Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HiŔni kino Sony DAV DZ 860
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 13:10    Naslov sporočila: HiÅ”ni kino Sony DAV DZ 860 Odgovori s citatom

PremiÅ”ljujem o nakupu zgoraj omenjenega sistema za hiÅ”ni kino.. Cene se gibljejo od 600 do 670 ā‚¬.
Zanimajo me vaŔe izkuŔnje...sem malo brskal po forumih pa nisn nikjer opazil kaj bistvenega..
Prosil bi vas za mnenje cena-->kvalita
Imel bi ga v dnevni sobi ki je velika cca. 45 - 50 kvadratnih metrov.
V poŔtev bi priŔel za glasbo (60%) in filme (40%)

Že v naprej hvala za odgovore! Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 13:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ti mali sistemi so si kar podobni. Za filme se Ŕe nekako obnesejo, glasba pa mi zelo slabo zveni na njih.

Za ta denar dobiÅ” v Big Bangu Infinity Primus 5.1 komplet zvoĆØnikov, in pa cenejÅ”i harman kardon ali yamaha reciever, pa bo pomoje bolje igralo. Res pa je da ne bo tako lepo za pogledat. Pa kak cenejÅ”i pioneer dvd ĆØe se ti gre za hdmi.

ƈe pa se odloĆØaÅ” med temi malimi zvoĆØniki in malimi sistemi pa pomoje nimaÅ” kaj za zgreÅ”it.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 13:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V bistvu je naÅ”a dnevna soba majhna in se mi enostavno ne splaĆØa kupovat nevem kaj. Ker vem, da enostavno nebi priÅ”lo do izraza.

Zanima me edino za glasbo, kot si rekel da se slabŔe odnesejo.. Mi prosim razložiŔ zakaj? je krivo pomankanje srednjih tonov..? ali kaj podobnega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 15:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj ni treba da je velika. ƈe ej vsaj 3x4m se bo že poznalo. Pri teh sistemih cenejÅ”ih je tako, da je v satelite vgrajen le en full-range driver, ali pa gre za cenejÅ”i dvosistemski zvoĆØnik. Manjka pa, ponavadi detajla, zvoĆØna slika je zelo neuravnotežena ipd. Basa pa je ponavadi preveĆØ in samo bobni.

Za hec pojdi v Big Bang in posluÅ”aj tiste Infinity poceni zvoĆØnike, pa boÅ” videl da so veliko boljÅ” od teh poceni sistemov.


Nazadnje urejal/a Pestilence. Ned Jan 25, 2009 15:18; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 15:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

okey! bom Å”el jutri v big bang pa da ĆØujem:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 15:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe pa ti ne bo razlike, pa paĆØ vzameÅ” tega sonyja in je to to:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 19:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdaj sem postal malo skeptiĆØen Very Happy
Si me prestraÅ”o da to nebo Å”pilalo nevem kak Smile res pa je da sem na tem podroĆØju navaden laik in vsake podrobnosti niti nebi opazo.
Pa se splaĆØa zraven tega sistema nabavit kaki receiver?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 19:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Reciever rabiÅ” ĆØe kupiÅ” samo zvoĆØnike. Tisti komplet ki si ga omenil zgoraj ima vse kar potrebujeÅ”.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 20:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ok tnx za vse !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damjan80



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 9:56
Prispevkov: 11
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 10:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sem bil v podobni dilemi kot ti. Sem experimentiral z nekimi ĆØudnimi kombinacijami, pa je bilo vse tak tak. Sem Å”el v bb in posluÅ”al zgoraj priporoĆØeno kombinacijo harman kardon 155 in infinity primus. NimaÅ” kaj razmiÅ”ljat, to je to Smile velikost sobe sploh ni pomembna, moja dnevna je 4x8, sistem je nameÅ”ĆØen v levi polovici sobe na 4x3m. VĆØeraj sem si dal duÅ”ka in nabijal celo popoldne razliĆØne vire in zadeva je za ta denar fenomenalna. priporoĆØam Wink Jaz sem sicer vzel 255 verzijo ojaĆØevalca, zaradi podpore truehd zvoku. Je 100ā‚¬ dražji
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 16:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem se že hodil pozanimat za omenjeno verzijo (infinity, receiver + dvd) in se vedno bolj nagibam na to stran Very Happy
Zanima me pa Å”e vseeno ĆØe je že kdo sliÅ”al ta sony-jev sistem Question


Lp UroÅ”
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 17:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obstaja veliko kompletov zvoĆØnikov.. ampak te Infinity so za svoj denar kar solidni. Reciever lahko vzameÅ” rabljen, za kakih 200ā‚¬. DVD pa bi ti priporoĆØal tisti Pioneerjev model za 100ā‚¬.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 19:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem bil v podobni dilemi kot ti. Ko sem sliÅ”al zvok teh sonyjevih Å”tatlic sem si rekel, treba bo Å”e malo poĆØakat, da zberem Å”e nekaj denarja in na koncu se mi je obrestovalo. Zdej sem zadovoljen. Vsekakor je boljÅ”a izbira dvd player + reciver + zvoĆØniki. Kupuj poĆØasi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 20:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

xray80 je napisal/a:
Jaz sem bil v podobni dilemi kot ti. Ko sem sliÅ”al zvok teh sonyjevih Å”tatlic sem si rekel, treba bo Å”e malo poĆØakat, da zberem Å”e nekaj denarja in na koncu se mi je obrestovalo. Zdej sem zadovoljen. Vsekakor je boljÅ”a izbira dvd player + reciver + zvoĆØniki. Kupuj poĆØasi.



Mi lahko poveÅ” kere komponente maÅ” doma?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lesinar



Pridružen/-a: Čet Jan 2009 19:28
Prispevkov: 106
Kraj: koper

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 23:39    Naslov sporočila: res Odgovori s citatom

res je..... kupuj poĆØasi in pametno ker ĆØe nisi v Å”tartu dovolj zadovoljen boÅ” prehitro stremel k boljÅ”emu in seveda enkrat dražjemu.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe