Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

JBL M2
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 17:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

TEMA SODI ZARADI NERESNOSTI V ƈORBO Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 17:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dragi moji - ni potrebe biti "vernik zlatih telet"...
Ko pogledaÅ” v "drobovje" enot, npr. v JBL M2 ali Focalovih Utopia Stella..., tu ni nobene vere, tu so dejstva...
Z neresnostjo pa si zaĆØel ti,@ajka... in sedaj bi to prelagal na druge oz. drugam...lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
ZivkoF



Pridružen/-a: Sre Dec 2011 12:26
Prispevkov: 16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 20:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Evo jaz sem pa lepo vzorno tiho, stojim v kotu in od daleĆØ opazujem. Oziroma "trendovsko": sem Oldboy , ne jamram, iÅ”ĆØem reÅ”itve. In tako sem poklical naÅ”ega uvoznika JBL-a. Povedali so mi po priĆØakovanju seveda, da jih nimajo na lagerju imeli pa so en par v zaĆØetku prejÅ”njega leta ter jih je bilo moĆØ tudi v njihovem demo salonu posluÅ”at. PrikljuĆØeni pa so bili na Lexicon amplifikacijo in ne na Crowne. Itak pa je vse skupaj logiĆØno pod Harmanom. Mi je pa Å”e možakar rekel, da tako dobrih-vrhunskih monitorjev pri njih Å”e ni sliÅ”al. Kroži pa ta par sedaj po Evropi na predstavitvah. Jih bo pa moĆØ posluÅ”at ponovno v Ljubljani tam nekje v maju mesecu. Me bodo pa obvestili. Tako, da lahko takrat organiziramo skupinsko strokovno ekskurzijo ter se kasneje "verbalno sfajtamo" in sicer (JBL feni vs. anti JBL).



Ko so imeli predstavitev teh zvoĆØnikov pri njih, sem jih posluÅ”al, v tistem majhnem demo salonu so igrali na zgornjem frekvenĆØnem spektru preostro, pri kompleksem orkestru klasiĆØne glasbe sredina ni bila taka, kot bi morala biti - vse je bilo preveĆØ analitiĆØno, brez duÅ”e - mislim, da je to problem mid/hi enote, ki deluje od 800 Hz navzgor, ker je sistem bas reflex in bas deluje od 20 Hz do 800 Hz, kar je zelo velik razpon že v mid podroĆØje, sem pogreÅ”al pri spodnjem basu - težo basa - ni imel prave avtoritete!
_________________
ZivkoF
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 20:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinus je napisal/a:
Ja, kaj naj reĆØem...
Å e en +1 za zadnji @jacoby-ev(moj) post... haha...
Sem mislil, da je govora o ZVOƈNIKIH...
To so npr nekateri modeli JBL, Focal, pa presledek , pa Å”e ene Å”tiri dobre firme, pa presledek in potem Å”e razni "ĆØudeži"...
Aja, Castle bo sedaj "reÅ”itev", nimam ĆØasa za preposluÅ”at vse planetarne "izume"... lp


LP

Ja to so pa zelo resne izjave, razgledanih, naĆØitanih audiofilov, moram reĆØ, bo treba Å”e zelo, zelo, veliko "audio polente pojest" , da boste veliko od tega razumeli ...
PS.: Res je, ko pogledaŔ v drobovje kakŔnih "po vas" "resnih firem" takoj vidiŔ, kje so zelo Ŕparali, ja seveda je treba veliko "fabriŔkih ust nahranit"...
"Garažne firme" poveĆØini nimajo teh problemov, se resno lotijo enega problema-modela, ga razvijajo ni, da ni, ne pa "Å”tanca" , simulacija na raĆØunalnik pa ajd v proizvodnjo, Å”e ne veÅ” koliko je tega Laughing
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 20:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, kar nekako verjamem v opis sliŔanega @ZivkoF- a v tisti situaciji...

Premajhen prostor, ponavadi preostri (tendenca - naÅ”ponani, ostri kabli, konektorji), pa mogoĆØe solid state, suho zveneĆØa ampaža in dobimo to..
Je pa to karakter danaÅ”njih studijskih monitorjev, ki radi nekako secirajo zvok, zaradi iskanja napak itd.. Tudi ATC in B&W - jev midhigh imata dokaj podoben karakter, subbas pa tudi ni ravno pohvalen pri nobenih monitorjih...Kot sem že napisal, zadeve obĆØutljive na napajanje, pravo moĆØ, postavitev...

So pa tudi K2 deloma "nagnjeni" v omenjen karakter zvoka, ki sem ga opazil pri posluŔanju, potem pa z par prijemi nagnil zadevo v smer, da je zadeva dobila pravo "težo" zvoka...
Sam ostajam pri 250, oz 350hz med wooferji in samostojno midrange enoto in potem dvema za gornji spekter... Stara klasika...

@ajka, glede resnosti izjav... Kaj pa tvoja o Castle - da na trgu jih ni in se seveda ne prodajajo, ker so tako dobri, halo..? lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 21:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Torej najedli smo se, malo poĆØivali, zdaj pa II polĆØas? Smile

Od kredibilnega vira sem dobil informacijo, da se je prezentacija v Lj, izvajala v kombinaciji z Lexicon amplifikacijo, ki ni ravno zanana po blazni rafiniranosti...torej je tu verjetno razlog za rahlo ostro prezentacijo, + kablovje in bižuterija, izvor.
Med vrsticami je bilo zaznati, da bi zvoĆØnik lahko zvenel Å”e bolje, z boljÅ”o, predvidoma lampaÅ”ko amplifikacijo.
Torej JBL-u naĆØeloma bolj paÅ”ejo lampe, to dobro ve tudi @pinus.
ReĆØeno je bilo, da je M2 izredno natanĆØen, in transparenten, z velikim stage-om, bolj izrazitim kot pri klasiĆØnih JBL modelih.

Å e o "garažnih" firmah, vsaka veĆØja in danes moĆØna znamka, je bila nekoĆØ "garažna firma"...
Razlika je samo v tem, da nekateri zares želijo ustvariti dober izdelek, in venomer napredujejo, do toĆØke, ko morajo sami zaĆØeti izdelovati veĆØino delov, ker so "of the shelve" enostavno neustrezni.
Nekateri pa leta in leta "baÅ”ejo" driverje ki jih narekuje nek proizvajalec, v razliĆØne tipe, oblike boxov, v odvisnosti od trenutne mode (enkrat les, enkrat zlato, srebro, usnje), in se ne dvignejo nad povpreĆØje...torej ne postanejo prava znamka...delajo povpreĆØje samo za dobiĆØek...
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 22:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dober info, ki poda tudi odgovor...Od kod tak zvoĆØni rezultat na prezentaciji..? Ja poglejte v Lexicon..., kot "naĆØitani" audiofili paĆØ...haha..
To je navadna "biznis" Harmann prezentacija, ni potrebe biti prisoten, Å”koda ĆØasa....
Za "ĆØloveÅ”ki" zvok M2-ja se vsekakor najde drugaĆØno "hrano"... lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2016 23:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
ajka je napisal/a:
LP
PS2.:Hm zanimivost, pred dnevi smo imeli v studiu Castle, jih Å”e nihĆØe ni tukaj omenil, tudi po drugih forumih se ne piÅ”e kaj dosti, ampak presenetljivo, tudi na trgu rabljene robe jih ni, hm le zakaj, ja igrajo zato se ne prodajo Shocked Wink

ƈuj, mene pa tole (kje in kaj) zanima!

Sem Å”el Å”e enkrat ĆØitat, ker sem v dobri veri mislil, da si zvoĆØnike posluÅ”al v studiu Castle in ne, da so zvoĆØniki Castle. Sori @ajka samo tukaj si pa malo mimo usekal. In kje si zaboga naÅ”el ravno te zvoĆØnike, ki pa res niso nek presežek temveĆØ ravno obratno res zelo povpreĆØni zvoĆØniki. Evo ta trenutek se prodajajo kar 4 pari samo v CRO.
Castle Harlech - 5.500 kuniƦev
Castle Eden - 3.000 kuniƦev
Castle Howard - 6.500 kuniƦev
Castle Trent - 1.700 kuniƦev
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 22, 2016 11:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
nek_do je napisal/a:
ajka je napisal/a:
LP
PS2.:Hm zanimivost, pred dnevi smo imeli v studiu Castle, jih Å”e nihĆØe ni tukaj omenil, tudi po drugih forumih se ne piÅ”e kaj dosti, ampak presenetljivo, tudi na trgu rabljene robe jih ni, hm le zakaj, ja igrajo zato se ne prodajo Shocked Wink

ƈuj, mene pa tole (kje in kaj) zanima!

Sem Å”el Å”e enkrat ĆØitat, ker sem v dobri veri mislil, da si zvoĆØnike posluÅ”al v studiu Castle in ne, da so zvoĆØniki Castle. Sori @ajka samo tukaj si pa malo mimo usekal. In kje si zaboga naÅ”el ravno te zvoĆØnike, ki pa res niso nek presežek temveĆØ ravno obratno res zelo povpreĆØni zvoĆØniki. Evo ta trenutek se prodajajo kar 4 pari samo v CRO.
Castle Harlech - 5.500 kuniƦev
Castle Eden - 3.000 kuniƦev
Castle Howard - 6.500 kuniƦev
Castle Trent - 1.700 kuniƦev


LP
PriŔli v moj studio, seveda stranka jih je prinesla s seboj...
Napram "trendovskim" zvoĆØnikom, motornim žagam podobnim zvokom je bil Castle balzam za uÅ”esa, zvok homogen brez Å”trĆØanja ĆØesar koli, oder sproÅ”ĆØen, brez "pluvanja" v obraz-uÅ”esa, z detajli, ki so pristoni ampak ne na prvo žogo, nevtralni toliko, da ĆØutijo spremembe v posnetku, amplifikaciji, izvoru kablih. Nazadnje sem sliÅ”al tak zvok pri starejÅ”em modelu Rogers "studio 1" eni od izpeljank ...
Je dobro tako se vĆØasih "resetirat", da vemo v kakÅ”no napaĆØno smer je Å”la "trendovska proizvodnja" zvoĆØnikov, ki že izgublja prvotni namen, posluÅ”anja glasbe ... Ja ni ĆØudno, da se veliko ljudi vraĆØa in želi Vintage, vsaj zvoĆØnike ...
PS.:In to je tudi bila poanta omenjanja Castla, da ljudje nimajo veĆØ kompasa in smeri v audiu in govorijo o "zvoĆØnih riferencah", ki to niso, so pa IN...
Pa ni panike je Å”e veliko firem, ki ostajajo na realnih tleh, kjer je muzika v prvem planu, tudi, ĆØe to poĆØnejo v "garaži" ... Rolling Eyes Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 22, 2016 11:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, @ajka, jaz razumem tvojo poanto, a prvotna omemba Castle zvoĆØnikov ne izgleda tako, kot hoĆØeÅ” sedaj prikazati... Poste je potrebno seveda prebrati od zaĆØetka do konca..
PiÅ”eÅ”,da imaÅ” pod rokami "trendovske" zvoĆØnike (motorne žage) in je Castle balzam... PretiravaÅ”.. Pripombe si imel na JBL in B&W debato...

Amerika (JBL in Å”e kdo od tam) je že zdavnaj odkrita, prav tako Evropa (Focal in Å”e kdo), to niso nobeni trendi (JBL je bil trend pred 30 in veĆØ leti, sedaj je paĆØ v nekem svojem segmentu in ne bi rekel da je IN), ti pa odkrivaÅ” v otoÅ”ki megli sveti gral Castle (pa pustimo, da je zadeva lahko posluÅ”ljiva, posebej za ta denar v sistemih doloĆØenega okvira..), kot alternativo...
Tako, da si že "starega borca" @nek- do-ja skoraj spravil na tanek led, kaj se Ŕele lahko zgodi z nadebudnimi audiofili v tvoji galeriji.... haha lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 22, 2016 13:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP
Ja poudarjam trend in to tako, da tudi veliko, velikih firem nima s prvotnim zvokom ama skoraj Nƈ, ne glede na legendo in zgodovino ...
Ne govorim napamet, se sreĆØujem vsak dan s primeri, tudi najnovije serije Tannoy Heritage-Prestige kakor hoĆØete, ĆØakaÅ” "klasiĆØenTannoy" zvok, vsaj v nižjih modelih je tako...
Smo imeli primer, ko jih je lastnik lahkomiselno kupil potem pa težave vsaj tri ojaĆØevalce in en kup kablov je menjal, ma od posluÅ”ljivega zvoka ne duha ne sluha...
Fantje ne sedet na uhah pa samo klepetat in se hvalit kako dobre sisteme imate ko greste okoli, vĆØasih je treba prisluhnit, v glasbi ni samo, "da ti trese ĆØreva", je tudi "zvoĆØni buke" med ostalim ... Rolling Eyes


"Garažna firma" zelo dober zvok !
PS.:"Zvok motorne žage" ni moja "izmiŔljenka, je to "pogruntal" v svojih audio kritikah Alvin Gold Rolling Eyes Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 22, 2016 13:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OK pa dajmo za opoldansko pavzo Å”e malo razpredat o Castle. Sem/smo/ jih posluÅ”ali pred parimi leti ene par modelov zvoĆØnikov pri nas. Ne bom razlagal kje in kdaj zaradi "specifiĆØnih okoliÅ”ĆØin", ki so znane tudi nekaterim bralcem. PosluÅ”ali smo jih tudi na razliĆØne ojaĆØevalce (tudi lampe). So pa bili ojaĆØevalci sigurno 2-3 razrede viÅ”ja klasa kot zvoĆØniki. Osebno pa bi te zvoĆØnike primerjal z buĆØkami. Ja tudi buĆØke so zelenjava samo kaj ko nimajo nobenega karakterja. Ja res so posluÅ”ljivi zvoĆØniki samo kaj ko nimajo nekega svojega karakterja kot npr. Tannoy, Cabasse in ne nazadnje Quadral, ki vsaj "orng rukne".

Sploh pa kakor vidim firma sploh ni veĆØ kot je bila nekoĆØ temveĆØ se je "globalizirala" in spada pod International Audio Group Tajvanskih bratov Chang. In za viÅ”ek je "fenomen", da sploh ne moreÅ” na njihovo spletno stran ne da bi se registriral.
http://www.castle.uk.com/
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 22, 2016 13:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja @ajka , treba je prisluhnit in ne imeti vnaprejŔnjih predsodkov...
Glede na to, kar piÅ”e @nek-do o Castlu - poraja se vpraÅ”anje - kako si pa ti potem prisluhnil tem Castlom..? ƈe si tako prisluhnil tudi tem na tvoji zadnji fotki, potem - no comment...
In Ŕe - noben ni v tej temi hvalil svojega sistama, tako da...
Meni in @jacoby-u si ponujal dodatno "audiofilsko polento", kot menu... Kako pa si kaj ti z morebitnim pomanjkanjem "audiofilskih vitaminov"...? haha... lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 22, 2016 17:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:
Od kredibilnega vira sem dobil informacijo, da se je prezentacija v Lj, izvajala v kombinaciji z Lexicon amplifikacijo, ki ni ravno zanana po blazni rafiniranosti...torej je tu verjetno razlog za rahlo ostro prezentacijo, + kablovje in bižuterija, izvor.
Med vrsticami je bilo zaznati, da bi zvoĆØnik lahko zvenel Å”e bolje, z boljÅ”o, predvidoma lampaÅ”ko amplifikacijo.


Prezentacija JBL M2 je bila veĆØ ali manj stranski produkt predstavitve programa Harman Int. v Ljubljani. V same detalje prezentacije se res ni polagalo pretirane pozornosti, ker tudi obisk ni bil ne vem kako množiĆØen.

Sama prezentacija je bila s pomoĆØjo angleÅ”kega JBL demonstratorja izvedena precej rutinsko, zato bi se deloma strinjal tudi z oceno forumaÅ”a @ZivkoF-a, ĆØeprav ne v celoti. Ampak na temu mestu ne bom netil debate, ker je že precej drugih zelo zagretih za debato Confused

Omenil bi samo amplifikacijo, ki so jo uporabljali na predstavitvi. ƈe me spomin ne vara je bila konĆØna stopnja res Lexicon in sicer model NT 225. V bistvu to sploh ni Lexiconom proizvod ampak je OEM model BRYSTON 4B-ST, ki ga je nekaj ĆØasa Bryston dobavljal Lexiconu. ƈe imate seveda "argumente" in voljo lahko mirne duÅ”e "užgete" Å”e po Brystonu, ĆØe bo potem komu lažje pri duÅ”i.

Na koncu bi samo povedal svoje subjektivno miÅ”ljenje v zvezi JBL-a. JBL je bil in bo zagotovo tudi v bodoĆØe gigant na podroĆØju distribucije zvoĆØnikov po vsej zemeljski obli. O temu ni nikakrÅ”nega dvoma. Temu primerno se je tudi obnaÅ”al. Imel je svoje svetle trenutke in tudi obdobja noĆØnih mor. V enaki meri se je na njegovo znamko odzival tudi trg.

Na podroĆØje studijskega profesionalnega audia se je veĆØkrat poizkuÅ”al vrniti kot zmagovalec, vendar mu je v veĆØini primerov zadnje ĆØase spodletelo, ker so v medobdobju strateÅ”ka mesta v najveĆØjih svetovnih studiih zasedli že mnogi drugi konkurenti. Kljub zelo agresivni propagandni strategiji principala Harman Int., mu tudi v zadnjih letih na podroĆØju studijskih monitorjev Å”e vedno ne cvetijo rožice. Ravno obratno. MogoĆØe ravno zaradi napaĆØnega pristopa do konĆØnih uporabnikov.

Nenazadnje, monitor JBL M2 je bil ponujen predvsem profesionalnemu okolju z namenom, da zodovolji specifiĆØne potrebe omenjenega trga. Res Å”koda, da mu oĆØitno zopet ni uspelo. MogoĆØe se potencialni kupci vseeno premislijo in se vrnejo na "stara" pota.

http://www.linkwitzlab.com/M2_Brochure_Jan2013.pdf

Gledano iz drugega zornega kota, je sama prodaja modela M2 za koncern Harman popolnoma irelevantna, oziroma nepomembna zgodba. ƈe ne bo Å”lo drugaĆØe jih bodo tudi zastonj" talalai" po prestižnih, ali malce manj prestižnih studiih, samo da bodo na naslovnicah revij. Na temu segmentu si poizkuÅ”ajo samo pridobiti ustrezni komercialno propagandni material za promocijo ostalih njihovih izdelkov. Samo v razmislek- ali res mislite, da so B&W monitorji zgolj sluĆØajno konĆØali v kontrolnih sobah Abbey Road-a? Seveda mora biti zvoĆØna kvaliteta vseh teh monitorjev vrhunska in deloma primerljiva za delo v takÅ”nih studiih, vendar konĆØna odloĆØitev je vedno vsota raznoraznih faktorjev.


Ne smemo pozabiti da je veĆØina proizvodnje zvoĆØnikov in komponent JBL usmerjena v avtomobilsko industrijo in mogoĆØe manjÅ”i del na podroĆØje ozvoĆØenj, vsaj na ameriÅ”kem tržiÅ”ĆØu. Proizvodnja za avtomobilski trg pokriva zagotovo veĆØ kot 80 % prihodka.

LP


P.S. MogoĆØe se bo sliÅ”alo malce ĆØudno vendar dvomim, da bi se "lampaÅ”ka amplifikacija" kdaj pojavila v malce bolj resnem in profesionalnem snemalnem studiu. Pojavlja se kar nekaj analogne tehnologije z uporabo elektronk za procesiranje in obdelavo zvoka, vendar ojaĆØevalniki ostajajo skoraj v popolnosti Solid State.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 22, 2016 17:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, v glavnem bi se strinjal z @vitagesonic-ovim povzetkom..,
...da so M2 namenjeni profesionalnemu okolju in se tako tudi tržijo z novimi solid state ampi Crown, koliko uspeÅ”no kaže, oz. bo pokazal ĆØas...
Ker imajo sigurno nizek WAF faktor, jih bo zelo malo v dnevnih sobah, ĆØe po bodo kateri, jim velja privoÅ”ĆØiti vsekakor kvalitetnejÅ”o amplifikacijo od teh , ki so bile uporabljane na omenjenih prezentacijah...
Da lampaŔka amplifikacija danes ni prioriteta studijev je jasno, ampak....lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 3 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe