Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Cizek vintage
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 04, 2017 08:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Model 1 je...well, Grand Dady of all Cizek's.
-----------------------------------------------------
No, tudi jaz sem tega mnenja ĆØe gre za stand alone varianto, brez suba.
Kot je nakazal @andrejS se prava vrednost Å”e najbolj izkaže z neposrednimi posnetki (brez posegov ekvalizacij, kompresorjev itd) - a isto velja tudi za ojaĆØevalce in izvor zvoka in kable, ki so prikljuĆØeni gor. Igra že z dokaj 'socialnimi' modeli ĆØe le niso 'lažnivi'/z narejenim zvokom. Sem sprobal tudi System Fidelity SA300, ko Å”us: scena se lepo razvije in tudi dovolj moĆØi ima na Q=0,57 (4ohm)

ps:
Glede ovulacij(?) se ne sekirat, sem cepljen na vse do glasbe v živo Wink
Je tu naokoli Ŕe kaj drugih dobrih zvokov, samo da so od 5x navzgor dražji od kombinacije recimo Model 3+MG27.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 04, 2017 08:49    Naslov sporočila: Re: Tweeter Odgovori s citatom

andrej je napisal/a:
Ajde pa dam Å”e jaz svoja 2 centa prispevka, veĆØ itak ni vredno.
Imam doma par tweeterjev starih cca 30 let, ki zgledajo identiĆØni kot Cizekovi. Zmerjen fs = 1065 Hz, žiĆØka do tuljave zgleda boga, zato lahko samo sklepam, da je Cizek zelo dobro vedel kaj dela pri rezu 1500Hz - 6db/oct ĆØe ne bi take visokotonce kuril/i kot po tekoĆØem traku.

[/img]

To je to. Visokotonec je Peerless KO 10 DT. Pod drugo oznako ga Å”e vedno izdelujejo (mislim da ima Å”e vedno 'brke' na prednji ploÅ”ĆØici, samo kupola je motno bela). DT115 ? Bi moral primerjati podatke..(deklarirana resonanca 1056Hz je ultra blizu tega kar si izmeril (1065))..
Še najbolje bi bilo kupiti jih dokler so originali Ŕe v funkciji in za preizkus zamenjati jih - da se sliŔi ali je to res primerna menjava. To lahko naredi eden in javi na forum informacijo. Poceni pa so itak, tako da ni stran vrženega denarja.
http://www.d-s-t.com.au/data/Peerless/810665.pdf
Cizek mu je kompenziral resonanco (ni impedanĆØnega hribĆØka na krivulji) in tako prepreĆØil velika iznihavanja.
Kot je rekel @andrejS zdrži veliko moĆØi, vendar ko sem imel svoj primerek (Model3), sem jim krpal žiĆØke kar pogosto. Pa sem uporabljal takrat Sansui 2x40W. Tuljave ni nikoli skurilo.
Za tako delo bi morda bila primernejÅ”a varianta kot so imeli razni Cantoni, Visoniki ipd - žiĆØke od zunaj v velikem loku v kupolo in oblite z elastiĆØno snovjo.
http://www.overclock.net/t/980607/what-can-you-tell-me-about-these-speakers
Tako pa ima KO10DT kratke žiĆØke speljane v 's' izpod obrobe. Meni so se lomile tik ob tuljavi, kjer so bile upognjene.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 04, 2017 13:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za namen reza na 1500Hz je veliko primernejÅ”i Audax TW034X0, ker ima resonanco na 800Hz, torej 200Hz nižje in ne seka moĆØno v rez, ĆØe bi bil na 1000Hz.
1500Hz je idealen rez za poznavalce, ker je nad vokalom, res pa znatno utruja visokotonec, ki faÅ”e velike ekskurzije na tem podroĆØju. TehniĆØno znanje dopuÅ”ĆØa rez kjerkoli, poje pa tak zvoĆØnik nikoli, ker se najobĆØutljivejÅ”i toni sliÅ”ijo iz dveh driverjev z razliĆØno hitrostjo membrane, pa Å”e kaj je zraven.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrej



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:47
Prispevkov: 121
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 04, 2017 20:56    Naslov sporočila: DIY (opet) Odgovori s citatom

Takrat niso imeli na razpolago svilenih visokotoncev, ki bi poleg vrhunskega zvoka bili Å”e heavy duty po konstrukciji zato se je Cizek znaÅ”el drugaĆØe.

Danes je tega precej in en resnih kandidatov bi lahko bil Morel CAT308 http://www.morelhifi.com/wp-content/uploads/2013/11/CAT308.pdf
Ta visokotonec oprosti marsikateri kiks na kretnici.

Za bas bi lahko uporabil Ciare HW250 - Fs 23Hz, Qts primeren za kompresijo, Vas malo prevelik ampak z eksperimentiranjem (DATS V2, na primer) se lahko zmeri obteženje membrane, dokler se ne doseže 2dB manj in primerno nizek Vas za 40 Litrsko kompresijo.
http://consumer.ciare.com/?altoparlanti=hw250

Nato ugotoviÅ”, da te zvoĆØniÅ”ke enote, les in drobni material stanejo veĆØ kot Cizeki in smo spet tam

Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 05, 2017 06:54    Naslov sporočila: Re: DIY (opet) Odgovori s citatom

andrej je napisal/a:
Takrat niso imeli na razpolago svilenih visokotoncev, ki bi poleg vrhunskega zvoka bili Å”e heavy duty po konstrukciji zato se je Cizek znaÅ”el drugaĆØe.

Danes je tega precej in en resnih kandidatov bi lahko bil Morel CAT308 http://www.morelhifi.com/wp-content/uploads/2013/11/CAT308.pdf
Ta visokotonec oprosti marsikateri kiks na kretnici.

Za bas bi lahko uporabil Ciare HW250 - Fs 23Hz, Qts primeren za kompresijo, Vas malo prevelik ampak z eksperimentiranjem (DATS V2, na primer) se lahko zmeri obteženje membrane, dokler se ne doseže 2dB manj in primerno nizek Vas za 40 Litrsko kompresijo.
http://consumer.ciare.com/?altoparlanti=hw250

Nato ugotoviÅ”, da te zvoĆØniÅ”ke enote, les in drobni material stanejo veĆØ kot Cizeki in smo spet tam

Twisted Evil

Bi si mislil da si kar tako dal primere driverjev, a ĆØe dobro pogledam, si se potrudil, da si naÅ”el te variante.

Ne bi slabo za diy eksperte poskusiti narediti kopijo, po možnosti izboljŔano. Možnosti izboljŔav je veliko - od Ŕkatle z manj vibracijami, materiala kretnice, do boljŔih driverjev.
Membrane wooferjev je tudi Cizek obteževal (s ta istim obroĆØem zalepljenim na membrani, ki kontrolira break-up). Woofer je, sodeĆØ po broÅ”uri imel resonanco izven Å”katle na 16Hz.
Ciare ni toliko drag, Peerless tudi, pa ĆØe rata, se naredi Å”e upgrade z dragim Morelom.
Glavni kljuĆØ, mislim da je izpeljati rez na wooferju s 6dB/oktavo. Ko gledam frekvenĆØno krivuljo, se mi zdi, da polovico reza mora prispevati mehansko - obroĆØek. Ostalo pa elektriĆØno.
---------------------------------------------------------------------------------------------
ps:
na temo menjave obrob: iz testa Modela 1:
...Caratteristica che appare particolarmente curata e' la tenuta d'aria dell mobile, veramente perfetta... je zapisal Renato Giussani
http://cizekspeaker.weebly.com/uploads/2/2/2/5/22252552/cizek_1-3.jpg
V broŔuri Modela 1 pa piŔe... cabinet is sealed so that we have a MINIMUM return time of four seconds on woofer..
Kar sovpada z mojimi izkuÅ”njami. Prvi kit sem ga delal s Kef-om, je imel B200 woofer in prave base in globino sem dobil Å”ele ko je bilo vse tako zatesnjeno, da ko sem spustil membrano je takoj skoĆØila ven kot Å”uÅ”ta (vzmet). Samo malo puÅ”ĆØalo - se je že poznalo na zvoku.
To pojasni tudi premaz na obrobah wooferja - ker je ta pena polprepustna. Da bi pa spremembe zraĆØnega tlaka napihovale membrano, nisem opazil.

Saj bi ne rabilo, ma to napiÅ”em ĆØisto iz tistega - ĆØe smo že tako zahtevni pri zvoku, potem so potrebne tudi druge pozornosti za dosego tega. Smo paĆØ entuziasti, enemu povrÅ”nežu bo to pretiravanje.
ƈe po menjavi obrobe se ne dosega minimalnega ĆØasa vraĆØanja, je potrebno obrobe premazati. Kar bi bilo itak dobro narediti zaradi boljÅ”ega duÅ”enja vibracij roba membrane in nenazadnje 2x daljÅ”e življenjske dobe.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 05, 2017 08:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najprej sem s CD-jem (ker lahko hitro menjavam ploÅ”ĆØke) preĆØekiral zvoĆØnike s 360Ā° žanri in istoĆØasno poiskal dobro pozicijo v prostoru.
Sedaj pa z gramofonom v detajle. Ven je skoĆØilo nekaj mozoljev, a Å”e moram priti do dna koliko je to posledica starosti oziroma posegov.

Sicer pa, ĆØe je @simoncelli videl asociacijo v ovulaciji, me zanima kaj bo rekel ko opiÅ”em Å”e rezultat iz gramofona
Laughing Laughing -- uuu, tega jaz Ŕe na modelu 1 nimam Laughing Laughing
Å e kako je pomembno na ĆØem Cizek igra. Å e bolj skoĆØi ven razlika v kakovosti ojaĆØevalca, da ne omenim izvora zvoka. Pa ne da je samo opazno - na potenco dobi zvok nove dimenzije in žlahtnost.

@andrejS, samo Ŕe pikico in bo prepozno ..krog sklenjen .. ljubezen iz preteklosti po premoru v sedanjost. Sicer bi si bolj želel prvi model, je ta dvojka maestozna zgoraj in za popolno 'simoncellijevo ovulacijo' manjka samo Ŕe sub.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrej



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:47
Prispevkov: 121
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 05, 2017 09:33    Naslov sporočila: Mech.Dir.Cntrl.Bmng. Odgovori s citatom

Cizek je mehansko duÅ”il srednje tone na wooferju tudi s peno. Grdo ampak verjetno uĆØinkovito.


Å e en primer zvoĆØnika, ki uporablja reze 6db/Oct je YG Acoustics. Koliko je mrežica pred wooferjem v funkciji kontrole direktivnosti ali estetike (marketinga) je stvar debate


Zdaj pa spet k italjanom, kjer je njihov (verjetno) najstarejÅ”i majstor za popravilo zvoĆØnikov ponudil DIY naĆØrt za zvoĆØnik, kjer midbass ni elektriĆØno rezan, visokotonec pa samo z 6db/Oct

http://www.caninialtoparlanti.it/DNC.htm

Ambasador, bo dovolj glodanja za vikend, kaj praviÅ”? Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 05, 2017 11:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@Ambasador - ako ni skrivnost - kateri CD pa ti služi za testiranja?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojan65



Pridružen/-a: Sob Feb 2014 19:52
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 05, 2017 11:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

epic je napisal/a:
@Ambasador - ako ni skrivnost - kateri CD pa ti služi za testiranja?


In kateri ojaĆØevalec se obnese, bi bilo za vedeti, ko si se ravno poglobil v Cizeke..?

Lp., B.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 761 731
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 05, 2017 21:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:

....
Sedaj pa z gramofonom v detajle. Ven je skoĆØilo nekaj mozoljev, a Å”e moram priti do dna koliko je to posledica starosti oziroma posegov.

.....
@andrejS, samo Ŕe pikico in bo prepozno ..krog sklenjen .. ljubezen iz preteklosti po premoru v sedanjost. Sicer bi si bolj želel prvi model, je ta dvojka maestozna zgoraj in za popolno 'simoncellijevo ovulacijo' manjka samo Ŕe sub.


1. Saj pravim, da pomlajuje.
2. Upam, da se s Castorjem ne bosta skregala zaradi bejbe pri vajinih letih.
Upanje obstaja, da dobis cel sistem.
http://www.subito.it/audio-video/diffusori-acustici-cizek-enna-195894250.htm

Sporoci, kaj se odkrijes v crni luknji, kjer se cas vije po svoje, pises zanimive prispevke!

Tako kot je moj soimenjak ugotovil, kopijo se da narediti za visjo ceno od originala, ce v prvo uganes vse parametre, kar pa tezko dvomim, da se ti sreca nasmehne tako dalec.

Pozdrav,
Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simonceli



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 8:36
Prispevkov: 195
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 07, 2017 21:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
Najprej sem s CD-jem (ker lahko hitro menjavam ploÅ”ĆØke) preĆØekiral zvoĆØnike s 360Ā° žanri in istoĆØasno poiskal dobro pozicijo v prostoru.
Sedaj pa z gramofonom v detajle. Ven je skoĆØilo nekaj mozoljev, a Å”e moram priti do dna koliko je to posledica starosti oziroma posegov.

Sicer pa, ĆØe je @simoncelli videl asociacijo v ovulaciji, me zanima kaj bo rekel ko opiÅ”em Å”e rezultat iz gramofona
Laughing Laughing -- uuu, tega jaz Ŕe na modelu 1 nimam Laughing Laughing
Å e kako je pomembno na ĆØem Cizek igra. Å e bolj skoĆØi ven razlika v kakovosti ojaĆØevalca, da ne omenim izvora zvoka. Pa ne da je samo opazno - na potenco dobi zvok nove dimenzije in žlahtnost.

@andrejS, samo Ŕe pikico in bo prepozno ..krog sklenjen .. ljubezen iz preteklosti po premoru v sedanjost. Sicer bi si bolj želel prvi model, je ta dvojka maestozna zgoraj in za popolno 'simoncellijevo ovulacijo' manjka samo Ŕe sub.


Simonceli že ve, kako igrajo Model 2 na razliĆØnih sistemih. MogoĆØe veĆØ kot kdorkoli tu gor....( vržena rokavica )? In ĆØe se Å”e navežem na napisano; mogoĆØe veĆØ kot kdorkoli tu gor v zadnjem ĆØasu; imel v lasntiÅ”tvu model 3, model 2, sedaj imam (samo) Å”e model 1. Ta ostane.

Tako da, g.Ambasador; leta niso vedno v prednosti; sploh ne v tem primeru. Spomin peŔa z leti in rado nagaja tudi uŔesom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2017 08:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AndrejS je napisal/a:
...
1. Saj pravim, da pomlajuje.
2. Upam, da se s Castorjem ne bosta skregala zaradi bejbe pri vajinih letih.
Upanje obstaja, da dobis cel sistem.
http://www.subito.it/audio-video/diffusori-acustici-cizek-enna-195894250.htm

Sporoci, kaj se odkrijes v crni luknji, kjer se cas vije po svoje, pises zanimive prispevke!

Tako kot je moj soimenjak ugotovil, kopijo se da narediti za visjo ceno od originala, ce v prvo uganes vse parametre, kar pa tezko dvomim, da se ti sreca nasmehne tako dalec.

Pozdrav,
Andrej

Uuu, lepo ohranjeni, redkost. Prodajalec ne poÅ”ilja po poÅ”ti, je treba v osrĆØje Sicilije osebno prevzeti.

Za zdaj samo posluŔam, sicer se ukvarjam s pogonom gramofona in je to 'usput'.

ps:
epic, bojan
kateri ojaĆØevalec ali player je v tej debati nepomembno. Važne so ugotovitve, drugi pa povejte svoje. Za ojaĆØevalec ugotavljam da se moĆØno pozna (bolj kot z mojimi zvoĆØniki) ĆØe je viÅ”je klase, pa niĆØ drugega.
Za CD player uporabljam Philipsov CD recorder - sem imel kar nekaj drugih playerjev na preizkusu doma - pa nisem menjal, ker je 'mojo' glasbo Å”e najbolj prebavljivo posredoval. Ime me ne zanima, važno kako igra. Ta primerek ima oĆØitno kar nizek jitter in mi posreduje dinamiko in globino basa - pa tudi globino stereo slike toliko ok, da bi moral kar precej izprazniti denarnico za boljÅ”o stvar. Pri ĆØemer moram povedati - ĆØe menjam mora biti bistveno bolje. Teh malih audio paranojic sem se zdavnaj najedel in ne trzam veĆØ na male izboljÅ”ave.
Res pa od nastanka vertikalnega gramofona (2011) nisem veĆØ sprobaval drugih playerjev - z izjemo CD7 (AudioResearch). Tako da vem, kje je moj player v minusu napram taboljÅ”im; kaj se da dobiti z visoko klaso. Ni prav isto kot ĆØe imaÅ” v direktni primerjavi, ma za dobiti grobe obrise situacije zadoÅ”ĆØa.
_________________
Carpe Diem


Nazadnje urejal/a ambasador Pon Maj 08, 2017 09:00; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2017 08:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:

Uuu, lepo ohranjeni, redkost. Prodajalec ne poÅ”ilja po poÅ”ti, je treba v osrĆØje Sicilije osebno prevzeti.


Da, zares so lepo ohranjeni. Najbrz tudi cena ni zadnja. To se lahko malo zmenis v naprej, ce gres na tako pot.

Ko je mene ugriznilo za MG27, sem dvignil zadnje pare iz banke in se usedel v avto. Za druzbo sem pobral seveda Canyon-a, da po poti ni bilo dolgcas. Odsla sva v zgodaj zjutraj, se peljala po obali do Ancone, potem pa zavila v notranjost, Macerata. Vmes sva premlevala kako imajo v Italiji licno obdelana psenicna polja, res dozivetje. Pri gospodu sva uredila zadnjo ceno, malo smo pokramljali, nalozila sube v avto in obrlnila nazaj domov. Po poti nazaj seveda pizza in pivo, da preverimo se ostarije. Nikoli mi ni bilo zal. Ce si res len za vozit, si predstavljam, da najbrz obstaja trajekt iz Benetk, pa se cas imas, da malo krizaris in se zabavas po poti.

Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2017 16:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem prelistal katalog iz leta 1980, pa bom podal nekoliko zaokrožene cene od takrat. Toliko da se dobi obĆØutek o razmerjih. Da ne bo preveĆØ dolgoĆØasno, bom podal Å”e primerjavo z 'amerikanci' iz tistega obdobja. Cifre so v italijanskih lirah.

Cizek Model 1 ...... 700.000 lir/par
Cizek Model 2 ...... 500.000 lir/par
Cizek Model 3 ...... 350.000 lir/par

Sub MG27 ......... 1.000.000 lir/par

Cizek KA1 Classic ..... 900.000 lir/par
Cizek KA20 sub e elektronsko kretnico 3.000.000 lir/kos (je zadoÅ”ĆØal eden za celoten sistem s KA1)
----------------------------------------------------------------------------
Za primerjavo je stal Advent Loudspeaker podobno kot Cizek Model 2, Model 1 pa kot AcousticResearch AR 12.
----------------------------------------------------------------------------
Sedaj Ŕe povezava s sedanjostjo:

Po istem katalogu je stal Klipsch Heresy 900.000 lir/par ... danes 2.000ā‚¬
Bose 901 Mk lV z ekvalajzerjem 1.450.000 lir/par ........... danes 2.300ā‚¬

Malo Å”pekuliranja: MG 27 bi tako lahko nov danes stal okoli 2.000ā‚¬/par. Cizek Model 1 pa okoli 1.500ā‚¬/par.
Njihov top sistem Classic bi stal danes nov cca 8.000ā‚¬.
Jasno, da se tu vmeÅ”a politika: ĆØe drugo ne, dva taka zvoĆØnika kot so KA1 v masivnem KOA lesu s spoji po vogalih na klasiĆØni lastoviĆØji rep si lahko samo sanjaÅ” za 2.000ā‚¬...
With the tree endemic to Hawaii only, and with supplies dwindling, Koa is likely to be rather expensive. Also, boards of highly figured and/or curly Koa can command fantastic prices.
http://www.wood-database.com/koa/

Is dis informejŔon juzful?
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2017 18:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

KonĆØno sem naÅ”el KA1+KA20, pa si jih lahko pogledate na tem videu:

https://www.youtube.com/watch?v=3GupJ2BEO-8

Ni videti njihove aktivne kretnice. Tudi Å”pužvice okoli tweeterja je ni. Zato pa ima zvoĆØniÅ”ki kabel navit kot cev za zalivanje vrta. Poleg tega da je skoraj telefonskih dimenzij.
---------------------------------------------------------------------------------
Je splet glede prvega suba KA20 zelo hermetiĆØen. Slike, razen ĆØrno bele mini sliĆØice iz revije Suono, praktiĆØno ni.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Naslednja
Stran 2 od 16

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe