Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Primitivnost enih uporabnikov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2015 13:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Dejstvo je da so nasplošno slovenski audiofili (ne me narobe razumet - ne velja za vse) v veliki meri sami pametnjakovièi, egoti, vglavnem brez spoštovanja do sogovornika. Seveda pa obièajno tudi mislijo, da èe se s tem ukvarjajo ze nekaj èasa in poznajo karakteristike na pamet, da potem so pa carji. Tudi èe se pogleda poste teh uporabnikov iz napisanega uporabnik ne more izvedeti nobene informacije, ampak gre samo za pametovanje in bluzenje. Dragi uporabniki, preglejte svoje poste in energijo za komunikacijo z ostalimi uporabniki namenite v dobrobit portala, tako da delite svoje znanje in izkušnje - èe tega nimate se ne oglašajte, bluzenja je dovolj.

Have a nice Day

Matt


Ni kaj dodati, na Ĺľalost je res tako.
Pred cca. 14 dnevi, so forumski oldboysi izvedli celo inkvizicijo na novega èlana foruma. Obtožili so ga samopromocije, ga celo identificirali z imenom in priimkom (wrong) in ga hoteli zažgati na forumski grmadi. Fant je bil zgrožen nad napadi, je pa na koncu prišel do želenega cilja, tako, da forum še ni èisto neuporaben.
Žal mi je, da se v forum ne javljajo èlani, ki so svoj èas veliko prispevali in delili. Ob vseh novotarijah na audio trgu, se vrtimo na vinilu ...
Danes je Božiè. Imejte se radi in poslušajte tudi druge.
_________________
“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” ― Stephen Hawking
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2015 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Edvard je napisal/a:
trancedeejay je napisal/a:
Dejstvo je da so nasplošno slovenski audiofili (ne me narobe razumet - ne velja za vse) v veliki meri sami pametnjakovièi, egoti, vglavnem brez spoštovanja do sogovornika. Seveda pa obièajno tudi mislijo, da èe se s tem ukvarjajo ze nekaj èasa in poznajo karakteristike na pamet, da potem so pa carji. Tudi èe se pogleda poste teh uporabnikov iz napisanega uporabnik ne more izvedeti nobene informacije, ampak gre samo za pametovanje in bluzenje. Dragi uporabniki, preglejte svoje poste in energijo za komunikacijo z ostalimi uporabniki namenite v dobrobit portala, tako da delite svoje znanje in izkušnje - èe tega nimate se ne oglašajte, bluzenja je dovolj.
Have a nice Day
Matt

Ni kaj dodati, na Ĺľalost je res tako.
Pred cca. 14 dnevi, so forumski oldboysi izvedli celo inkvizicijo na novega èlana foruma. Obtožili so ga samopromocije, ga celo identificirali z imenom in priimkom (wrong) in ga hoteli zažgati na forumski grmadi. Fant je bil zgrožen nad napadi, je pa na koncu prišel do želenega cilja, tako, da forum še ni èisto neuporaben.

Žal @Edvard tokrat nimaš prav. Ali smo sedaj oldboysi krivi, èe si nekateri novi èlani ne preèitajo forumska pravila. Se dobro ve kje je mesto rubriki "kupujem ali prodajam." Tako, da v kolikor bi bilo vse tako "crystal clear" bi bili prispevki za nakup SF še vedno vidni pa že davno niso veè.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2015 20:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spoštovani @nek_do, ja dotièni je nerodno zaèel svoj prvi post na tem forumu, kar ne opravièuje gneva in povezovanje njega z neko osebo s konkretnim imenom in priimkom ter obtožbe zlorabe foruma. Na zlorabe sem že opozarjal, admin je vedno korektno odreagiral. Ker btw poznam ozadje zgodbe ti sporoèam, da prispevka ni veè, ker dotièni že uživa ob novi pridobitvi. Dvomim pa, da bo hotel svoje izkušnje deliti na tem forumu.
Popravi me èe nimam prav. Hvala.
_________________
“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” ― Stephen Hawking
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2015 21:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri celi zgodbi se mi zdi popolnoma nepomembno razpravljat kdo ima prav in kdo ne. Važno je da fant uživa z novimi super zvoèniki pa po kateri koli poti je paè prišel do njih. Glede tega ali bi delil veselje z nami je vsekakor dobrodošel. Bo videl, da tudi oldboysi nismo tako grozna bitja kot morebiti vèasih izgleda. Vabljen!
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: SeĹľana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2015 00:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Za dober odgovor se hoèe dobro vprašanje.
Veèina nesoglasij gre na "rovaš", nerazumevanje le tega Crying or Very sad Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2015 08:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
Za dober odgovor se hoèe dobro vprašanje.
Veèina nesoglasij gre na "rovaš", nerazumevanje le tega Crying or Very sad Wink
Vprašanja so takšna kakršna so. V odgovoru se vidi osebnost tistega ki odgovarja. Tako kot žalitev malo pove o tistem kateremu je namenjena in veliko o tistem ki jo izreka.

Veliko vprašanj se lahko zastopi razlièno. Sam vseeno opažam da veliko tistih ki odgovarjajo v vprašanjih vidijo stvari ki jih v vprašanju ni, odgovarjajo izven konteksta oziroma popolnoma neprimerno in nesmiselno, velikokrat pa tudi žaljivo in diskreditirajoèe do spraševalca in ostalih odgovarjevalcev.

To temo sem odprl zaradi zadnjega, nekdo je popolnoma nepotrebno odgovarjal z nesmiselnim odgovorom, zraven pa je bil v samem odgovoru še žaljiv, v tej temi pa zraven žaljenja še diskreditirajoè!

Menim da bi morali take uporabnike moderatorji vsaj zaèasno banat, v primeru ponovitev pa dokonèno izkljuèit (pa seveda malo sledtiti IP naslovom)...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 30, 2015 22:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Peterasu sem samo hotel malo odvreè standardno razmišljanje in ostalim v poduk, da zvoènik že dolgo ni veè primarni del sistema. Sem malo neroden v izražanju, ma tudi val kritik, ki sem ga požel, potrjuje, da sem mogoèe pa le imel nekaj prav in predvsem tisto nekaj boli, ker razbija dogme, ki se jih ko pijanci plota še prenekateri držite.
Se je neki pajac obregnil ob alkohol, pa mu bom parafrizirano v Churchilovem slogu odgovoril; Lahko, da sem bil takrat pijan, ampak danes sem pa trezen, ti pa še zmerom zabit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 574
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 31, 2015 10:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma, vsakega èloveka lahko s èim nevede užališ in nekateri so prave mimoze. Gremo dalje, silvestrovo je!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojcb



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:41
Prispevkov: 455
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 31, 2015 13:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

peterca je napisal/a:
Alkohol je kurba.


A tole pa ni žalitev? Za moje pojme veèja kot pa tista, zaradi katere se je zaèela ta tema.

Ampak kot pravi @matej, nehajmo, silvestrovo je.
_________________
Glasba je kot ženska, v njej lahko neizmerno uživaš......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe