Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

NAD (izposoja)

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2009 16:46    Naslov sporočila: NAD (izposoja) Odgovori s citatom

Lep pozdrav!
Si kdo na forumu lasti kakšnega cenejšega NAD-a(315,325,320..) in ga je pripravljen posodit za nekaj ur?
V zameno za ta čas posodim Cyrus Straight Line integrirca, lahko dodam še kako pivo ali čaj:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2009 16:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naj samo omenim, da niso vsi omenjeni NAD integrirci zvokovno enaki.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2009 17:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi lahko poveš kaj več o tem? Oziroma me zanima če so velike razlike ali bolj majhne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2009 17:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Recimo razlika je ze med 320 in 320 BEE, kjer mi starejši bolj sede kot BEE, prav tako je med omenjenimi po mojem mnenju favorit 315. Tega smo tudi imeli na Showu, pa tudi ti si ga imel doma. Takrat sem vse testiral s tastarimi System Audio, kot si lahko opazil zadeva funkcionira kot je treba. Da ne omenim, da je malček močnajši od dražjega CA, ki smo ga testirali, se pa kar greje glede na prejšnje integrirce.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 03, 2009 17:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nekdo je rekel da mi lahko posodi 320bbe, bom videl kako paše k meni.. Jih bom poskušal čimveč dobit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2009 12:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko ti posodim C302!
LP Alen
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2009 12:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za ponudbo. Ampak, ta model je prestar, in bo zvokovno zelo drugačen od tu naštetih(baje). Danes dobim 320, pa ti pišem če se odločim še za 302:)

Vseeno hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2009 16:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Že igra:)

Hvala1
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2009 16:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In kakšni so prvi vtisi? Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 04, 2009 16:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Veliko več energije v vsem skupaj. A na žalost.. slišim kot če bi visokotonec ves čas "zvonil." Ravno Cyrus je k Bowersom lepo pasal, ker ima kar mehke visoke tone, NAD pa je kar direkten. Bom probal še z kakim drugim kablom. Je pa ta ojačevalec zeeeelo močan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe