Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Brezzicni zvocniki

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NoFear85



Pridružen/-a: Tor Jan 2018 19:46
Prispevkov: 2
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 30, 2018 19:48    Naslov sporočila: Brezzicni zvocniki Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Zanimam se za nakup brezzicnih zvocnikov za v stanovanje. Nekako sem vrgel oko na Harman Kardon Omni 10+, sedaj sem pa nasel se Sonos Play 1. Ima kdo izkusnje? Kaksna priporocila, nasveti? + in - obeh, ali kaj tretjega?

Hvala za odgovore
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 30, 2018 21:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za ostale ne vem, lahko kako rečem za Sonos:
Ni poceni, je relativno drag,,verjetno tudi ni ravno audiofilski, ter ne podpira ravno 24/196.......
Ampak, odtehta pa na stabilnosti (meni dela leta in leta bp, brez resetov), aplikacija je dobra, pregledna in stabilna, zvočnike lahko kasneje dodajaš v zone, celo dva play1 daš lahko kot stereo, ko zeliš, lahko dodaš sub..... playbar.

Skratka, za celo hišo se nekaj najde. Jaz toplo priporočam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cink



Pridružen/-a: Sre Dec 2009 23:51
Prispevkov: 164
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 31, 2018 09:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

+1 za Sonos, ga imam že leta in je odličen (sicer Connect AMP). Sem ravno prejšnji teden poiskusil z B&O A6 pa je proti Sonos ena velika katastrofa. Sofware v podnu, da zakomuniciraš je pogreb, potem so velikokrat izpadi, kar izgubi komunikacijo (tam kjer Sonos dela v nulo). Pa recimo ker so imeli neke težav z Google Cast so se kar odločili da ga na novem firmwareu več ni, oglašujejo pa še vedno da je...Skratka A6 je že na poti nazaj k prodajalcu...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gash



Pridružen/-a: Sob Avg 2009 11:40
Prispevkov: 291
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 31, 2018 21:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdaj ze ne vem koliko let 24/7 sonos connect pridno dela in predvaja od internetnih radijev do vse muzike na nas-u. Enkrat se ni zgodilo, da bi štekal ali ne bil povezan. krmilim ga s tablico kompom ali največkrat s telefonom.Ne menjam, ker enostavno dela.
Kako je z zvočniki ne vem, ker imam sistem priklopljen na njegov digitalni izhod.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gash



Pridružen/-a: Sob Avg 2009 11:40
Prispevkov: 291
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 31, 2018 21:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glede zvočnikov pa sem kolegu nabavil pred kratkim Tibo 3. Povezlivost z BT ali digital in. Presenetljivo dobro se sliši v njegovi sploh ne majhni dnevni sobi. Priklopil ga je na TV, kodi player in BT preko telefona. Vse deluje stabilno. med viri preklaplja z daljincem. Zelo praktična stvar.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NoFear85



Pridružen/-a: Tor Jan 2018 19:46
Prispevkov: 2
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 04, 2018 19:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovore

kaj pa razlika v kvaliteti med HK in Sonos na splosno. Sta v enakem rangu, kdo izstopa?

Nekako se mi vseeno zdi da je Harman Kardon nekako boljsi, visji rang ali se motim?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe