Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

JMR

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
BD



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:51
Prispevkov: 6
Kraj: ajdovšèina

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 15:57    Naslov sporočila: JMR Odgovori s citatom

Zdravo vsem!
Zanima me, èe kateri od Hi-Fi dealerjev v SLO uvaža zvoènike Jean Marie Reynaud oz. èe ima kdo izkušnje z njimi?

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BD



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:51
Prispevkov: 6
Kraj: ajdovšèina

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 17:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

½Z njimi½sem mislil na zvoènike, ne na dealerje.
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: SeĹľana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 01:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Žal našim mlajšim audiofilom je to bolj malo znana celo neznana firma.
Res je bolj majhna "manufaktura",ki pa si zaluži veè kot le poznavanje in morda enako slavo kot TRIANGLE ali JMlab(Focal).To so bolj po videzu klasièno-ne upadljive, zv. omarice iz naravnih materjalov. Ker niso "modne" jih potem težko najdeš,ker jih noèe nobeden prodajat...paè ta zaèaran krog...
Kar se tièe zvoka je še vedno z "noto francoskega"...Bolj na svetli strani,hiter,transparenten,dinamièen,èist a bolj tanek z tanjšim basom,vendar to niso lastnosti,ki bi bile izrazito poudarjene ampak je vse to uravnoteženo in prijetno tudi po zaslugi "lesenih" škatel...V kombinaciji z kakšnim lampaškim ojaèevalcem ali "toplim" tranzistorjem npr. Lavardin, dobiš zvok,ki je prijeten obenem pa ne zadenfan...
Seveda pa je še potem odvisno,da ne vtakneš v sistem " modne" kable, ki potem pokvarijo osebo noto zvoènika !!!
Skratka zvoènik za tiste,ki si vzamejo èas za sestavo sistema in ne za tiste,ki si znosijo na demo domov 100 komponent in v treh dneh vse sestavijo !!!
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
BD



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:51
Prispevkov: 6
Kraj: ajdovšèina

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 23:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala lepa za odgovor in kratek opis zvoka. Na netu sem opazil model Duet. So dokaj poceni in vsi pišejo, da je to odlièen zvoènik. Seveda je potrebno to slišati na lastna ušesa. Moj sistem je sestavljen iz Unison Research, Triangle in Acoustic Zen kabli. Triangle sploh ni slab zvoènik, ki lepo dela postavljen ob zid, vendar se mi zdi, da šepa za ostalimi komponentami. Bližina zida je tudi moj velik problem, saj je drugaèe izbira kar velika.
Ma se mi zdi, da bo potrebno na izlet v Italijo.
LP BD
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 09:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

BD je napisal/a:
Bližina zida je tudi moj velik problem, saj je drugaèe izbira kar velika.


Vsekakor se spogleduj z zvoèniki,ki imajo bassreflex od spredaj in nikakor ne od zadaj. Duet bi znal bit,kar zanimiv. Kakšna je cena?

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
BD



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 15:51
Prispevkov: 6
Kraj: ajdovšèina

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 15:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cena je od 1000 do 1300 E, odvisno od prodajalca. Problem je, ker jih pri nas nimam kje poslušati. Rad bi jih pripeljal domov in poslušal v moji dnevni sobi. To, da imajo bas reflex spredaj tudi ni edini pogoj, da bo delal lepo postavljen ob zid, na vrat na nos pa tudi ni varianta za nabavo opreme.
Bom še malo poèakal, mogoèe se bo le našel kdo, ki bo to uvozil.
LP BD
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe