Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nakup zaĆØetniÅ”kega gramofona in ostale HI-FI opreme
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 26, 2017 15:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...

Nazadnje urejal/a longplay Sre Jan 03, 2018 19:23; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 26, 2017 16:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Forumsko smo problem reŔili za @ambrota.
Kako bo sfinanciral je njegov problem - ali pristal na cenejÅ”i & veĆØji kompromis.
Potem smo se Ŕe malo prepucavali ma je vsaj zame bilo zabavno.
-------------------------------------------------------------------------------
Eno par mrkih 'i can't get no satisfaction' se itak oglaŔa kadar smo razposajeni in si damo duŔka - takrat nastopijo kot mrki policaji - mir, tiŔina (na audio forumu, hahaha). KakŔen, ki niti ne ve kako izgleda gramofon se redno oglaŔa v analognih temah v stilu - Ŕpilferderberja, hohoho.

Fantje, pesimisti, ni brezveze in uživamo ko veliki z glasbo. Enkrat vam bom razložil kako to izgleda ko te napadejo bravinci po hrbtu.
Dajte malo entuziazma noter. Still crazy after all this years.

Pa naj kdo reĆØe da nam ni lepo.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 26, 2017 16:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ambro, ko sem bil sam pred leti v zelo podobni dilemi, nisem usekal na forum ali k prijateljem znalcem, ampak sem dvignil telefon in zavrtel Å”tevilko ĆØloveka, ki mi ob kombinaciji besed Gramofon & Slovenija najveĆØ pomeni. In ga vpraÅ”al za nasvet. Odgovoril mi je z vpraÅ”anjem, koliko imam muzke na LP-jih in koliko mi glasba pomeni. Imel sem nekaj stare zaloge, nekaj sm dobil, novejÅ”ih izdaj pa skoraj niĆØ, ker gramofona že desetletja ni bilo pri bajti. Glasba je pa seveda moj point. Pa mi je dejal, naj za zaĆØetek ne pretiravam z tehniko, nekaj osnovnega, preverjenega, ostalo pa v musko. Za upgrade bo Å”e vedno ĆØas, ĆØe mi bo zadeva sedla. In tako sem tudi naredil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 26, 2017 18:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ce ne drugega smo dobro obudili temo. Very Happy in bilo je prav zanimivo. Jaz sem si z vaso pomocjo sestavil spisek primernih gramofonov in caka me se ogled poslusanje, odlocitev in nakup. Sedaj so zame zaenkrat aktualni:
- Clearaudio Concept
- Pear Audio Robin Hood
- Kuzma Stabi S
- Rega RP 6
Hvala za svetovanje pa kar se kaj dodajte in komentirajte.
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 26, 2017 19:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vojko je napisal/a:






PS: Tel.00 45 22 54 61 44


Lep gramofon. Ampak fotka se mora anagolistom kar malce gabiti. Pod gramofonom je lepo vidno kar nekaj lepo zloženih CDjev + nekaj "pražencev" . LPja pa nobenga. Cool Laughing

Hm mogoĆØe gre pa za novo anlognodigi varianto gramofona. Shocked
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 26, 2017 21:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Peterca, ti si car. Res je.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 27, 2017 09:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vojko je napisal/a:
Peterca, ti si car. Res je.

Na, pa si zaokrožil ves politiĆØni nabor. Smo Å”li od naÅ”e politiĆØne klike preko rdeĆØe barve bivÅ”e juge, Putina, do - carja.

Sedaj ima Peterca pravico da te dobro oŔteje za žalitev, hahaha

ps: kako je z roko, ni Å”e popeĆØena? Lahko se pridružiÅ” Peterci ko bodo vrteli jagnje na ognju, pa lahko takrat daÅ” roko v ogenj. Ne pozabi zakriĆØati Alfasoooon, nakar bo trobenta zarezala zrak tratatataa Laughing Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=NNd7uesnouE ĆØe bo blizu, bo tudi Borutek zaploskal kot na tem videu.. Laughing
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 27, 2017 10:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hehe......

Vinil forever..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=_ywOHWibjFs&ytbChannel=David%20Li
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 27, 2017 11:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vojko je napisal/a:
Hehe......

Vinil forever..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=_ywOHWibjFs&ytbChannel=David%20Li

ƈim je omenil odojka, jagnje, peĆØenje, živa glasba - si se priliznil, a? Lisjak Laughing Laughing
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 27, 2017 12:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko bo malce lepÅ”e vreme, si bom privoÅ”ĆØil pujsa v digitalni obliki (beri ĆØvape), pristal bi pa tudi na analognega (sveže peĆØenega takoj dol s kola) Laughing

DrugaĆØe pa k smo že pri YOUTUBE je danes dan za

https://www.youtube.com/watch?v=MLo6FANY9Lc
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
divine contribution



Pridružen/-a: Sob Nov 2014 0:32
Prispevkov: 60
Kraj: Hum

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 27, 2017 12:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambro je napisal/a:
Ce ne drugega smo dobro obudili temo. Very Happy in bilo je prav zanimivo. Jaz sem si z vaso pomocjo sestavil spisek primernih gramofonov in caka me se ogled poslusanje, odlocitev in nakup. Sedaj so zame zaenkrat aktualni:
- Clearaudio Concept
- Pear Audio Robin Hood
- Kuzma Stabi S
- Rega RP 6
Hvala za svetovanje pa kar se kaj dodajte in komentirajte.


OdliĆØna izbira. Edina Å”koda je da Concept nima magnetnega ležaja. Zato bi ga dal na tretje mesto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 27, 2017 15:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To naÅ”tevate bedne zaĆØetniÅ”ke gramofone za par tisoĆØ ā‚¬ (mojih dvojnih penzij), kje pa so zdaj ta pravi, ta resni? Bemti nakladanje, raje posluÅ”ajte muziko, jebeÅ” zlate vire.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 27, 2017 15:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
vojko je napisal/a:
Hehe......

Vinil forever..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=_ywOHWibjFs&ytbChannel=David%20Li

ƈim je omenil odojka, jagnje, peĆØenje, živa glasba - si se priliznil, a? Lisjak Laughing Laughing


Glasba je v srcu, ne na nosilcu in aparaturah....tko je od nekdaj, in tko bo...

Tako kot upor ni v partiji, ideologiji.....

Ali ĆØe parafraziram velikega Edota: SreĆØe ti ne more dat niti Rega, niti Robin Hood niti Kuzma,... sreĆØo si lahko ĆØlovek ustvari samo sam!('Smile')
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 27, 2017 17:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
To naÅ”tevate bedne zaĆØetniÅ”ke gramofone za par tisoĆØ ā‚¬ (mojih dvojnih penzij), kje pa so zdaj ta pravi, ta resni? Bemti nakladanje, raje posluÅ”ajte muziko, jebeÅ” zlate vire.

A si tudi ti, penzionist, ugrabil forum? Laughing
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 27, 2017 17:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zato pa js pravim, da bi mogl Slovenci veĆØ sexat, pa na volitve hodit...ne pa jamrat in iskat reÅ”itve v teoriji Marksizma... simpl kt pasulj...pravjo naÅ”i tam spodaj...

No pa kak LP sem pa tja ne Å”kodi..za sreĆØo...hhh
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Naslednja
Stran 9 od 12

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe