Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

behind the screen test
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 03, 2017 21:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@nek_do@, tokrat boÅ” ti hostesa.... Laughing ....ti si naloadan z znanjem, ki ga meni primanjkuje...juhuuuuu
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 03, 2017 21:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene imajo že tukaj ljudje "poln kufer" tam bi pa sploh vsi pobegnili ven.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 03, 2017 22:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ti bomo dali lasuljo...malo face liftinga...Ŕe žena te ne bo prepoznala... Laughing ...
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 03, 2017 22:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

TUTTI je napisal/a:

...
No, morda pa bi se dalo ponoviti tudi nekaj, kar se je dogajalo pred dobrimi dvajsetimi leti v hotelu Holiday Inn, kjer ste bili mnogi tu navzoĆØi prisotni, ter bili hkrati priĆØe in sodniki na "slepem" testiranju avdio sistemov.
...


Se spomnim tega ja...
Smo posluŔali in ocenjevali Ŕtiri sisteme: A, B, C, D in E! Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 03, 2017 23:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:

Smo posluŔali in ocenjevali Ŕtiri sisteme: A, B, C, D in E!


dobraaaa... Laughing
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 03, 2017 23:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
before je napisal/a:

Smo posluŔali in ocenjevali Ŕtiri sisteme: A, B, C, D in E!


dobraaaa... Laughing


Kdor je bil prisoten bo razumel napisano. No, morda pa so bili trije sistemi: A, B, C in D. Ne dam ravno roke v ogenj. A bistvo se skriva v navidezni napaki obeh mojih navedb.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2017 09:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:

Sem vedno pripravljen na konstruktivno debato in audio snidenja in zelo me moti, da je kar nekaj "forumskih miÅ”iĆØnjakov", ki se drznejo napisati marsikaj v "živo" jih pa ni nikjer, kamoli, da bi se sooĆØili z zvoĆØnimi problemi, ki nas pestijo ...

Za konstruktivno debato je potrebno pisati argumentirano, odpisati na citate in predvsem prebrati zapisano. Pa kdaj priznati zmoto, denimo. Dokler bodo na forumih prispodobe, teoretiĆØno nakladanje, premalo samokritiĆØnosti in nevidni projekti, pa bo stanje paĆØ temu primerno.

Denar je kar težko ovira, dober ali pa vsaj zelo soliden sistem se da sestaviti za zelo majhen denar. Trg je velik, informacij je ogromno, samo pobrati jih je treba. ƈe ne tu, pa v tujini.

Slepi testi so docela zanimivi, samo prodajalci najbrž ne bodo za. Very Happy
ZadnjiĆØ sem sam sebe zalotil, kako sem preferiral eno stvar, potem pa sem na slepem testu dosegel rezultat 50:50. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lix



Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17
Prispevkov: 501
Kraj: Med Koprom in Trstom

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2017 12:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja gerchy, denar je zmeraj veĆØja ovira, Å”e veĆØja ovira pa so sosedov travnik, kateri je zmeraj bolj zelen kot domaĆØi, standardna fauÅ”arija ki jo že poznamo in veliko nezaupanje v stilu, da je nemogoĆØe da sta sosedova dva naredila kaj takega, pa niti facebook strani nimata. A prepriĆØan sem, ker dobro poznam kako se dela v tujini, da imamo pri nas veliko veĆØ možnosti ne samo kar se inventivnosti tiĆØe, visoke strokovne usposobljenosti, tudi pripravljenost lokalnih obrtnikov za izdelavo maloÅ”tevilĆØnih prototipskih izdelkov ni nepomembna stvar. Informacij je naokoli ogromno, potrebno jih je pravilno selekcionirati in medsebojno povezati v celoto, zakar je dobro imeti veliko sposobnost gledanja v Å”irino in daljavo. Tega pa na zahodu primanjkuje, so zelo ozko specializirani in ne razumejo kako se lahko z balkancem hkrati pogovarjaÅ” o elektroniki, mizarstvu in zidariji. Je vseeno ali se s takim pristopom sestavlja hifi linijo s kupljenimi komponentami, ali se te komponente izdeluje ali pa popravlja stare vintage maÅ”ince, možnost uspeha s pristopom odprte glave brez predsodkov in strahu, je veĆØja.

Sem takoj za slepe teste, me prav zanima kako bi se posluŔalci odzvali na tiste "grde" aparature. :-)
_________________
"Ne moreÅ” dobiti pudinga, ĆØe ne pojeÅ” mesa."
P. Floyd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2017 13:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsestranskost je pogosto dvorezen meĆØ. ƈe nekdo zna vsega po malem, bo zelo verjetno izdelal povpreĆØen produkt. V tujini je res tako kot praviÅ”, ampak zaĆØuda so tam zgodbe o uspehu pogostejÅ”e. Res je tudi, da naÅ”a država pogosto dobesedno zavira razvoj, zato mnogi odidejo ĆØez mejo. Znanje pri nas je, o tem ni dvoma, samo ljudje z znanjem hitro ugotovijo, da je Å”koda ĆØasa za, khm, kako bi rekel, lahkomiselne ljudi.

Glede denarja pa, ĆØe bi dal na stran 5 ā‚¬ dnevno, bi v letu ali dveh sestavil ĆØisto spodoben sistem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lix



Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17
Prispevkov: 501
Kraj: Med Koprom in Trstom

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2017 13:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bistvena je ideja, za finese so strokovnjaki. V tujini se dobro idejo podpre.

Od prevelikega bremzanja se zavore zakurijo, potem gre samo Å”e s hitrostjo navzdol. ƈe bi imeli koliĆØkaj pameti bi nehali bremzati in bi pustili dihati, da gre po naravni poti. A interesi so oĆØitno drugaĆØni.
_________________
"Ne moreÅ” dobiti pudinga, ĆØe ne pojeÅ” mesa."
P. Floyd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2017 22:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gerchy je napisal/a:
ajka je napisal/a:

Sem vedno pripravljen na konstruktivno debato in audio snidenja in zelo me moti, da je kar nekaj "forumskih miÅ”iĆØnjakov", ki se drznejo napisati marsikaj v "živo" jih pa ni nikjer, kamoli, da bi se sooĆØili z zvoĆØnimi problemi, ki nas pestijo ...

Za konstruktivno debato je potrebno pisati argumentirano, odpisati na citate in predvsem prebrati zapisano. Pa kdaj priznati zmoto, denimo. Dokler bodo na forumih prispodobe, teoretiĆØno nakladanje, premalo samokritiĆØnosti in nevidni projekti, pa bo stanje paĆØ temu primerno.

Denar je kar težko ovira, dober ali pa vsaj zelo soliden sistem se da sestaviti za zelo majhen denar. Trg je velik, informacij je ogromno, samo pobrati jih je treba. ƈe ne tu, pa v tujini.

Slepi testi so docela zanimivi, samo prodajalci najbrž ne bodo za. Very Happy
ZadnjiĆØ sem sam sebe zalotil, kako sem preferiral eno stvar, potem pa sem na slepem testu dosegel rezultat 50:50. Laughing


LP

Evo eden od omenjenih "forumskih miÅ”iĆØnjakov", ki "živi na forumu", ko je kaj konkretnega "v živo" ga pa ni nikjer Rolling Eyes Laughing
Nisi imel "j..c", da bi priŔel do nas ,ko smo imeli "tedne AG" in debate o akustiki in potem taki delite "neizkuŔnje" soforumaŔem Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2017 22:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
fjaka je napisal/a:
before je napisal/a:

Smo posluŔali in ocenjevali Ŕtiri sisteme: A, B, C, D in E!


dobraaaa... Laughing


Kdor je bil prisoten bo razumel napisano. No, morda pa so bili trije sistemi: A, B, C in D. Ne dam ravno roke v ogenj. A bistvo se skriva v navidezni napaki obeh mojih navedb.


kaj hoĆØeÅ” povedat?....da je igral eden sistem, vi ste ocenili 5 razliĆØnih na razliĆØnih podlagah enega....vse je možno...tudi jaz laho eno glasbo odigram v 10 razliĆØniv izvedb....in poanta????
kaj Å”ele na 10 razliĆØnih inÅ”trumentov...in kje smo?????....100????....

samo sordino (kaj je to?) dam na inÅ”trument in ne boÅ” veĆØ vedel a sploh gre za isti inÅ”trument...hmmmmmmm....

OFF TOPIC
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2017 22:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Behind the smile the stranger lies
Beware of what is in his eyes

Coverdale


https://www.youtube.com/watch?v=wpxsea9XXA4

OT...sorry


@ajka@, zakaj tega miÅ”iĆØnjaka ne omeniÅ” po imenu, vsaj nicku....a te je strah...jaz nimam dlake na jeziku...zato so me banali...juhuuuuu
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2017 22:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
before je napisal/a:
fjaka je napisal/a:
before je napisal/a:

Smo posluŔali in ocenjevali Ŕtiri sisteme: A, B, C, D in E!


dobraaaa... Laughing


Kdor je bil prisoten bo razumel napisano. No, morda pa so bili trije sistemi: A, B, C in D. Ne dam ravno roke v ogenj. A bistvo se skriva v navidezni napaki obeh mojih navedb.


kaj hoĆØeÅ” povedat?


ƈeprav smo posluÅ”ali, domnevno, Å”tiri razliĆØne sisteme precejÅ”njega cenovnega razpona, pa smo dejansko posluÅ”ali le tri, a enega od teh dvakrat! In to najcenejÅ”ega...
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2017 22:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

lix je napisal/a:
Bistvena je ideja, za finese so strokovnjaki.


tako je.....samo, idejo lako ima otrok, ali pa marsigdo od nas ki tukaj nakladamo....strokovnjak jo lahko dodela in ustvari...mogoĆØe ali verjetno ni sposoben da iz nje naredi fineso....zato imamo genijalce, "otroke".....
zato smo na forumu da izmenjujemo ideje...izkuÅ”nje...mogoĆØe bo en genijalec izpopolnil svojo, @gerchy@ vsestrakost in naredil genijalen produkt....nekje...???...

OTTTTTT.....
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 5 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe