Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Multimedia HI-FI Show 2017
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 12, 2017 15:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...

Nazadnje urejal/a longplay Pon Okt 02, 2017 20:53; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 12, 2017 16:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@longplay, na tale tvoj komentar lahko odgovorim samo z enim starim pregovorom, ki je ponarodel tudi na južni strani Alp:"Lošem k.... i dlaka smeta!"

Lp
p.s.: pa brez zamere Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 12, 2017 19:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dok mu cetri noge uopste ne smetaju. Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 12, 2017 21:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:

Bilo bi tudi korektno, da se vzdržite zvokovnih primerjav s sodobnimi komponentami in zadržite svoje ocene in komentarje v kontekstu starodobništva.
lpm


Mi lahko potem prosim kdo razloži: "What s the point?"Shocked

Ježeš..a tudi delujoči sistemi bodo razstavljeni?

A gre mgoče za sinodo kake tajne sekte, omerta pa to..???

Ravno primerjava z novodobno pirotehniko bi bila za mlado generacijo najbolj edukativna in poučna....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 13, 2017 08:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ta odstavek sem dodal zato, ker smo bili že večkrat priča abotnim kritikam in primerjavam.

Pričakoval sem, da se bo kdo javil in ponudil fizično in organizacijsko pomoč sodelujočim, pa se to do sedaj še ni zgodilo. Seveda, dlakocepit vsako besedo in kritizirat, ah ja, to pa.

Sodelujoči bodo to počeli iz entuzijazma in na svoje stroške, ki ne bodo povsem zanemarljivi in ne iz trgovskih nagibov in potreb.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 13, 2017 13:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Pričakoval sem, da se bo kdo javil in ponudil fizično in organizacijsko pomoč sodelujočim...

Evo, jaz sem pripravljen pomagati. Imam dve roki in dve nogi. Wink Ostalo po dogovoru.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 13, 2017 16:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Matej@ hvala za ponudbo, z veseljem jo sprejmem. Bo pa najbrž malo težje, ker si iz Laškega jaz pa iz Lj. Bomo na vezi.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 13, 2017 20:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bogomir, ne vem točno kakšno pomoč si imel v mislih (verjetno prenašanje, razvažanje ipd.) ampak načeloma sem se pripravljen zapeljati tudi do Ljubljane.

Ideja, da se v eni od sob predstavi avdio tehnika iz preteklosti, mi je zelo všeč. Zato tudi ponujam pomoč komurkoli od vpletenih. Predstavljam si, da je zadevo možno izvesti na način, ki bi celotnemu sejmu dodal neko novo perspektivo. V tej sobi bi se lahko obiskovalec sprostil, pozabil na nujne nakupe in akcije ter se rajši prepustil razmišljanju o razvoju avdio tehnike skozi čas, malce nahranil svoja nostalgična čustva, obudil kakšen lep spomin in podobno. Povdarek bi lahko bil na kulturi poslušanja glasbe s pomočjo avdio naprav skozi zgodovinsko perspektivo. Mislim, da bi bilo odlično, če se sestavi en dobro delujoč sistem, ki bo tudi z zvokom dal obiskovalcem kost za glodanje v pogledu vsaj določenih parametrov zvočne reprodukcije. Kot glavni izvor predlagam FM tuner. Brez avdiofilskih samplerjev torej. Zadevo bi veljalo dodatno popestriti z literaturo, reklamami, plakati, kasetami in ostalimi avdio izdelki iz te dobe. Ker bodo (upam vsaj) komponente bogato osvetljene z lastno svetlobo, bi bilo lepo, če bi bil prostor vsaj delno zatemnjen. Pa kakšen dober fotelj bi se tudi prilegel. Moja vizija je torej za letošnji sejem morda preveč ambiciozna. Embarassed

TUTTI, a se zna katera od hostes kotalkati? Wink

Bratje v orožju, če bo zadeva premierno vsaj solidno realizirana, lahko rečem samo JUHUUU!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 13, 2017 21:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

TUTTI @ Če bosta samo dva dneva, petek in sobota, domnevam, da bo postavitev v sobah potekala že v četrtek. A lahko poveš ob kateri uri in do kdaj, ter ob kateri uri se odprejo vrata v petek.

Glede sestanka, recimo v lokalu, ki ga je predlagal Nek_do, pa tudi ni nobenega odziva. Lahko bi se dobili ta vikend, ki bo baje bolj deževen.

Matej @ ali mi lahko pošlješ telefonsko na ZS. Moja je spodaj na vsakem postu.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 13, 2017 22:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja retroljubci sedaj gre pa zares!


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 14, 2017 00:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bravo @matej, veseli me, da si se pridružil in boš priskočil na pomoč. Kot si napisal je simpatično in smiselno in mislim, da se bomo skupaj potrudili slediti nekaterim tvojim napotkom.

Miro, sejem bo potekal dva dneva in postavitev bo v četrtek popoldan, demontaža pa v soboto zvečer po sejmu. Točno uro bodo vsi sodelujoči prejeli naknadno, saj bodo obveščeni sočasno kot razstavljalci.

Glede sestanka pa predlagam, da si vsi sodelujoči izmenjamo telefonske številke, lahko jih posredujete tudi meni na mejl ali sms, da se bomo uskladili, kdaj in kje bi organizirali sestanek za strategijo in realizacijo hifi muzeja na sejmu.

Lep pozdrav
Vojko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 14, 2017 00:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



p.s.: res je, sedaj gre zares - lahko si ogledate novo spletno stran sejma http://www.multimediashow.net/ Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 14, 2017 10:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tokrat so za predstavitev v hotelu Lev dali drug termin, zato bo treba dvakrat v Ljubljano ali izbrat la enega. Sad
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 14, 2017 11:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sejem... Ok.

Iz vabila - dobrodošli v najlepšem mestu na svetu...

Bi vseeno priporočil kanček skromnosti, oz. uravnoteženosti.
Pa nimam nič proti LJ, daleč od tega, da ne bo pomote...

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 14, 2017 12:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@pinus, če izvzamemo politično ali kako drugo konotacijo, se meni osebno zdi tak povdarek čisto v redu, saj se ne nanaša samo na naša mesta, temveč generalno na svet kot tak.
In, ko je sejem, je mnogim lepo, drugi pa so veseli, da so ponovno naredili nekaj dobrega za obiskovalce, še posebej za mlado prihajajočo generacijo.


Nazadnje urejal/a TUTTI Čet Sep 14, 2017 19:57; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Naslednja
Stran 3 od 13

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe