Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

High End 2016 - Munchen
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2016 07:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Velika pohvala gre tudi našemu šefu za nočni trud ter preko 300 dobrih fotografij. Seveda tudi s poudarkom pri naših razstavljalcih. Opažam, da tudi šef vidi kaj naredi dobro fotografijo.


Klik


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2016 12:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ravnokar prispel zu hauze. Fotk je tudi čez 300 baterijo sem izpraznil nato se nadaljeval z pametnim fonom. Fotke kasneje. Sedaj je na vrsti rehabilitacija nog. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2016 21:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa začnimo:

Ljudi kot mravelj

Die stadt

Vhod za raketni prevoz

Zamujam

Na površju

Zufus 1km

Prispel




Okolica






Ubiq audio


No meni se še ni zehalo ob enajstih




Alexie Wilson Audio poslušal na 4 različnih kombinacijah ampak nobena ni tako dobra kot lanska z Pass mono bloki tukaj z D Agostino bloki+Dcs


Letošnji res odličen komad za demo slišal enih petkrat




Ken Ishiwata predstavlja


Alexie kombinacija dve




Letošnji nakup


To sem skoraj kupil pa sem si premislil


Odlična založba in recording studio


Ponudba nosilcev


Phono zadevščine


Stružnica


Kabli




To je pa iz ladje enterpreise zveni katastrofalno slabo


Po videzu izgleda kot pristajalni modul


Anakonda



Kat



































Cena Smile




Kače vseh vrst





Slušalkarski obešalniki








Antistatik folije




Zemljotres z impresivnimi karakteristikami 14 Hz








Gospodični pozirata zraven manjše verzije poslikanih zvočnikov ki stanejo 40.000 spodnji veliki pa stanejo 110.000 eu.




Avtoakustika Burmajster v Poršiču.



Pa v Merdžotu tudi







Iz pločevine nazaj na les








Opere




Pear Audio

















Saga se nadaljuje. Razz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 10, 2016 07:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če me je v sali Swissonor dobro presenetil ta zvočnik:
http://www.swissonor.ch/ProdBach12.php?lg=en.html
cca 13.000 frankov

me je naslednji dan v isti sali, na iste aparature očaral tale tu:
http://www.leedh-acoustic.com/index-uk.php
cena 32.000€ kpl z enim subom in njihovimi kabli

Uporabili so dva Leedh aktivna subwooferja, ker je prostor bil velik.
Posebej učinkovit je kontrast, ko je stereo oder XXL, tonalni balans poln, instrumenti pred teboj, zvočnikov pa skoraj ni videti. I ja bi...
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 10, 2016 08:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saga gre naprej:




























Večkanalni audio 5.0 večinoma klasika verjetno največji prostor na prireditvi.



























Najboljša moja fotografija


Dynaudio iz leta v leto bolj tone proti dnu.








Zamzovalniki Pioneer


Panasonic


BDP 900 UHD levo.






























Dobro, lani so gnali Solutioni nautiluse.








Nubert Zelo malo atmosa več poudarka na auro3D spodaj.







Question


Veliko dobrega zvoka.



Po delovanju od 10-18 so bili vsi MF-i tako vroči na rebrih da bi se lahko skoraj opekel ko sem dal prste na rebra.


Še cenik




Danski zmaji v kompletu.














PMC+ Bryston










7000 eu nad glavo.


Kef višinska atmos-fera


Najboljši zvok kar se tiče Home Theatra






Arcam + Gabrieli in Venice odlična prezentacija angleža + atmos prezentacija Mad Max-a.






Pass + Martin Logan








Absorberji - vzglavniki po kitajsko


Pa še driverji


Na tem se je pa poslušalo


Danski zmaj+ Audiovector čeljusti do tal svetovni zvok.


Alexie tretjič z Nagrami še enkrat dokazano mi da brez Pass-a to dober zvok ni.


Pogumna demonstratorka edina na prireditvi ampak obutev bi si pa absolutno lahko privoščila boljšo aleluja.






De Paravicini






Luxman+Quad


To pa je nekaj pravega za moje oči


Pa kaj si ti ja nor kaj vidim: kinemaskopsko platno 21:9
Very Happy


Malo čudno nameščeni fronti


Zadaj za hrbtom pa drugi šok visečih 18.000 eu.
Barco 21:9 2,37:1 razmerje stranic kombinacija za vizuelno uživancijo.
Very Happy


Surround


Višinska Atmos-fera


Isti demo gledal tudi pri Kef Arcam angležih lastim si ga tudi sam.


Poglejte koliko slike manjka pri formatu 16:9 razmerje stranic 1,78:1 glejte levo, in desno stran platna (bela svetlina).


Nori Max brez brez motečih črnih robov zgoraj in spodaj ter brez pomanjkanja slike levo in desno v širino.


Zadnja surrounda


Alexie četrtič z MSB.










Kablovja za celo elektrarno






In že doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 10, 2016 22:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nihče nič ne pokritizira niti ne pohvali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 10, 2016 23:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne, če ni nič za pokritizirat, se folk ne oglaša, mogoče je to tudi sporočilo ... Laughing Laughing Laughing
A smo res taki?

Vsekakor hvala za res fajn in izčrpen foto utrip messeja, če je za dodati tudi kakšen opisni, s fotom neopisljivi posebni sejemski utrinek, le na dan z besedo.

Imam pa grajo: pa koji klinac si nisi privoščil tistega darila za 44€ .. ma tist je res fajn (da ne bo samo zahavala in hvala... Smile )

Pohvala in hvala tudi "šefu" in @amabasador za njuna prispevka s sejma.

Vprašanje za vse, ki ste bili gor: najboljši zvok sejma 2016 in največje zvočno presenečnje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 11, 2016 08:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vmes med lepimi foto prispevki @longplay-a je tudi post, kjer sem napisal zvočna presenečenja.
Glede 'najboljšosti' zvokov imajo vsaka ušesa svojega 'malarja'. Ne bom pa čisto nič zgrešil, če izpostavim nekaj res dobro sestavljenih sistemov. Pa ne bi opisoval vsega, se po slikah lahko ugotovi preostanek:

- Voxativ Ampeggio Due: res nekaj posebnega, preseneča tudi bas po čistini in transparenci, fascinantni zbori v ogromni katedrali, malo presvetlo, a se hitro navadiš (digi izvor)
- nov model Raidho na CAT elektroniko: stage XXXL še posebej v globino, krasna ambienca, zvok na svetli strani (digi izvor)
- Cessario troblje: presenetljivo polno, resolutivno, organsko; mislim da je gramofon veliko botroval
- Leedh in BACH 12 na Swissonor, vse analogno
- ME 800K na digi izvor
Zadnji trije, še posebej pa ME so v mojih uhah bili lep dosežek in sami po sebi opravičili pot v Minhen.

Presenečenje na cenejši strani mi je bil mali Athom, kot je bilo videti tudi za druge -. so iskali sub izza zavese, osebje pa se je silno zabavalo.

Kot rečeno, dobrih zvokov koliko hočeš, tradiconalno dobri Wilsoni, MBL itd ne razočarajo. Niso pa spravili JBL Everesta na nivo, ki sem ga slišal pred 6 leti - je bila elektronika eno malo 'zadirčna'. Tudi WesternElectric, ki je dvigal prah, je impresioniral z lahkotnostjo in dinamiko, a je bil malo preveč koloriran za današnje standarde. Ko se privadiš na koloracijo in je ne slišiš več, pa se tak zvok zdi znad ostalih.

Daleč najbolj realen slišani zvok pa je bil, ko so v živo igrale tri glasbenice na godala: violino, violo in violončelo Laughing Laughing .
To isto posneto in predvajano na Marten keramiko je zvenelo motno, kaotično, s premalo dinamike in detajlov (ma že tako, ko sem vstopil in je Marten predvajal glasbo mi ni bilo všeč slišano, nekam kaotično in kolorirano). Tukaj bi rad izpostavil, da se te firme pustijo mastno plačati in nič kaj nežne besede izvirajo predvsem zaradi tega.

Ob takih dogodkih se vprašam - če je toliko rezerve do živega zvoka pri dragem zvočniku - kje je optimum? Kje se krivulja obrne navzgor: ko veliko plačaš in malo dobiš?
_________________
Carpe Diem


Nazadnje urejal/a ambasador Sre Maj 11, 2016 08:57; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 11, 2016 08:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NCC2000 je napisal/a:
Ne, če ni nič za pokritizirat, se folk ne oglaša, mogoče je to tudi sporočilo ... Laughing Laughing Laughing
A smo res taki?

To je tako kot v službi: če kaj zajebeš si hitro deležen graje, če pa dobro delaš, ne pričakuj pohvale, ker je ne boš deležen. Praviloma je tako, žal...
Ampak tukaj nismo taki in zato pohvala za izčrpne fotoreportaže s komentarji! Smile
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 11, 2016 10:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

longplay je napisal/a:
Nihče nič ne pokritizira niti ne pohvali.

Ja itak, da ti gre mega pohvala saj sem jo tudi obljubil. Sem bil pa včeraj na žalost pa verjetno tudi v veselje nekaterih "forumsko odsoten."

Že samo 201 fotko spravit na forum je veliko delo z urejanjem in selekcijo le teh ti pa tudi vzame ogromno časa. Pa vprašanje, če ni to tudi forumski rekord v nalaganju fotografij. V zadnjem času pa to sigurno je. Vem pa iz lastnih izkušenj, ko greš fotografirat kakšen dogodek od samega dogodka praktično nimaš nič, še posebno, ko si časovno omejen ter v lovu za dobrimi kadri. Skratka respect.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 11, 2016 13:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohvale tudi iz moje strani.

Ni kaj grajati, lahko samo gledamo in se slinimo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 11, 2016 14:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohvala gre tudi administratorju za njegove fotografije. Imam pa se nekaj fotografij v pomnilniku fotoapatata te bom se objavil.Ko sem prvic stisnil po sprožilcu mi napise no sd card. Nova 32gb ostala doma, ker sem samo baterijo vstavil. Zato v nedeljo posledično mrzlično iskanje tehnične trgovine, in nakup nove. Soboto vso preposlušal v nedeljo pa poslušal, in fotografiral. Ko sem izpraznil fotoaparat pa še nadaljeval z telefonom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 11, 2016 14:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Splača se prebrat tudi zaključno besedo oz. rezime dogajanja s strani Mateja Isaka s pomenljivim uvodnim citatom "Poštenega Abeja": Ves čas imaš lahko za norca nekaj ljudi in nekaj časa vse ljudi, ne moreš pa imeti ves čas za norca vseh ljudi.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
canyonn



Pridružen/-a: Pon Apr 2009 15:53
Prispevkov: 640
Kraj: kanal

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 11, 2016 23:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Od tranzistorskih kombinacij mi je blo dobro

Solution + Magico

MBL

EMM Labs + Lansche (škoda za prevelik vokal), ostali audio termini res dobro

Kharma, kjer so eni američani v četrtek prnesli na traku surovo posneto Hendrixovo All along the watchtower in še producirano kakršno poznamo

Vitus audio

Spec + Tannoy

Wilson + D Agostino

Constelation + Martin Logan ,čisto svoj pristop a dobro

mali Technics sistem z gramofonom ,dober hi-fi,nevem kaj jih tolko šimfajo

mali aktivni Genelec tudi nevem zakaj pravijo da je analitičen,čisto pravi topel zvok

Od lampaških pa

Air Tight + Blumenhofer

Jadis

Western lahkoten živ zvok

Paravicini

Skratka digitalni viri so si timbralno zelo podobni razen EMM Labs in MBL ki izstopata,vsaj jaz tako dojemam.Ostali dragi sistemi so si podobni po zvoku.
Nekako so mi ti opisani ostali po foto spominu in s pomočjo trika najbolj všeč.Ni nujno v tem vrstnem redu,vrstni red je bolj po času obiska.
veliko sistemov je bilo v rangu 100-200-300 tisoč,ne vem no,nimam več mnenja o tem zakaj in kako.

Vsak vir ima svoj šarm.Digitalni viri so šli malo na temnejšo stran kot je to počela Wadia 10 let nazaj.Gramofoni so dobro igrali ,med njimi tudi stari Garrard,trakovi kar jih je blo par njih v maniri dobro.

Sejem je dodelan ,sobe so tretirane,izbor glasbe dober,kelnerce prjazne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041775119
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 12, 2016 16:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najlepša hvala za reportažo!
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe