Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Katere stereo zvočnike izbrati
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
el84



Pridružen/-a: Pon Apr 2016 9:27
Prispevkov: 2
Kraj: bloke

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 10, 2017 15:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jest sm imel te zvočnike indiana line mislim ,da je bil model musa 260 krasni zvočniki kar si gor priklopil je špilalo in mi je še danes žal, da so šli v prodajo .Imam pa eno mini komponento od ei niša na katere mam priklopljene JBL monitorje pro 1 in zelo dobro špilajo v garaži vsak prau super za tak ojačevalnik te starosti. Jest ti priporočam zvočnike INDIANA LINE tako kot ti je že napisal ambasador. LP.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041520404
maki



Pridružen/-a: Čet Okt 2014 21:09
Prispevkov: 11
Kraj: notranjska

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 10, 2017 16:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

el84 je napisal/a:
Jest sm imel te zvočnike indiana line mislim ,da je bil model musa 260 krasni zvočniki kar si gor priklopil je špilalo in mi je še danes žal, da so šli v prodajo .Imam pa eno mini komponento od ei niša na katere mam priklopljene JBL monitorje pro 1 in zelo dobro špilajo v garaži vsak prau super za tak ojačevalnik te starosti. Jest ti priporočam zvočnike INDIANA LINE tako kot ti je že napisal ambasador. LP.


Hvala za dodatni nasvet,
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
el84



Pridružen/-a: Pon Apr 2016 9:27
Prispevkov: 2
Kraj: bloke

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 10, 2017 16:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma sej si blizu, pa pridi ima sin tud še Indiana line mislim ,da je model nota pa jih boš slišal zvočnik za okol 200 eurou nov lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041520404
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 10, 2017 18:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

el84 je napisal/a:
Ma sej si blizu, pa pridi ima sin tud še Indiana line mislim ,da je model nota pa jih boš slišal zvočnik za okol 200 eurou nov lp.


Daj ti to malo v Slovenscino prevedi!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
Likalnik



Pridružen/-a: Tor Dec 2013 2:51
Prispevkov: 46
Kraj: Lesce

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 11, 2017 22:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo,

Ce si lahko malo temo sposodim..... namen imam kupiti woofer.... trenutno imam stereo sistem.... ojacevalec yamaha rx-a730.... zvocniki ze starejsi letnik Pioneer CS-701....sedaj bi pa dodal woofer Klipsch r-115sw.....dnevna soba je velika 40m2..... Prosim za mnenja ali bi slo to skupaj ali ne.... poslusal bi musko tako kot gledal filme..... vsega po malem.

Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 12, 2017 09:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Povezal bos lahko, uporabljas bos lahko tako za glasbo kot za filme. Klipsch sub, ki ga omenjas je velik, mocan (400W) in soliden sub. Kako bo delovalo v tvojem prostoru pa je zgolj ugibanje. Upam, da nimas sosedov? Smile

lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Likalnik



Pridružen/-a: Tor Dec 2013 2:51
Prispevkov: 46
Kraj: Lesce

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 12, 2017 21:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor..... se eno vprasanje.... kaj svetujete na prvo center zvocnik ali sub..... oboje naenkrat zal financno ne gre.... gledal sem Klipsch RC450C.... cca 400E....kaj predlagate.... raje center pred subom?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 13, 2017 09:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hehe, nekaj se pa lahko odlocis tudi sam ali ne? Smile

Sam bi vzel sub prej, sploh, ce ga nameravas uporabljat v stereo pri poslusanju glasbe. tam ti center kaj veliko ne bo pomagal.
lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ico



Pridružen/-a: Ned Maj 2013 10:00
Prispevkov: 193
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 01, 2018 13:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

blazheny je napisal/a:
Nočem biti partibrejker, ampak ali ste si ostali ogledali skico prostora iz uvodnega posta? Nemogoča postavitev. Basati v ta, omejeni kot, budget zvočnike na HT receiver mi je recept za bleh, v najboljšem primeru meh rezultat. To ne bo B od basa, D od drajva in S od slama, brez tega pa ne R od rocka. Been there, done that, na žalost in stroške.

XTZ 99.36 so mi na vintage Rotelu rockali ko živali (no ajd, za poceni robo), ko so bili v solidni postavitvi: dva metra stran od prednje in meter in pol stran od stranskih sten. Ko sem jih privlekel domov in jih zabasal na tričetrt metra od prednje stene, sem jih samo še po hitrem postopku zapakiral in oddal novemu srečnemu lastniku.

Moj nasvet: znebi se še risiverja, ki je za stereo itak mimo, nato nabavi najboljši soundbar z vuferjem, kar jih denarnica prenese. Yamaha, JBL. Morda celo B&W. So še drugi, te sem slišal in tudi kakšnega kupil. Boš presenečen, kaj dajo ven.

Alternativno, poglej za slušalkami + headamp/DAC kombinacijo. Recimo, Schiit audio + (za rock/metal) Beyerdynamic.

bral sem nekaj let staro temo o soundbar-u,ko je nekdo spraševal zaradi pomanjkanja prostora naj nabavi ali ne?res da je šla tehnologija naprej sem tudi jaz v dvomih.seveda se pogovarjamo o višjem rangu soundbar-a 500eur(plus)(bose,jbl...).še vedno pa ne vem ali bom zadovoljen pri gledanju filmov,kot bi bil z klsaično postavitvijo 5.1 sistema z zvočniki?še vedno pa izdelek vrnem nazaj,mar ne?hvala...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe