Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Harman Kardon HKTS 30 + x receiver

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
DenIIs



Pridružen/-a: Ned Jun 2008 11:32
Prispevkov: 1
Kraj: Ljutomer

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2017 20:22    Naslov sporočila: Harman Kardon HKTS 30 + x receiver Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

V blžnji prihodnosti si želim omisliti hišni kino, zato sem začel mal spremljat zadeve. Smile

Nekako se nagibam na HKTS30 kar se tiče zvočnikov, saj mislim, da zadostujejo mojim potrebam, pa tudi vizualno so mi top. Mal bol sem v "temi" ko gre za receiver. Kateri bi bil primeren za ta set zvočnikov? Če je priporočljivo da je receiver tudi Harman Kardon? Po neki logiki, bi moglo to najbolj pasat skupaj. Smile

Nekako več kot 500€ nebi dal za receiver.

Vsa mnenja, priporočila so dobrodošla. Smile

Lp, Denis
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe