Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Iščem aktivni subwoofer
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
slycrespo



Pridružen/-a: Sre Mar 2009 2:36
Prispevkov: 176
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2016 00:05    Naslov sporočila: Iščem aktivni subwoofer Odgovori s citatom

Pozdravjeni!
Iščem aktivni nizkotonec, ki bi ga rad priklopil na televizor. Pogoj je, da ima nizkotonec izhod za 2 stereo bookshelf zvočnika. Fajn bi bilo tudi je rjave barve. Cena maksimalno 500 EUR. Lahko je tudi rabljen. Prosim za predloge.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2016 11:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imaš novega z vsemi funkcijami, ki jih rabiš.
http://www.electronic4you.si/catalogsearch/result/?q=Yamaha+NS-SW300
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slycrespo



Pridružen/-a: Sre Mar 2009 2:36
Prispevkov: 176
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2016 12:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor, ampak nekako se mi plastični ne dopadejo, ciljam bolj na lesene. Poleg tega ima ta yamaha 4 izhode, jaz pa rabim samo 2.
Kaj pa JAMO SUB 660? Se ga splača kupit za 470 EUR?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2016 13:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako pa misliš pripeljat signal iz TVja?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
slycrespo



Pridružen/-a: Sre Mar 2009 2:36
Prispevkov: 176
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2016 13:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Preko izhoda za slušalke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Roogi58



Pridružen/-a: Čet Jul 2010 11:02
Prispevkov: 92
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 10, 2016 08:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam enega prostega lesenega:

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_adb&id=1407
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 761 451
slycrespo



Pridružen/-a: Sre Mar 2009 2:36
Prispevkov: 176
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2016 20:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nekaj me zanima: recimo na Jamo 660 subwooferju so priključki speaker level in. Ali je to za priklop stereo satelitov, ali je to vhod za priklop iz ojačevalnika namesto chinch vhoda?

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2016 21:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Namesto cinch vhoda. Naprimer, če sub uporabljaš s stereo ojačevalcem ki nima nobenega primernega izhoda uporabiš to.

SUB vseeno uporablja svoj ojačevalnik.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slycrespo



Pridružen/-a: Sre Mar 2009 2:36
Prispevkov: 176
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 12, 2016 21:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Škoda, jaz pa sem se že veselil, da bom lahko na subwoofer priklopil stereo bookshelf zvočnike. A kaj takega sploh obstaja?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2016 10:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Večina cenejših računalniških 2.1 zvočnikov deluje na ta sistem.

Sicer lahko priključiš svoje zvočnike in ne uporabiš priloženih, rezultati pa so bolj slabi. Edino, na Logitech z-2200 sem jaz uporabljal najmanjše System Fidelity zvočnike namesto originalnih, pa je bilo nekoliko bolje.

Pa še to, ponavadi ti rač. subi igrajo relativno visoko, na satelitlih pa so basi pod 200hz porezani.

Za izboljšat zvok na TV se soundbar čisto OK obnese. Cenovni rang in kvaliteta pa sta raznolika.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slycrespo



Pridružen/-a: Sre Mar 2009 2:36
Prispevkov: 176
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2016 12:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne, jaz bi imel pravi subwoofer, ne nekih računalniških. Sem pa zasledil Yamaha sw300, za katerega se mi zdi da ima izhod za stereo zvočnike. Ali je to res, ali se motim? Glej spodnjo sliko.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2016 14:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Izhod je, je pa pasiven. Kar pripelješ not, gre ven, nič ne ojačuje, razen kontaktov ni not nič, edino signal jemlje iz dovoda, s tem je sorazmerna glasnost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slycrespo



Pridružen/-a: Sre Mar 2009 2:36
Prispevkov: 176
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2016 15:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Torej to pomeni, da brez ojačevalca nebo nič?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2016 16:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slycrespo



Pridružen/-a: Sre Mar 2009 2:36
Prispevkov: 176
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2016 19:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdaj se odločam, da bi nabavil bookshelf zvočnike Indiana line Nota 260

https://www.mimovrste.com/namizni-zvocniki/indianaline-par-kompaktnih-zvocnikov-nota-260-rdeca-cesnja

Zanima me kakšen ojačevalec mi priporočate za te zvočnike, glede na to, da bi bil priklopljen na TV (izhod za sušalke ali optični izhod) in da bi lahko nanj priklopil tudi kakšen subwoofer, ki ga imam namen kupiti v začetku novega leta.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe