Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

audiofil zaĆØetnik
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jurek



Pridružen/-a: Čet Dec 2008 18:53
Prispevkov: 5
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 19:01    Naslov sporočila: audiofil zaĆØetnik Odgovori s citatom

Lep pozdrav,
Na vsem tem podroĆØju sm praktiĆØno v celoti ĆØisti zaĆØetnik.
Ker sem sam glasbenik dam veliko na kakovost zvoka in zvoĆØno sliko. moj dijaÅ”ki proraĆØun ni ravno bajen, vendar sem uspel kupiti sluÅ”alke grado sr 80. (super btw)
KeĆØ je v tem da ne morem izkoristiti polnega potenciala le-teh, ĆØe posluÅ”am neke rubish mp3je.
Ker veĆØinoma glasbo posluÅ”am doma sem razmiÅ”ljal o nakupu cd playerja,
mogoĆØe vi veste kaj bi se dal kej dobit uporabnga tam nekje do 100 eur, pa da je fajn za sluÅ”alke?
Dobr bi blo pa ĆØe je stvar nova....

Vsi predlogi so dobrodoŔli Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 19:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za 100ā‚¬ boÅ” bolje odnesel z kvalitetno zvoĆØno kartico za raĆØunalnik.. glasbo pa imaÅ” lahko v kakÅ”nem lossless formatu(flac, apple lossless, wma lossless.. tega je veliko).

Za 100ā‚¬ sploh ne vem ĆØe se pri nas dobi kak CD predvajalnik..

SluŔalke so pa super Very Happy

Kje pa si jih kupil? Intek, kje drugje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 19:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe pa greÅ” v rabljene stvari.. pa se že dobi kak CD predvajalnik.

Je pa tako da.. veliko jih je lahko dobrih, pa imajo slabe izhode za sluŔalke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurek



Pridružen/-a: Čet Dec 2008 18:53
Prispevkov: 5
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 19:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jup, u iteku, pa Ŕe lih tko je nanesl da mi jih je kr u lj prpelu...
Kako pa je s temi karticami, a se mogoĆØ dobijo kÅ”ne uporabne usb verzije?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 20:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe želiÅ” USB imaÅ” v rangu do 100ā‚¬ pri nas.. Bolj malo. V tujini(+poÅ”tnina) pa dobiÅ” za 100ā‚¬ že nekaj veĆØ.

Pri nas lahko raĆØunaÅ” na kakÅ”no creative labs zvoĆØno kartico.
pri thomannu(www.thomann.de, super trgovina, poznam veliko ljudi ki kupujejo tu)pa:

http://www.thomann.de/gb/emu_0202_usb.htm
http://www.thomann.de/gb/terratec_phase_26_usb_se.htm
http://www.thomann.de/gb/m-audio_fast_track_usb.htm

ƈe se malo stegneÅ” pa dobiÅ” pri nas EMU 0202 za 130.- ā‚¬
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 20:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne delam si norca, a tvoje vpraÅ”anje je res podobno kot ĆØe bi napisal, da imaÅ” dobre pnevmatike, sedaj pa iÅ”ĆØeÅ” dober avto, da jih izkoristiÅ”, pa naj ne stane veĆØ od 7000ā‚¬, pa nov naj bo!Nekatere stvari (žal) res ne gredo skupaj!
Za 100ā‚¬ ti mogoĆØe uspe najti kak soliden rabljen CD player, a ker bo starejÅ”i, ti mp3 itak ne bo predvajal(kak Sony zna imeti probleme tudi s CD-RW).Novega za ta denar ne bo, oz. glasbe ne bo niĆØ kaj bolje predvajal kot kak DVD player, ki pa jih za ta denar imaÅ” polno!
Zna biti reÅ”itev z zvoĆØno kartico Å”e najbolj realna! Idea
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurek



Pridružen/-a: Čet Dec 2008 18:53
Prispevkov: 5
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 21:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jah mogoĆØe je res mal ĆØudn post sam eni žau nemormo zapraut nevem kaga dnara ampak želimo paĆØ is tisga kar mamo stisnt ĆØimveĆØ...
kak je pa z navadnimi zvoĆØnimi karticami?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 21:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj te razumem, sem kot dijak(zelooo davno tega!) moral Å”e bolj Å”parat!A tako paĆØ je!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 21:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jurek je napisal/a:
jah mogoĆØe je res mal ĆØudn post sam eni žau nemormo zapraut nevem kaga dnara ampak želimo paĆØ is tisga kar mamo stisnt ĆØimveĆØ...
kak je pa z navadnimi zvoĆØnimi karticami?

To misliÅ” tistimi za 10ā‚¬? Bolj slabo.

Je pa Ŕe ena smeŔna alternativa..
SanDisk Sansa Fuze.

Gre za prenosni mp3 predvajalnik ki podpira breizgubne formate, ter razÅ”iritvene kartice. Pri nas se dobi za smeÅ”en denar, zvokovno pa presega iPod. Pod 100ā‚¬ga dobiÅ”, za preostanek pa kupiÅ” Å”e kakÅ”no spominsko kartico.

lp, matej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 21:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni se doma valja Sound Blaster Audigy 2 zs zvoĆØna kartica. Problem zna mogoĆØe biti, da je namenjena za laptop in pcmcia vodilo. ƈe bi ti ustrezala, bi se lahko zmenila za deal.

evo link, da boÅ” vedel, kako izgleda:
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/izd_421_412013_CREATIVE_PCMCIA_Sound_BLASTER_Audigy_2

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
jurek



Pridružen/-a: Čet Dec 2008 18:53
Prispevkov: 5
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 23:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gorazd, žal nisem neki ful computer frika pa moj komp je tud bl tko shaby in ti ne znam reĆØi a bi bilo to sploh možno...
Bolj interesnata mi je Matejeva ideja z sandisk sanso fuze...
bom malce pogledal kako je s tem.
hvala Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 23:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da ne bo pomote.. Fuze ni noben ĆØudežni High End izvor zvoka. Je pa za ta denar zelo dober, in po kvaliteti zvoka lepo pomede tudi z iPodom, z iRiverjem pa sta tako-tako. Se mi zdi da je to za ta denar to. Ali pa kakÅ”na boljÅ”a zvoĆØna kartica.

P.S. Sam sem tudi v fazi nakupa mp3 predvajalnika, pa se odloĆØam med dvema. KakÅ”en predlog?

Meizu m6 vs. SanDisk Sansa Fuze.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurek



Pridružen/-a: Čet Dec 2008 18:53
Prispevkov: 5
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 01:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja jst sm zdle tud mal preŔtuderu te portable predvajalnike in sm tud naŔu tega meizua m6...
je veĆØji ekran in videi vredn spominske kartice?cena je za 8gb skor ista...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 09:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vedno se spraŔujem,kako nekateri shajajo z 8GB spomina? Meni,kot velikemu ljubitelju glasbe je moj iPod classic z 120GB premalo. Pa stane recimo 250EUR,napram 120EUR za 8GB. Ne vem no........

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 12:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gorazd je napisal/a:
Meni se doma valja Sound Blaster Audigy 2 zs zvoĆØna kartica. Problem zna mogoĆØe biti, da je namenjena za laptop in pcmcia vodilo. ƈe bi ti ustrezala, bi se lahko zmenila za deal.

Lp, G


Gorazd pravkar kupujem neko zvoĆØno za comp, kam bi lahko pa tole vtaknil?, se dobijo kakÅ”ni vmesniki kot za sd kartice ni podobno?

hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe