Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nekaj vprašanj in sistem do 500€
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 18:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iz dobrih 400€ boš kmalu prišel na 1000€. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Goran_82



Pridružen/-a: Pet Jul 2008 21:35
Prispevkov: 79
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 19:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če se boš že odločil za DALI concept 6 zvočnike, potem vzami komplet 5.0 za dodatnih 100 EUR (cena 499,99). Dobiš 2x concept 6 + 2x concept 1 (surround) + 1x concept center. Kasneje samo še nadgradiš z aktivnim wooferjem, pa si rešen.

Barva zvočnika (furnirja) pa ne vpliva na zvok.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
guliwer



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 17:02
Prispevkov: 26
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 11:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hvala zanima me še nekaj..tam na reciverju piše pre out sub woffer...kaj pa pre out pomen..rabm se kaj al gre direkt woffer gor?

goran lahko prosim link do kompleta?


Numb je napisal/a:
Iz dobrih 400€ boš kmalu prišel na 1000€. Laughing



ja ne gre za tuk dnarja pač...recesija Laughing


zanima me še nekaj...na vsake koliko časa grejo delat novo serijo zvočnikov (beri da nehajo delat concept)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 13:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gor priključiš aktivni woofer.
Na koliko časa gredo delat novo serijo zvočnikov je dosti nepomembno.Nove pogosto niso prav nič boljše od stare in jih lansirajo zaradi takih, ki se radi hvalijo, da imajo vse najnovejše.Kdor je pameten, pa to izkoristi in kupi dobro "staro" za pol ali še manj cene! Very Happy
Nisem moderator, a bi te vseeno prosil, če bi malce pobrskal po svojem znanju pravopisa!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
guliwer



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 17:02
Prispevkov: 26
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 16:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ok hvala za odgovor bom pa pisal tako, da bo vsem prav. Si bom prilastil omenjeno kombinacijo, vendar brez surround zvočniku...to bom dokupil kasneje, zato pa sem spraševal za serijo.

Hvala usem in lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 16:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pač vsak receiver ima izhod za aktivni sub...

Mal čudna ta razprava...Kako pa veš da bo to dvoje skupi lepo igralo?
A si že kje poslusal?
Za ta denar bi dobil ze spodobne zvočnike(sicer rabljene)...ampak dobiš take da ne boš niti ti opazil da so bili kdaj poganjani...


Nazadnje urejal/a aleksander Sob Jan 17, 2009 20:38; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
guliwer



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 17:02
Prispevkov: 26
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 20:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

glede tega ali bo lepo igralo se niti ne obremenjujem, saj bom seveda prej poslušal predem kupim...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 20:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tu govoriš v smislu da so to ze neke končne odločitve...no ja vsak po svoje

Pa to mi je tudi mal čudno,ko govoriš da imaš slabe izkušnje z kupovanjem rabljenih stvari...Kaj pa si kupoval? Rolling Eyes
Svetujem ti da premisliš in malo pogledaš pod rabljene stvari...
Saj lahko za denar 600€ ze nekaj kupiš(receiver+2 zvočnika)...
Pa dobiš veliko več kot trenutno gledaš in na višjem nivoju...
Samo treba je malo več časa vložit in potrpljenja in si mogoče o kaki stvari kaj prebrat,da vsaj veš kaj kupuješ..ne me narobe razumet,saj ti hočem dobro in nočem da bi kupil mačka v žaklju(pa čeprav novega) Surprised
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
guliwer



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 17:02
Prispevkov: 26
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Razumem te z kupovanjem rabljenih stvari pa imam slabe izkušnje(mobilni telefon, rabljene računalniške komponente)... sicer zaenkrat se nagibam bolj na novo saj imam nekaj razlogov:
1. živim v bloku in ne rabim glasnega sistema, temveč zgolj malo nadstandardni sistem kot je all in one glasbeni stolp za 300€
2. ne mislim neki na polno kupovat glasbe na cd-jih...le najljubšo glasbo
3. glasbo bi poslušal tam od pol ure do maksimum 1 ure na dan razen med vikendi, zato mi je brezveze kupovati rabljeno, saj ne mislim vlagati v to, če bo zadovoljevalo moje trenutne potrebe - hočem pa sistem za nadgrajevanje saj nikoli ne vem, mogoce bom naredil doma celo domači kino(potreben še televizor) vendar ne v bližnji prohodnosti(beri 1-2 leti)
4. hočem polno garancijo komponent iz zgoraj navedenega 3. razloga
5. to je vse

Mislim, da sem povedal in nikakor se s tem ne mislim ukvarjati resno vendar sem zgolj ljubitelj glasbe.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 21:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nekateri pač enačijo kupovanje rabljene audio naprave z nakupom rabljenega avta.Seveda gre praviloma za sila različne stvari in tveganj ne gre primerjat!
Sam imam dobesedno fantastične zvočnike, ki sem jih rabljene kupil za morda 20% realne vrednosti.Malo se mi zdi čudno, kako so nekateri pripravljeni kupovati razred ali dva slabšo kakovost, le da je stvar nova!Ampak dobro, to je stvar posameznika!
Sicer tematsko takile sistemi že seveda ne spadajo v hi-fi, ker to ne morejo biti, niti očitno uporabniki to ne potrebujejo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 21:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Guliver so ti te besede mogoče kaj znane???
Citiram:
guliwer

Odgovorov: 9
Ogledov: 1041
Forum: HI-FI Objavljeno: Sre Jun 18, 2008 17:08 Naslov sporočila: soliden 2.1 sistem
Živjo,

sem nov na tem forumi ker pa potrebujem pomoč. Sem strasten poslušalec glasbe in kot nekaterim nam je kvaliteta zvoka pomembna. Kupujem sistem 2.1 za poslušanje glasbe. Cenovni rang je nekje ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
guliwer



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 17:02
Prispevkov: 26
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 21:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

no ja res je, da sem tako napisal sam sem napisal tudi, da sem nov in sploh nisem znal primerjati "strastni", profesionali od ljubiteljski, amaterski ali ne vem kako naj se izrazim...ko sem bral na internetu malo o tem sem videl, da sem si čisto drugače predstavljav stvar, od tega da so pomembni kabli, ki povezujejo zvočnike, jaz vem da nikakor ne bom slišal raznike ali mi ne bo pomembna...takrat sem pa mislim kupiti sistem, pa sem si premislil saj sem za rojstni dan dobil all in one stolp, katerega je uničila strela
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 21:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No kot sam želiš,ne mislim ti vsiljevati mojega mnenja...Ta forum je za ljudi ki vidimo strast v tem hobiju in gledamo na te stvari malo drugače..

Srečno z nakupom in veselo poslušanje glasbe

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
guliwer



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 17:02
Prispevkov: 26
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 17, 2009 21:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem spoznal da sem zašel na malo preveč profesionalen forum o glasbi, saj moje potrebe niso zdaleč take kot večina tukaj...

Vseeno hvala sem izvedel veliko novega...

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
roger



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 9:48
Prispevkov: 32
Kraj: MS-okolica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 18, 2009 09:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa kaka samogradnja pride v poštev?
_________________
/roger/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 3 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe