Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dogodki v Tafos Audio
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 26, 2016 01:43    Naslov sporočila: Dogodki v Tafos Audio Odgovori s citatom


Vabilo na predstavitev vrhunskih komponent podjetja Delta Sigma




Vabimo Vas na enkratno prezentacijo elektronskih komponent ALEF podjetja Delta Sigma ki bo potekala v soboto,27.02.2016 v demo prostorih Tafos Audio & Multimedia v neposredni bližini Kopra.



Obeta se nam vrhunska predstavitev ojačevalcev v prisotnosti proizvajalca, gospoda Domenica Simonettija, ki Vam bo na razpolago za vse morebitne dodatne informacije.


Nekaj mnenj o proizvodih Delta Sigma:

«… the sound has an impressive freedom, I am really astonished. I recognize all the nuances of my interpretation. Compliments, this has been a really interesting experience, I had never heard so well, unbelievable, impressive.”

Nathalie Choquette, soprano



Nobody builds anymore electronics like the ALEF ones!

Tim de Paravicini at Munich Hi-End Show 2010



Amazing sound and technology!

U2′s Bono



Delta Sigma ni le še eden proizvajalec avdio opreme visokega cenovnega razreda. Gre za vrhunsko opremo najvišjega ranga, zato svoje "custom" avdio sisteme vgrajujejo tudi v prestižne avtomobile Pagani Zonda. Več info.








Dodatne informacije o proizvodih Delta Sigma na: www.deltasigma-audio.com


Ostale komponente Zvočniki Blumenhofer Acoustics Genuine FS 3 MK 2




Power Harmonizer : Cammino HP



Dogodek bo potekal v soboto 27.2.2016 od 10-te do 18-te ure. V kolikor ste zainteresirani, Vas prosimo za potrditev prisotnosti zaradi lažjega usklajevanja srečanja.


Veliko dobre glasbe Vam želi Tafos Audio & Multimedia





www.tafosaudio.com


www.facebook.com/Tafosaudio
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 27, 2016 23:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bil tam in ostal prijetno presenečen. Nisem pričakoval tako dobre reprodukcije.
Višek mi je bil, ko je Pogorelič igral za nas v živo - klavir 'u komadu' zvenelo kot živa celota, skoraj zares. Ni bilo kot ponavadi, ko je klavir nedoločljiva zvočna gmota - je imel obrise instrumenta v prostoru.
Zvočniki so bili zame odkritje: mi je bilo všeč kako predstavijo zvok, kako se odzivajo. Nekaj naravnega je v njih.

Elektronika pa mora biti klasa za sebe.
V sistemu je bil njihov DAC, predojačevalec in ogromen ojačevalec (70 kg). Nič kaj nisem navdušen ob misli, da bi se doma spotikal ob tako velike kose opreme. Še manj se mi dopade misel, da bi to moral nositi v tretje nadstropje po ozkih lesenih stopnicah moje vintage (140 let) hiše..
A zvok, zvok.. Držane note so dolgo ostale v zraku in se polno izzvenevale. Ni mi delovalo obarvano in je imelo en zelo redek feeling pravilnosti.

Koliko čega pripisati zvočniku ali elektroniki ali filtru toka je odprto do nadaljnega, sedaj prihaja flota iz Trafomatica.

Hvala za gostoljubnost Igorju in družbi prijateljev avdiofilov. Lep avdiofilski dan.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 28, 2016 00:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
Bil tam in ostal prijetno presenečen. Nisem pričakoval tako dobre reprodukcije.
Višek mi je bil, ko je Pogorelič igral za nas v živo - klavir 'u komadu' zvenelo kot živa celota, skoraj zares. Ni bilo kot ponavadi, ko je klavir nedoločljiva zvočna gmota - je imel obrise instrumenta v prostoru.
Zvočniki so bili zame odkritje: mi je bilo všeč kako predstavijo zvok, kako se odzivajo. Nekaj naravnega je v njih.

Elektronika pa mora biti klasa za sebe.
V sistemu je bil njihov DAC, predojačevalec in ogromen ojačevalec (70 kg). Nič kaj nisem navdušen ob misli, da bi se doma spotikal ob tako velike kose opreme. Še manj se mi dopade misel, da bi to moral nositi v tretje nadstropje po ozkih lesenih stopnicah moje vintage (140 let) hiše..
A zvok, zvok.. Držane note so dolgo ostale v zraku in se polno izzvenevale. Ni mi delovalo obarvano in je imelo en zelo redek feeling pravilnosti.

Koliko čega pripisati zvočniku ali elektroniki ali filtru toka je odprto do nadaljnega, sedaj prihaja flota iz Trafomatica.

Hvala za gostoljubnost Igorju in družbi prijateljev avdiofilov. Lep avdiofilski dan.


LP
Nisi pa opazil "akustike" e tukaj vse šteje kot "celoten sistem" Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 28, 2016 11:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, sem videl tepih čez celo površino - točno to, kar so akustičari tukaj pisali, da se ne sme. Nadalje stena izza zvočnikov komplet pokrita z zaveso v podobni barvi kot so zidovi - in pa opremljena s tube trapi v kotih in na sredini.

Po mojem mnenju je glavna prednost velikost sobane in 'tepih' (moquette kot v kinu).

A to ni bil point opisovanja avdiofilskega dogodka - pozornost velja sistemu kot takemu: Blumenhofer in DeltaSigma v tem primeru.

Upam da ne bodo ''akustičari'' hoteli še to temo podjarmiti svoji promociji.
_________________
Carpe Diem


Nazadnje urejal/a ambasador Ned Feb 28, 2016 11:24; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 28, 2016 11:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa nisem bil! Wink


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 28, 2016 11:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
Ja, sem videl tepih čez celo površino - točno to, kar so akustičari tukaj pisali, da se ne sme. Nadalje stena izza zvočnikov komplet pokrita z zaveso v podobni barvi kot so zidovi - in pa opremljena s tube trapi v kotih in na sredini.

Po mojem mnenju je glavna prednost velikost sobane in 'tepih' (moquette kot v kinu).

A to ni bil point opisovanja avdiofilskega dogodka - pozornost velja sistemu kot takemu: Blumenhofer in DeltaSigma v tem primeru.

Upam da ne bodo ''akustičari'' hoteli še to temo podjarmiti svoji promociji.


LP
Ja, pa je "point" ,da je to pomembno vedet, da je na "tistem koncu" več ali manj edina soba, ki "akustično igra", morda nisi opazil, zadaj je še lesen difuzor ...
Fantje ne bodite površni pri opisovanju sistemov, poudarjam vse šteje, ker v nasprotnem bodo nekateri to vzeli za "suho zlato"... Blumenhofer in vsi podobni koncepti so po tom pitanju občutljivi, zato je to pomembno omenit !!!
Je Igor vložil v to kar nekaj energije v preteklosti Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2016 00:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sem to prav uvidel, zvočniki 8K€, ojačevalnik 50K€+?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2016 23:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NCC2000 je napisal/a:
sem to prav uvidel, zvočniki 8K€, ojačevalnik 50K€+?

Ja približno si zadel, ampak,!!!!! Zdaj je že zaradi cene treba to najprej vehementno popljuvat, potem pa, ko ti pod uho zvokovno za desetino tega denarja pride en drug sistem,e to so pa j***a in ne verjamem!!!! Večina tujkaj pisočih še lastnim ušesom ne verjame in to je največja žalost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 03, 2016 23:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Me tam ni bilo, pa bom malo povzel mnenja tistih, ki so tam bili. Ojačevalec je fasciniral, dobesedno nima konkurence, prostor je super tretiran, zvočniki, za ceno so podbaćaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2016 10:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
NCC2000 je napisal/a:
sem to prav uvidel, zvočniki 8K€, ojačevalnik 50K€+?

Ja približno si zadel, ampak,!!!!! Zdaj je že zaradi cene treba to najprej vehementno popljuvat, potem pa, ko ti pod uho zvokovno za desetino tega denarja pride en drug sistem,e to so pa j***a in ne verjamem!!!! Večina tujkaj pisočih še lastnim ušesom ne verjame in to je največja žalost.


ne ne, všeč mi je razmerje, mi je blizu koncept, da noben ojačevalnik ni predober za nobene zvočnike
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 04, 2016 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, zvočnik če je pošten, si ne more izmislit nekaj, kar mu ojačevalec ni poslal. In to gre po verigi nazaj in iz tega izhaja moja malo pretirana trditev, da dokler nimaš do zvočnika vse poštimano, je vseeno kakšen zvočnik imaš.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 21, 2016 15:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ta München po Münchnu pa zna bit zanimiv, še prav posebno za naše primorske fante.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 22, 2016 09:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Ta München po Münchnu pa zna bit zanimiv, še prav posebno za naše primorske fante.


LP

Še sploh, če bo v "igri" eden najdražjih ojačevalcev na planetu, kar zahteva "odgovornost" od "štimunga", da bo vse OK Rolling Eyes Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 26, 2016 13:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali je morda kdo od soforumašel bil včeraj? Po fotografijah sodeč se je internacionalna družbica imela kar fletn. Za finale je izglega Saša Čokić razrezar še Trafomaticovo tortico.





_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iggy



Pridružen/-a: Pon Jun 2016 9:56
Prispevkov: 2
Kraj: Gažon

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 27, 2016 10:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slike postavljenega sistema v demo sobi Tafos Audio.
Tafos Audio Showroom with Trafomatic Audio Elysium Mono Blocks, Lara and Luna two chassis Line and Phono preamps, Rockna Audio Wavedream DAC, Blumenhofer Acoustics Genuine FS 1 MK ll Loudspeakers. Cables and Power Management by Cammino-HP.
www.tafosaudio.com


_________________
www.tafosaudio.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 693 043
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe