Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Tidal
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 10:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Na AMD C-50/2GB RAM/Win7 dela na meji. Če se začne nekaj dogajat v ozadju že preskakuje.


Pri meni Tidal na štandgasu. 10% CPU in 20% RAM obremenitve med strimanjem na Win 8.1



Še dober usb dac/ojačevalnik in slušalke pa zmaga. Vneto spremljam novitete, ko uletim na taprave zame upiknem. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 11:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Um, takšna obremenitev na netbooku ali je imaš močnejši računalnik?
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 11:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Um, takšna obremenitev na netbooku ali je imaš močnejši računalnik?


HP Probook na sliki.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 13:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz pa sem tako vesel, ko pride moj starejši otrok k meni in mi začne govoriti o “eni dobri muziki”, jaz pa takrat iz predala potegnem cd s to muziko.
Kaj boste Tidalovci pustili za sabo? Account? Playlisto? Oblak (no, to vsekakor)? Ha?
_________________
“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” ― Stephen Hawking
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 13:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Edvard je napisal/a:

Kaj boste Tidalovci pustili za sabo? Account? Playlisto? Oblak (no, to vsekakor)? Ha?


Zanamcem bodo slej ko prej na klik dostopna vsa glasbena izdanja bilokdaj izdana na tem planetu. Ni panike, da ne bodo imeli kaj poslušat, tako da s tem, kaj bo ko me več ne bo, se obremenjujem ravno toliko kot za lanski sneg. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
JJAB



Pridružen/-a: Sob Apr 2014 0:05
Prispevkov: 197
Kraj: Moon

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 14:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prav tako bo hec, ko bodo odkrili kakšen nov način prenosa glasbe.
In bodo stereo CDji samo še za nostalgike in zbiralce ... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 15:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JJAB je napisal/a:
Prav tako bo hec, ko bodo odkrili kakšen nov način prenosa glasbe.
In bodo stereo CDji samo še za nostalgike in zbiralce ... Laughing


potem pa hekerji uletijo....zrušijo net ....in muzko poslušamo samo še zbiralci... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blazheny



Pridružen/-a: Pon Mar 2011 0:50
Prispevkov: 212
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 16:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Pri meni Tidal na štandgasu. 10% CPU in 20% RAM obremenitve med strimanjem na Win 8.1


Poročam, da na ifonu 6 leti ko šus. Smile Zvesta stara štirica gre lahko v zasluženi pokoj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

blazheny je napisal/a:

Poročam, da na ifonu 6 leti ko šus. Smile Zvesta stara štirica gre lahko v zasluženi pokoj.


Kot da bi se zmenila hehe, glihkar testiram z obema + androidom. 4x Tidal istočasno Cool

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
blazheny



Pridružen/-a: Pon Mar 2011 0:50
Prispevkov: 212
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 20:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kakšni so vtisi z Androida?

Dokler na Simobilu ta teden niso udarili akcije za ifon 6 sem bil že zatrdno naštiman, da grem na Androida, ker 700eur za fon je čisto preveč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 20:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

blazheny je napisal/a:
Kakšni so vtisi z Androida?

Android je nekaj let star Samsung Galaxy S3. Vmes prišel ven S4, S5 in zdaj najnovejši S6. Ne more se S3 primerjati z novim ajfončkom, to niti ni za pričakovati, realneje bi bilo ob bok postavit S6. Drugače pa Tidal že na S3 teče dokaj tekoče, ni tu nekega blema, le kar pride ven na izhodu za slušalke ni v rangu novega Appla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2015 21:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi Vladekov asortiman na Tidalu Smile



Pod podobne izvrže tudi ostale naše znane:



In njihova izdanja:





itd...

Kul Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
boogie



Pridružen/-a: Pon Maj 2009 9:58
Prispevkov: 36
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2015 10:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
matajur je napisal/a:
Kje ste dobili naročnino 12 in 6 €, če na njihovi strani piše 19,99 in 9,99?


Višina naročnine je od države do države različna. Za nas 12 eur in 6 eur, evo:



lp


zanimivo. Če se registriram preko spletne strani, potem so cene 6 in 12€. Preko slovenskega app store je cena 12,99€ za premium in 25,99 za HIFI..??
_________________
Working Hard, Or Hardly Working?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 11, 2015 12:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

boogie je napisal/a:

zanimivo. Če se registriram preko spletne strani, potem so cene 6 in 12€. Preko slovenskega app store je cena 12,99€ za premium in 25,99 za HIFI..??


Zakaj v app storu dražja naročnina odgovor na Tidalovi help strani tukaj.

Je pa zanimivo, da na istem mestu piše, da je naročnina za EU (kao celotno EU) 20 eur, nam pa bodo obračunavali 12 eur. Sicer bi z veseljem plačal tudi 20 eur saj užitek odtehta, no če mi pa šenkajo 8 eur se pa čisto nič ne bunim. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
gero



Pridružen/-a: Sob Dec 2011 15:03
Prispevkov: 196

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 12, 2015 13:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo za angleško govoreče, Wink

http://www.hifiplus.com/articles/tidal-the-future-of-audiophile-streaming/?utm_campaign=Hi-Fi%2B+Weekly+Emails&utm_medium=email&utm_source=email-360
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Stran 3 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe