Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Roon labs
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
boogie



Pridružen/-a: Pon Maj 2009 9:58
Prispevkov: 36
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 22, 2017 17:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zaradi kroniĆØnega pomanjkanja ĆØasa se v tej smeri Å”e nisem igral. Je pa v prvem planu:)
_________________
Working Hard, Or Hardly Working?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lumpi



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 11:23
Prispevkov: 46
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2020 20:18    Naslov sporočila: Roon black friday Odgovori s citatom

Roon labs v ĆØrnem petku 3 mesece za 1$.
V korona obdobju in obilu ĆØasa morda za preizkusiti.

https://roonlabs.com/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2020 01:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naložil Roon, Roon Server in Android App. Zdaj moram pa samo Å”e Å”oferca naredit, pa Å”ibamo. Jutri, dons je že pozno. Bom poroĆØal.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
speci



Pridružen/-a: Čet Dec 2013 15:02
Prispevkov: 45
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 12:20    Naslov sporočila: Roon Odgovori s citatom

Miro je kaj novega
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040 414 768
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 12:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja no, Roon zaenkrat ni najbolj po mojem okusu. Moti me, da ves ĆØas hoĆØe, recimo iz zunanjega trdega diska, importirati celotno ploÅ”ĆØo ali komad in namestiti v spomin naprave, kjer je nameÅ”ĆØen Core.
V nastavitvah mi recimo ne ponudi native dsd opcije za moj strimer Matrix, ki je sicer v njegovem seznamu priporoĆØenih naprav. Nasploh so težave z izborom autputa in njegovo vklopitvijo.
Kar pa se tiĆØe podatkov, ki jih nudi, pa je prvak. Zvokovno nimam pripomb, mislim pa, da je moj strimer boljÅ”i, v primeru direkt usb vhoda na njegov plejer, kot pa usb iz Roona na strimer, uporabljen kot usb dac. Pa tudi Tidal in MQA direkt v strimer iz native aplikacije je boljÅ”e, kot ĆØez Roon.Bom ga pa Å”e naprej raziskoval.
Zaenkrat se mi zdi jRiver boljÅ”i, ĆØeprav je manj vpadljiv in mogoĆØe že malo zastarel.
Foobar proti prejŔnima nima za zenf.
Winamp, zadnji update, zvokovno niti ne zaostaja, ne pozna pa dsd.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 13:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

poglej desno spodaj v streamerju, tam imas dodatne nastavitve za vsako audio cono.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 13:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Verjetno misliŔ v Roon nastavitvah. To sem sem vse probaval, ampak je to malo Ŕtorasto.
lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 13:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Hja no, Roon zaenkrat ni najbolj po mojem okusu. Moti me, da ves ĆØas hoĆØe, recimo iz zunanjega trdega diska, importirati celotno ploÅ”ĆØo ali komad in namestiti v spomin naprave, kjer je nameÅ”ĆØen Core.
V nastavitvah mi recimo ne ponudi native dsd opcije za moj strimer Matrix, ki je sicer v njegovem seznamu priporoĆØenih naprav. Nasploh so težave z izborom autputa in njegovo vklopitvijo.
Kar pa se tiĆØe podatkov, ki jih nudi, pa je prvak. Zvokovno nimam pripomb, mislim pa, da je moj strimer boljÅ”i, v primeru direkt usb vhoda na njegov plejer, kot pa usb iz Roona na strimer, uporabljen kot usb dac. Pa tudi Tidal in MQA direkt v strimer iz native aplikacije je boljÅ”e, kot ĆØez Roon.Bom ga pa Å”e naprej raziskoval.
Zaenkrat se mi zdi jRiver boljÅ”i, ĆØeprav je manj vpadljiv in mogoĆØe že malo zastarel.
Foobar proti prejŔnima nima za zenf.
Winamp, zadnji update, zvokovno niti ne zaostaja, ne pozna pa dsd.

Ne vem , ĆØe on importira vsako ploÅ”ĆØo posebej vsakokrat, nisem zasledil na, disku vidim aktivnost verjeto bere sproti al tud ne bom preveril.V nastavitvah imam izbran zunanji disk prej je vse kar je blo na disku prebral in oznaĆØil z ovitki in paĆØ informacijami o albumu potem pa gasa tko kot je rekel dr.sah je spoadaj desno izbrani output in direktno na squeez preko toppinga D90 na naprej.

lpz

lpm
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 05, 2020 13:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Verjetno misliŔ v Roon nastavitvah. To sem sem vse probaval, ampak je to malo Ŕtorasto.
lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 09, 2024 14:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

14 dnevni trial. Ali se da Å”e kako drugaĆØe poizkusiti Roon?

Glasbe ne posluÅ”am vsak dan, niti vsak teden, vĆØasih tudi po mesec ali veĆØ ne. Tako da 10 EUR tu, 10 EUR tam, za vse service, se kar nabere na mesec...

Ali ni Roon imel vĆØasih one time nakupa?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 09, 2024 16:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Roon lifetime 829,99$.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 09, 2024 16:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

epic je napisal/a:
Roon lifetime 829,99$.
To je repplay na moj zadnji stavek. ƈeprav te opcije ne najdem na roon strani...

Kaj pa morda Ŕe repply na moj prvi stavek?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sid



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 11:28
Prispevkov: 43
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 09, 2024 17:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

twom je napisal/a:
epic je napisal/a:
Roon lifetime 829,99$.
To je repplay na moj zadnji stavek. ƈeprav te opcije ne najdem na roon strani...

Kaj pa morda Ŕe repply na moj prvi stavek?


Kaj bi želel? DaljŔe obdobje, kaj drugega?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lumpi



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 11:23
Prispevkov: 46
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 09, 2024 20:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za ā€œblack fridayā€ so imeli 3 mesece za 3 $.

In ker sem pozabil in spregledal mail je sledilo avtomatsko podaljŔanje za eno leto.
Å e dobro saj z roon ARC sedaj dostopam do svojega lokalnega arhiva od kjerkoli, tidal po je itak integriran..

MogoĆØe bodo imeli velikonoĆØno akcijo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2024 08:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zaradi 10ā‚¬ ne boÅ” umrl ĆØe binrad probal.

DrgaĆØe pa jim piÅ”i ĆØe ti podaljÅ”ajo testno obdobje. Meni na zaĆØetku so ga na 3 mesece- ampak na zaĆØetku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 2 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe