Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Hifi privatna soba
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 09, 2017 10:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
Hoj,
a nismo to sceno ze meli tukaj? Klik. A si nadgradil dozivljaje?

lp, d.

Nadgradil verjetno skupaj s sobo za poslušanje, o kateri že dve leti pravi da - tek što nije -.
Pa sem kakšno leto nazaj rekel, da ne verjamem. Morda sem se motil. Leto je naokoli, se marsikaj zgodi..
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 09, 2017 13:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

chase je napisal/a:
a mi lahko kdo od vas pove èe je èustveno v drugem svetu ker to posluša v svoji hifi sobi?


Toèno tako, pa še žena mi isto teži ! Wink
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
chase



Pridružen/-a: Ned Jul 2015 23:51
Prispevkov: 121
Kraj: Chicago

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 13, 2017 23:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiomaniac je napisal/a:
chase je napisal/a:
a mi lahko kdo od vas pove èe je èustveno v drugem svetu ker to posluša v svoji hifi sobi?


Toèno tako, pa še žena mi isto teži ! Wink


Tole je pa lepo slišat oz. prebrat.

Milsim, ko samo pomislim koliko sem vložil v izolacijo prostora, ozvoèenje, izdelavo, dozidavo, papirje, itd....pa sej je kar bolje ,da je èlovek kar skoz pijan ko se samo spomne.....Pa danes sem spet tako pijan ,da nisem spodoben prebrat naslova kaj piše na ojaèevalcu za katerega sem plaèal preko 2k eur! Sem zato èuden? nakladam? sem izobèenec? pffff Meni glasba odpira svet, sodi naj mi vesolje! In ne nisem pijanec glede nato,da si privošèim ekscesno pitje pivov na vsake tri/štiri mesce! Torej kaj išèemo ljudje tukaj? Izhod v idelani svet??!

Vèasih se je mogoèe ob takih postih (npr. mojih) vredno opomnit samega sebe koliko problemov imamo nerešenih samih z sabo in jih rešujemo veèino z pomoèjo glasbe. mar nismo tukaj tudi zato? Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
chase



Pridružen/-a: Ned Jul 2015 23:51
Prispevkov: 121
Kraj: Chicago

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 13, 2017 23:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem in resnièno nisem veè pameten.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
chase



Pridružen/-a: Ned Jul 2015 23:51
Prispevkov: 121
Kraj: Chicago

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 13, 2017 23:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
Hoj,
a nismo to sceno ze meli tukaj? Klik. A si nadgradil dozivljaje?

lp, d.


Glede nato,da imaš v podpisu zapisano nekaj zelo pomembnega, mar to drži? lep veèer. Samo korak od vas je nkdo drugaèen od vas, pa je zato pomembno obsojat ker vidite vi samo en življenski vzorec?

Moje misli ne delujejo veè pa vendar vas lepo pozdravljam in vam želim lepe dni naprej, bom kaj napisal spet ko pridem do interneta cca. 4 mesece Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stran 8 od 8

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe