Vsaj 3K+ bo treba porinit, ĆØe ne Å”e kaj veĆØ, da o novi robi ne govorimo.
Sploh ni važno kako igra "Kanta" ??
ƈe te ne zanima ni treba sploh pisat o njej? MOVE ON!
PaĆØ so pri Fucalu malo zabluzili, kot veĆØina nekdaj renomiranih brandov...
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Naslednja
Stran 6 od 11

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe