Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pathos digit servis
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
coldplay33



Pridružen/-a: Pet Nov 2014 13:49
Prispevkov: 107
Kraj: Vojnik

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 25, 2020 10:53    Naslov sporočila: Pathos digit servis Odgovori s citatom

Imam Pathos digit CD player, pa ne zažene-zavrti cd-ja ko ga vklopim. Display kaže LOAD. Lampi gorita. Kdo bi mi to lahko popravil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Telefon: 041 331 474
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2020 11:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na Pathosu se je našel krivec, raztegnjen jermen za odpiranje. Zdaj novi čaka vgradnjo.



Novi jermen za tray je vgrajen, spet vse dela. Še barvanje prask in gotovo.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Right-Fi



Pridružen/-a: Pet Avg 2019 15:32
Prispevkov: 135
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2020 09:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@joztom kje pa si dobil nove jermene? Običajno so za ta namen kvadratnega prereza. Vsi moji CD plejerji imajo enak problem, v naših trgovinah pa teh dimenzij nimajo več na zalogi. Prek neta se dobi, vem, vendar... na koncu sem gor nataknil o-ringe, ki jih ni problem dobiti, vendar to ni čisto to.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2020 09:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Right-Fi je napisal/a:
@joztom kje pa si dobil nove jermene? Običajno so za ta namen kvadratnega prereza. Vsi moji CD plejerji imajo enak problem, v naših trgovinah pa teh dimenzij nimajo več na zalogi. Prek neta se dobi, vem, vendar... na koncu sem gor nataknil o-ringe, ki jih ni problem dobiti, vendar to ni čisto to.

lp


imaš na Ebay.de, ali Ebay.co.uk za nič soldi u kompletu....pride v enem tednu...
ali poizkusi Dihta d.o. na Brnčičevi...samo mislim da oni izdelujejo samo oringe...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2020 10:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Originalni kvadratni jermen sem našel v Delko v hali v BTC, košta pa 2€. Seveda pa sem imel starega s sabo za probo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
coldplay33



Pridružen/-a: Pet Nov 2014 13:49
Prispevkov: 107
Kraj: Vojnik

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2020 10:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zahvala joztomu za hitro in mojstrsko opravljeno delo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Telefon: 041 331 474
Right-Fi



Pridružen/-a: Pet Avg 2019 15:32
Prispevkov: 135
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2020 11:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovore. V Delku, Conradu in še dveh drugih trgovinah, kjer so včasih to imeli, ni bilo ustrezne dimenzije. Tako da ostane le še preko neta.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2020 14:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Right-Fi je napisal/a:
Hvala za odgovore. V Delku, Conradu in še dveh drugih trgovinah, kjer so včasih to imeli, ni bilo ustrezne dimenzije. Tako da ostane le še preko neta.

lp


Imam eno od Nada cd predvajalnika originalno enih 2,5cm premera pa še eni dve podobnih dimenzij ena okrogla in enah kvadratni presek al kako že.

lpz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2020 16:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam enega od Rotela še na zalogi, zobnik, ki se zdrobi in jermen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Right-Fi



Pridružen/-a: Pet Avg 2019 15:32
Prispevkov: 135
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2020 08:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala obema. @joztom Ja, Rotel bi bil pravi. Fi jermena cca 28 mm in 1,6 mm debelina. Sicer mi z oringom dela, vendar imam raje tako kot se šika. Se ti javim na ZS, itak imam v planu da se srečamo okroh mojih JBL-ov...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2020 10:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rotel jermen je večji, glej sliko

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2020 10:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Right-Fi je napisal/a:
Hvala za odgovore. V Delku, Conradu in še dveh drugih trgovinah, kjer so včasih to imeli, ni bilo ustrezne dimenzije. Tako da ostane le še preko neta.

lp


imaš v BTCu en servis elektronike...bil enkrat, ampak, da me ubiješ, ne vem kje in imena...dva fanta...spomnem se samo da so v magacinu imali gore CD playerjev...sigurno bo nekdo vedl točno... Very Happy
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2020 12:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Servis v BTC se je preselil. Zdaj je v stranskem vhodu v Interdiskont ta popravljalnica.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2020 14:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

v eni od privoznih ulicic proti BB v BTC je/je bil servis... tudi za Pioneer, ima pa mozakar tam tudi gore home hi-fi opreme
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
senior



Pridružen/-a: Pet Sep 2008 14:24
Prispevkov: 117
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2020 17:34    Naslov sporočila: Servis v BTC Odgovori s citatom

A imate v mislih servis Proelektronika ?
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe