Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Hišni kino Sony DAV DZ 860
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 13:10    Naslov sporočila: Hišni kino Sony DAV DZ 860 Odgovori s citatom

Premišljujem o nakupu zgoraj omenjenega sistema za hišni kino.. Cene se gibljejo od 600 do 670 €.
Zanimajo me vaše izkušnje...sem malo brskal po forumih pa nisn nikjer opazil kaj bistvenega..
Prosil bi vas za mnenje cena-->kvalita
Imel bi ga v dnevni sobi ki je velika cca. 45 - 50 kvadratnih metrov.
V poštev bi prišel za glasbo (60%) in filme (40%)

Že v naprej hvala za odgovore! Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 13:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ti mali sistemi so si kar podobni. Za filme se še nekako obnesejo, glasba pa mi zelo slabo zveni na njih.

Za ta denar dobiš v Big Bangu Infinity Primus 5.1 komplet zvočnikov, in pa cenejši harman kardon ali yamaha reciever, pa bo pomoje bolje igralo. Res pa je da ne bo tako lepo za pogledat. Pa kak cenejši pioneer dvd če se ti gre za hdmi.

Če pa se odločaš med temi malimi zvočniki in malimi sistemi pa pomoje nimaš kaj za zgrešit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 13:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V bistvu je naša dnevna soba majhna in se mi enostavno ne splača kupovat nevem kaj. Ker vem, da enostavno nebi prišlo do izraza.

Zanima me edino za glasbo, kot si rekel da se slabše odnesejo.. Mi prosim razložiš zakaj? je krivo pomankanje srednjih tonov..? ali kaj podobnega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 15:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj ni treba da je velika. Če ej vsaj 3x4m se bo že poznalo. Pri teh sistemih cenejših je tako, da je v satelite vgrajen le en full-range driver, ali pa gre za cenejši dvosistemski zvočnik. Manjka pa, ponavadi detajla, zvočna slika je zelo neuravnotežena ipd. Basa pa je ponavadi preveč in samo bobni.

Za hec pojdi v Big Bang in poslušaj tiste Infinity poceni zvočnike, pa boš videl da so veliko boljš od teh poceni sistemov.


Nazadnje urejal/a Pestilence. Ned Jan 25, 2009 15:18; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 15:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

okey! bom šel jutri v big bang pa da čujem:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 15:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če pa ti ne bo razlike, pa pač vzameš tega sonyja in je to to:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 19:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdaj sem postal malo skeptičen Very Happy
Si me prestrašo da to nebo špilalo nevem kak Smile res pa je da sem na tem področju navaden laik in vsake podrobnosti niti nebi opazo.
Pa se splača zraven tega sistema nabavit kaki receiver?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 19:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Reciever rabiš če kupiš samo zvočnike. Tisti komplet ki si ga omenil zgoraj ima vse kar potrebuješ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 20:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ok tnx za vse !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damjan80



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 9:56
Prispevkov: 11
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 10:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sem bil v podobni dilemi kot ti. Sem experimentiral z nekimi čudnimi kombinacijami, pa je bilo vse tak tak. Sem šel v bb in poslušal zgoraj priporočeno kombinacijo harman kardon 155 in infinity primus. Nimaš kaj razmišljat, to je to Smile velikost sobe sploh ni pomembna, moja dnevna je 4x8, sistem je nameščen v levi polovici sobe na 4x3m. Včeraj sem si dal duška in nabijal celo popoldne različne vire in zadeva je za ta denar fenomenalna. priporočam Wink Jaz sem sicer vzel 255 verzijo ojačevalca, zaradi podpore truehd zvoku. Je 100€ dražji
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 16:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem se že hodil pozanimat za omenjeno verzijo (infinity, receiver + dvd) in se vedno bolj nagibam na to stran Very Happy
Zanima me pa še vseeno če je že kdo slišal ta sony-jev sistem Question


Lp Uroš
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 17:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obstaja veliko kompletov zvočnikov.. ampak te Infinity so za svoj denar kar solidni. Reciever lahko vzameš rabljen, za kakih 200€. DVD pa bi ti priporočal tisti Pioneerjev model za 100€.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 19:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem bil v podobni dilemi kot ti. Ko sem slišal zvok teh sonyjevih štatlic sem si rekel, treba bo še malo počakat, da zberem še nekaj denarja in na koncu se mi je obrestovalo. Zdej sem zadovoljen. Vsekakor je boljša izbira dvd player + reciver + zvočniki. Kupuj počasi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
umeglic



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 13:04
Prispevkov: 10
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 20:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

xray80 je napisal/a:
Jaz sem bil v podobni dilemi kot ti. Ko sem slišal zvok teh sonyjevih štatlic sem si rekel, treba bo še malo počakat, da zberem še nekaj denarja in na koncu se mi je obrestovalo. Zdej sem zadovoljen. Vsekakor je boljša izbira dvd player + reciver + zvočniki. Kupuj počasi.



Mi lahko poveš kere komponente maš doma?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lesinar



Pridružen/-a: Čet Jan 2009 19:28
Prispevkov: 106
Kraj: koper

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2009 23:39    Naslov sporočila: res Odgovori s citatom

res je..... kupuj počasi in pametno ker če nisi v štartu dovolj zadovoljen boš prehitro stremel k boljšemu in seveda enkrat dražjemu.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe