Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

300VA trafo brni
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jernejx



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 22:42
Prispevkov: 343
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 21, 2015 15:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dal sem 200eur + za Å”tiri trafote in proizvajalec jih trenutno Å”e noĆØe vzet nazaj, sva Å”e v pogajanjih. Zato mi ideja, da bi jiih metal v koÅ” in kupoval nove ne diÅ”i preveĆØ Smile

Trafo sem vzel ven iz Å”katle in Å”e vedno brni, res je da veliko manj, ker Å”katla ojaĆØa brnenje samo to ni to.

Hvala vsem za pomoĆØ jaz pa bom probal reÅ”it to z proizvajalcem, ĆØe bo Å”e naprej tako prijazen in ne bo želel sodelovati ga bom sveda v tej temi zelo pohvalil Wink
_________________
Lp

Jernej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 21, 2015 16:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni so VSI veĆØji 300+VA trafoti od hitelektronike brneli, zato sem nehal naroĆØati pri njih, od tega je že veĆØ kot 10 let.
Imajo slabo tehnologijo, in slabe materiale. OĆØitno se ni prav niĆØ spremenilo na bolje od takrat. Za industrijo je to morda dovolj dobro, za audio paĆØ ni. Raje ne pristani na kakÅ”no menjavo ipd., ker bodo naslednji popolnoma enaki! Objava na raznih forumih, jih niti najmanj ne skrbi.
ƈe imaÅ” raĆØun, ti morajo vrniti denar, ker je to stvarna napaka. Sicer prijavi na urad za zaÅ”ĆØito potroÅ”nikov.
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
ro-bi



Pridružen/-a: Sob Maj 2009 1:55
Prispevkov: 238
Kraj: ĆØrna

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 21, 2015 18:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jacoby je napisal/a:
Meni so VSI veĆØji 300+VA trafoti od hitelektronike brneli, zato sem nehal naroĆØati pri njih, od tega je že veĆØ kot 10 let.


Meni enako, pa mi nihĆØe ni verjel.
Sedaj jemljem z Ei jedrom od DvojmoĆØ v Kranju in so bili prav vsi brezhibni (pa jih je bilo kar nekaj) nad 300VA.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 21, 2015 18:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Toroid ene o.6kw na loĆØilnem trafotu renomiranega SLO proizvajalca je zavijal ko februarski maĆØek, podoben klasiĆØni v PS Audio DELTA 100, je bil x 10, sem ga sliÅ”al na 3 metre tudi pri malo tiÅ”jem posluÅ”anju?????? DolinÅ”kov loĆØilni trafo 2.2 kw na podstreÅ”ju in v tiÅ”ini, ga komaj sliÅ”im, toroid ene 2kw v MC2 S800 ga sploh ne sliÅ”im in to na isti veji, kot una dva prej. Ima Storm verjetno kar precej prav glede enosmernih smeti, ma te niso glavni problem, paĆØ pa kvalitetna izdelava trafota pogojuje njegov naĆØin delovanja. Pa Å”e mimogrede, ker Castor cabli so se rodili ravno zaradi teh težav, ki sem jih sam imel; Brnenje trafota Å”e ne pomeni, da je dovedeni tok slab in ga je treba preĆØistit. Jaz pri sebi nisem opazil, da bi sound zaradi pojaĆØanega brnenja bil slabÅ”i, ravno nasprotno, manj kot sta prva dva mijavkala slabÅ”i je bil sound??? Razumi kdor more!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe