Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Vprašanje Domači kino 5.1 in Harman Kardon® AVR 158.
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Ajinta



Pridružen/-a: Sre Okt 2012 0:18
Prispevkov: 44
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2016 22:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen, do pred kratkim sem uporabljal receiver Harman Kardon AVR 165 , ki je soroden modelu 158 in z zvokom sem bil zadovoljen, sploh v filmih je blestel, za glasbo pa je bil tudi uravnotežen in se je dejansko na njem dalo poslušati vse z užitkom, of moje klasike in metala, pa do bratovega rapa in techna. Skratka vsestranska naprava. Sedaj uprabljam AVR 5500, ki je mašina malce starejše šole ampak je zgrajena bolj robustno kot novejši, ima 16 kilogramov proti novim s 9-10 kilogrami in raspolaga z veliko večjo močjo, sploh pri basu. Za zvočnoke uporabljam 5.1 sistem proizvajalca Magnat, ki je v bistvu isti kot heko in sub cerwin vega. Kabli pa niso nič specialnega....4 kvadrat bakreni kabli. Če se še odločaš kaj kupiti, lahko prideš poslušat moj sistem, da dobiš neko predstavo, če te interesira mi napiši ZS.
_________________
"How hard can it be?" Jeremy Clarkson-Top Gear
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kekec0



Pridružen/-a: Pon Mar 2016 21:04
Prispevkov: 10
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 19, 2016 15:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala obema. Na koncu sem se odločil za HK 1619s (avr 161a + zvočniki HKTS 9). Poleg cene (1 mesec star komplet sem dobil 250€ ceneje) me je prepričalo sledeče (poleg tega, da je HK receiver), pa mogoče komu pomaga, ko bo na istem kot jaz:

- nasveti glede zvoka HK receiverjev (morem reč, da je res super zvok, tako muska kot filmi so super - ocena navadnega uporabnika, nisem nek audiofil),

- ima že HDMI 2.0 (omogoča 4k passtrough - mi je super ker mislim zadevo imet še kar nekaj časa in ciljam na to, da bo PS5 že imel igre v 4k grafiki),

- LAN port (internet radio in DLNA predvajanje, kar mi je super ker uporabljam Plex server),

- za zvočnike moream reči, da so za moje potrebe vrh glave dovolj (me je malo skrbelo, da bo premalo Smile

- po mojem mnenju je receiver zelo enostaven za uporabo.

ps. Pa še en nasvet. Če se ti zdi, da slšiš odmev, ko gledaš film, daj tv na tiho. Ker je samo to, da se tepete zvok tv-ja in receiverja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Goran_82



Pridružen/-a: Pet Jul 2008 21:35
Prispevkov: 79
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 19, 2016 21:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ajinta je napisal/a:
Pozdravljen, do pred kratkim sem uporabljal receiver Harman Kardon AVR 165 , ki je soroden modelu 158 in z zvokom sem bil zadovoljen, sploh v filmih je blestel, za glasbo pa je bil tudi uravnotežen in se je dejansko na njem dalo poslušati vse z užitkom, of moje klasike in metala, pa do bratovega rapa in techna. Skratka vsestranska naprava. Sedaj uprabljam AVR 5500, ki je mašina malce starejše šole ampak je zgrajena bolj robustno kot novejši, ima 16 kilogramov proti novim s 9-10 kilogrami in raspolaga z veliko večjo močjo, sploh pri basu. Za zvočnoke uporabljam 5.1 sistem proizvajalca Magnat, ki je v bistvu isti kot heko in sub cerwin vega. Kabli pa niso nič specialnega....4 kvadrat bakreni kabli. Če se še odločaš kaj kupiti, lahko prideš poslušat moj sistem, da dobiš neko predstavo, če te interesira mi napiši ZS.


Sicer offtopic, če te morda zanima kaj trenutno poganja tvoj bivši AVR165

[img][/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe