Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

First Watt ojačevalci Nelsona Passa

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
opt817



Pridružen/-a: Tor Dec 2009 23:40
Prispevkov: 36
Kraj: Soundkraj

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 05, 2018 01:07    Naslov sporočila: First Watt ojačevalci Nelsona Passa Odgovori s citatom

Ali ima kdo takšen ojačevalec, konstruktorja Nelsona Passa, serija F, M ali J? Kakšne so vaše izkušnje, s kakšnimi zvočniki jih uporabljate? Ali je kdo naredil takšen ojačevalec sam - kakšne so težave izdelave in kakšen je zvočni vtis?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 05, 2018 09:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem se lotil izdelave xono phono, nekoč zelo popularnega phono predojačevalnika v DIY verziji. In kaj naj ti rečem. Na trgu ne dobiš enega originalnega dela, same ponaredke. Na 5 mest sem poslal spisek delov, vedno je polovica manjkala. Seveda sem odnehal in vse skupaj opustil.

Ne verjamem, da je pri ojačevalnikih kaj drugače.Največji problem so deli, sicer pa poizkusi.
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 05, 2018 10:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam 4 x monobloke F5 in 2 x monobloke Zen. F5 meni na QUAD ELS igrajo bolje kot QUAD 306.

Če boš delal katerega od First Watt ojačevalcev pazi da boš vzel dovolj velik hladilnik.

Cenovno. 2x monoblok F5 sem ocenil tam nekje 800-900 EUR.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jože



Pridružen/-a: Sre Dec 2009 18:30
Prispevkov: 318
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 05, 2018 13:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tu je link za DIY F5
http://www.audioxpress.com/article/you-can-diy-the-f5-power-amplifier

Zanimivo branje, zadeva je zelo zanimiva.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe