Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kateri stereo ojaèevalec z optiènim vhodom
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2015 19:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NuPrime IDA-8, ta ima vgrajeni dac, prodajna dena 990eur, pobrali so kar nekaj nagrad.
Edino kar nisem ziher èe vi dobro pognali tvoje zvoènike.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dark_side



Pridružen/-a: Pon Nov 2015 22:25
Prispevkov: 6
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 19, 2015 08:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

na koncu sem se odloèil in nabavil rabljena Marantz PM 15s1 in Marantz NA7004. Kar se kvalitete zvoka tièe vsaj za moj okus je razlika kot dan in noè od prej in sem zelo zadovoljen z nakupom.

Preseneèen sem tudi, da sem uspel kar hitro prodati prejšnje komponente. Za tole nadgradnjo sem na koncu doplaèal 500eur tako, da sem tudi iz tega vidika zadovoljen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe