Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Vincent audio

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Audiostorm



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 23:02
Prispevkov: 27
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 10, 2009 00:21    Naslov sporočila: Vincent audio Odgovori s citatom

Pozdrav. Zadnje čase pogosto naletavam na ime Vincent (ko klikam po netu), in me sedaj zanima kakšne komponente so to? Kako to igra? Je res, da je notri neka kitajska elektronika? Tud tukaj, na audio-kontakt strani neka trgovina ponuja Vincent stereo ojačevalec z 200w na 8 ohm po kanalu, in solidnim drobovjem za 899 evrov..., koliko je dejansko res moči in rezerv, ter kok točno, detaljno to igra? Če je kdo poslušal, oz si lasti te zadeve, naj napiše mal o tem.
Tnx.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 10, 2009 01:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Link do testa močnejšega brata SV-238:

http://www.tnt-audio.com/ampli/vincent_sv238_e.html


Drugače pa imaš v omenjeni trgovini možnost testiranja komponent doma, založiti moraš pa polno kupnino.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
megane



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 20:28
Prispevkov: 152
Kraj: Benedikt

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 10, 2009 17:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam SV-234.


Test kompleta CD in AMP iste serije
http://www.areadvd.de/lm/AV_Hardware/test_vincentsv234cds5.shtml

Test ojačevalca
http://www.stereoplay.de/Testbericht/Vincent-SV-234_3474663.html

Omenjeni model boš težko dobil na probo, ker ga izdobavijo samo po naročilu in 10% avansa.


p.s.: danes je večina stvari Made in China

LP, Dejan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 10, 2009 18:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri Vincentu je posebno nekaj drugega:njihovi aparati niso samo narejeni na Kitajskem(kot je res večina tudi t.im. velikih imen), temveč so tam tudi koncipirani!Torej res čisto pravi kitajski izdelek, ki si je tudi naredil res dobro ime!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
megane



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 20:28
Prispevkov: 152
Kraj: Benedikt

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 10, 2009 19:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moj ma trenutno na grbi komaj ene 10 ur igranja. Very Happy


LP, Dejan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 10, 2009 21:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
Pri Vincentu je posebno nekaj drugega:njihovi aparati niso samo narejeni na Kitajskem(kot je res večina tudi t.im. velikih imen), temveč so tam tudi koncipirani!Torej res čisto pravi kitajski izdelek, ki si je tudi naredil res dobro ime!


Pa kaj ni Vincent neka Kitajsko-Nemška naveza ?

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
megane



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 20:28
Prispevkov: 152
Kraj: Benedikt

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 10, 2009 22:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naj bi bil navezi s
http://www.shengya-audio.com


Audiostorm tu imaš večje slike, če te slučajno zanima:
http://www.audioadvisor.com/prodinfo.asp?number=VISV234%20%20%20BLK


LP, Dejan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
megane



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 20:28
Prispevkov: 152
Kraj: Benedikt

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 24, 2009 22:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem opazil da je tudi Slovenski dealer sedaj cene dvignil na evropski nivo Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JEREMIJA



Pridružen/-a: Ned Nov 2008 22:37
Prispevkov: 97
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 24, 2009 22:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

megane je napisal/a:
Jaz imam SV-234


Pa je to zakej... Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 24, 2009 23:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

megane je napisal/a:
Sem opazil da je tudi Slovenski dealer sedaj cene dvignil na evropski nivo Smile


Jaz sem se pred slabim mesecem zanimal za predojačevalnik SA-T8 in cena je bila kot piše v ceniku (1220 EUR, na to ceno pa še 10% popusta!). Priporočena cena s strani proizvajalca je 2499 EUR Exclamation , a se po preostali Evropi prodaja za okoli 1800 do 1900 EUR. In še danes je v ceniku Slovenskega zastopnika prva omenjena cena.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 25, 2009 12:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Osebno sem bil v firmi v Nemčiji,ki je lastnik in proizvajalec Vincentov.
Zastopnik za ta del Evrope je Hrvat ima pa neko firmo iz Slovenije,ki jih prodaja po Sloveniji ! Bil sem tudi v njihovi demo sobi in je bilo kaj za videti!
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 25, 2009 14:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:

Jaz sem se pred slabim mesecem zanimal za predojačevalnik SA-T8 in cena je bila kot piše v ceniku (1220 EUR, na to ceno pa še 10% popusta!). Priporočena cena s strani proizvajalca je 2499 EUR Exclamation , a se po preostali Evropi prodaja za okoli 1800 do 1900 EUR. In še danes je v ceniku Slovenskega zastopnika prva omenjena cena.



Ali si kaj preučeval SA-T1, ko si iskal predojačevalec?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
megane



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 20:28
Prispevkov: 152
Kraj: Benedikt

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 25, 2009 19:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cenik z njihove spletne strani verjetno ni več aktualen. Poglej oglase tukaj na Audio-kontakt.

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=search_adb&search=1&q=vincent&cat=


JEREMIJA je napisal/a:
megane je napisal/a:
Jaz imam SV-234


Pa je to zakej... Question


Odvisno kako za koga.
Teh 900 EUR, kolikor sem jaz dal zanj, je definitivno vreden. Če je pa vreden sedanjih 1899 EUR pa ne morem reči, ker nisem primerjal ampov v tem cenovnem razredu.

Preskok iz Cambridge Audio 640A, katerega sem imel pred tem, je ogromen.


Treba je pa recimo vedet, da se Vincent komponente ne dajo vklopit z daljincem ampak samo ročno.
Poraba ojačevalca, ko je vkopljen, je pri minimalni obremenitvi nekaj čez 100w.

LP, Dejan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 25, 2009 20:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Senca je napisal/a:
before je napisal/a:

Jaz sem se pred slabim mesecem zanimal za predojačevalnik SA-T8 in cena je bila kot piše v ceniku (1220 EUR, na to ceno pa še 10% popusta!). Priporočena cena s strani proizvajalca je 2499 EUR Exclamation , a se po preostali Evropi prodaja za okoli 1800 do 1900 EUR. In še danes je v ceniku Slovenskega zastopnika prva omenjena cena.



Ali si kaj preučeval SA-T1, ko si iskal predojačevalec?


Ne, saj sem iskal predojačevalnik, ki ima poleg nebalansiranih RCA tudi balansirane XLR vhode in izhod. Seveda je tudi topologija vezja skozi balansirana od vhoda do izhoda. SA-T8 je povsem nov izdelek iz Vincentove Premium serije, ki je njihova najžlahtnejša. Je pa že uveljavljen model SA-31 MK požel številne pohvale audio tiska.



Na fotografiji je SA-T8.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe