Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

MARANTZ SR5200 PROBLEM

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kristjang



Pridružen/-a: Sob Dec 2008 13:36
Prispevkov: 2
Kraj: KOPER

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 13:49    Naslov sporočila: MARANTZ SR5200 PROBLEM Odgovori s citatom

LP
Sem cisto nov tukaj tako da najprej vam zazelim vesele praznike, itd.

Da ne bom predolg imam zgoraj omenjeni receiver MARANTZ SR5200, z katerim imam probleme pri predvajanju kateregakoli zvoka recimo z dvd, cd, tv,itd.
Problem se mi je pojavil ko sem spremenil nacin predvajanja zvoka torej iz stereo nacina v 6stereo oziroma v kateri koli drugi format s tem mislim dolbypro ,stadio,hall, pa se vse druge funkcije za obdelavo zvoka.Tako da mi delajo vedno samo prednji zvocniki, ne glede na to katero funkcijo obdelave zvoka imam.Kaksen krat mi pa z vseh zvocnikov samo nekaj cudno sumi.
Vglavnem stala po 5 letih delovanja.
Upam za kaksen pameten nasvet kaj bi lahko bilo narobe, vem pa da bo mogel it na servis v vsakem primeru ce bom zelel kaj se poslusat .

Lp
se nekrat hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 14:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoèe je samo kakšna funkcija, lahko pa da se je kaj skurilo. Poskušaj naredit system reset(ali kakorkoli že reèe Marantz temu..), da dobiš vse funkcije nazaj na default. Potem boš videl èe si kje kaj narobe pritisnil, ali je res kaj narobe..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe