Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HiŔni kino za cca 2300-2500 eurov

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ezigon



Pridružen/-a: Čet Jan 2009 13:47
Prispevkov: 3
Kraj: AjdovÅ”ĆØina

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 14:01    Naslov sporočila: HiÅ”ni kino za cca 2300-2500 eurov Odgovori s citatom

Živjo, rad bi si nabavil hiÅ”ni kino - reciever + 5.1 zvoĆØnike, mogoĆØe Å”e DVD player (ni nujen) in dal tja do ene 2300 do 2500 eurov (s kabli vred).

Ker sem na tem podroĆØju Å”e bolj laik me zanimajo vaÅ”a mnenja, kaj kupiti za ta denar, in kje se kaj splaĆØa pogledat.

Hvala za vaÅ”o pomoĆØ Å¾e vnaprej! Very Happy


Nazadnje urejal/a ezigon Čet Jan 22, 2009 20:09; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslovTelefon: 040 943 433
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 14:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uf, to pa bo surround Smile
KakÅ”en Onkyo ali Yamaha viÅ”ji model recieverja.. zvoĆØniki pa, tu imaÅ” ogromno izbire.

Recimo Monitor Audio Silver RS komplet:
spredaj: Monitor Audio RS6
center: Monitor Audio LCR
zadaj: Monitor Audio RS1
skupaj brez suba: 1200ā‚¬
ƈe je to preveĆØ pa vzameÅ” za sprednje raje RS5.


Potem je tu recimo Ŕe KEF:
spredaj: iQ50
zadaj:iQ10
center: iQ60c
1400ā‚¬ brez suba. Potem pa Å”e sub in reciever..

In System Fidelity
SF-5010+SF5050+SF-CC50 = 1450ā‚¬

Zraven priŔtej Ŕe ceno recieverja in SUB-a. Koliko pa je velika soba? Ker kabel lahko zaradi dolžine nanese kar nekaj denarja..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mac



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 15:19
Prispevkov: 108
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 15:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se bom Å”lepal na obstojeĆØo temo.

Trenutno imam Marantza z IQ50 fronti, zdaj bi pa poĆØasi dokupil Å”e zadnja. ƈimmanjÅ”e, najraje bele, da bodo neopazni na steni. O subu niti ne razmiÅ”ljam (Å”e). Nekaj v stilu videza KEF KHT1005 ali 2005, videza Jamo A102... kakÅ”en nasvet pri katerih proizvajalcih naj brskam, da bo Å”lo skupaj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 15:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pomoje najbolje da ostaneÅ” kar na KEF-ih. So pa cene majhnih modelov kar visoke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 19:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Možnosti je neŔteto!Za ta denar se že dobi nekaj kar poŔtenega.
A vpraÅ”anje:zakaj si tole temo odpiral tule, ĆØe je naslednja rubrika nalaÅ”ĆØ za to? Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ezigon



Pridružen/-a: Čet Jan 2009 13:47
Prispevkov: 3
Kraj: AjdovÅ”ĆØina

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 20:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se opraviĆØujem, temo sem odpiral nahitro med službo in sem oĆØitno spregledal Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslovTelefon: 040 943 433
roCkY



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 23:43
Prispevkov: 29
Kraj: LJ kotel

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 22:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Å”e en teĆØen:wink: post za vse, ki ste v tematiki doma

v naĆØrtu je nabava nekaj v rangu iz naslovnega posta +-. Fronta naj bi bila nek kompromis za glasbo in filme.
Reciver bo verjetno en z dvema HDMI izhodoma. ZvoĆØniki pa... bolj brskam po forumih manj mi je jasno, kaj bi bilo tisto pravo.
Že nekaj ĆØasa spremljam debate po forumuh a sem ravno toliko zmeden kot pred ĆØasom. Variant, ki so tudi cenovno zelo razliĆØne +- 1500ā‚¬ je ogromno... preveĆØ,
Nekaj preplaĆØevat pa mi seveda ne gre.

poleg zgoraj že omenjenih:
Kaj menite o Klipshih. Nenazadnje so dokaj solidne cene v naŔih logih.
Heco? celan seriji cene padajo ker grejo iz proizvodnje a so Ŕe vedno dodobra dražji od Klipshov...

Skratka zanimajo me mnenja o posameznih znamkah v tem rangu oz. na kaj biti pozoren, ko se bom enkrat le spravil zadeve posluŔat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 22:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Variant je v tej klasi res veliko in mnogokaj je odvisno od osebnih preferenc.Jaz sem sicer pripadnik naĆØela, da je treba za svoj denar ĆØimveĆØ dobiti, pri ĆØemer pa ne smeÅ” biti slepo zaljubljen v doloĆØene znamke.Tega je sicer med ljubitelji audia zelo veliko in so nekateri pripravljeni za "svojo" znamko prisegat do groba.
Jaz tukaj navajam zgolj kombinacijo, za katero sam dajem roko v ogenj:
-pri PC Giga(o njem sicer ni ne vem kako pozitivnih poroĆØil, a nekatere stvari ima ugodne) receiver Onkyo TX-SR 875 za 766ā‚¬ ali TX-NR 905 za 1044ā‚¬;nista niĆØ slabÅ”a od bistveno dražjih naslednikov 876 in 906!
-Tule so objavljali link do zvoĆØnikov Klipsch po res senzacionalnih cenah;set iz glavnih zvoĆØnikov RF 82, centra RC 62 in zadnjih RS 52 zna priti tam nekje okoli 1100-1200ā‚¬ in za ta denar zveni izvrstno(sub ni potreben!); vse je sicer možno ugodno dobiti tudi pri Technomarketu.
Vmes je žal ona najboljŔa cena za Heco Celan 800 že mimo, tako da bi en set sedaj stal že kar veliko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
roCkY



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 23:43
Prispevkov: 29
Kraj: LJ kotel

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 23:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj glih v tem je fazon pri zvoĆØnikih. "Hvala do groba Rolling Eyes " in poslediĆØno (ne)realnost ocen. Ravno RF 82 je v tujini kar dobro ocenjen in je nekak splaval na povrÅ”je pri izbiri. Do heca (800 mi je sicer premoĆØan) cenovno pride zraven že soliden reciver. Å e kak stotak zraven pri trenutno Å”e precenjenih zadnjih modelih pa je na mizi 2x HDMI in ostali bombonĆØki. Sicer mi glede na prebrana navodila Yamaha V3900 zgleda bolj logiĆØna za uporabo kot Onkyo 906. Bo pa seveda treba nekje mal veĆØ kot za 5 min zadevi sprobat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2009 00:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zakaj kupovat Onkyo 906,ĆØe lahko dobiÅ” Onkyo 905 za 450ā‚¬ ceneje in gre za isto zadevo...(razlika je internetni radio,drugo mislim da vse isto)
tu si na 1000ā‚¬ namesto 1450ā‚¬ Idea
Ga imam doma dobr mesec in sem zelo zadovoljen...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
ezigon



Pridružen/-a: Čet Jan 2009 13:47
Prispevkov: 3
Kraj: AjdovÅ”ĆØina

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2009 20:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za koristne razlage in namige, zdaj se je treba samo Å”e odloĆØit. zelo nagibam se k nakupu Onkya 905
, za zvoĆØnike pa bom Å”e videl katere.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslovTelefon: 040 943 433
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 02, 2009 03:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vidim da si iz ajdovÅ”ĆØine..ĆØe hoĆØeÅ” onkyo 905 prej sprobat se lahko zmeniva lahko prideÅ” mimo in malo probaÅ”..

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe