Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nastavitve ozvocenja - problem z brumom

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Aljosa91



Pridružen/-a: Pon Maj 2016 3:31
Prispevkov: 2
Kraj: Braslovce

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 02, 2016 03:41    Naslov sporočila: Nastavitve ozvocenja - problem z brumom Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

sem nov na forumu, prav tako pa si po novem lastim B&W CM8 zvocnika, s centralnim b&w CM zvocnikom in Rel serie T7 subwooferjem, vse skupaj prikljuceno na Yamaho RX-A1030. Ker je to moj prvi malo boljsi hi-fi sistem bi prosil za pomoc pri nastavitvi. Torej, po tem, ko sem vse skupaj usposobil imam sedaj eno tezavo, in sicer zvocnika mi ob zelo nizki jakosti rahlo brnita, kar pa je precej motece, ko gledam TV na nizki jakosti. Na zacetku sem imel tezave s subwooferjem, ki sem jih z vstavitvijo mica v ojacevalec odpravil, sedaj imam tezave s preostalimi zvocniki. Kaksen predlog/nasvet, v cem je problem? Ce bi bil sistem narobe priklopljen bi mi v auto nastavitvah (ki jih izvedem s postavljanjem mica po sobi), tako ali tako javil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 02, 2016 15:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Brum imas verjetno zaradi antene. Poskusi za trenutek izklopit antenski kabel in preveri, ce ti se brni tudi takrat. Resitev je v tem primeru brumm filter, hum filter. Sam imam tega: klik.

lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Aljosa91



Pridružen/-a: Pon Maj 2016 3:31
Prispevkov: 2
Kraj: Braslovce

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 04, 2016 15:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
Brum imas verjetno zaradi antene. Poskusi za trenutek izklopit antenski kabel in preveri, ce ti se brni tudi takrat. Resitev je v tem primeru brumm filter, hum filter. Sam imam tega: klik.

lp, d.


Toèno to je bil problem. Brnenja ni veè in to je to. Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe