Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Oglasi bolha
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
speci



Pridružen/-a: Čet Dec 2013 15:02
Prispevkov: 45
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 27, 2015 19:56    Naslov sporočila: Oglasi bolha Odgovori s citatom

http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/hi-fi-komponente/cd-predvajalniki/moon-nova-1296975694.html?aclct=1422372119 PAZITE SE TEGA PREPRODAJALCA sem imel z njim zelooo slabe izkušnje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040 414 768
simonceli



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 8:36
Prispevkov: 195
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 27, 2015 21:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Piše, da ima PayPal. Tukaj imaš vsaj kritje v primeru barabije.
Povej njegov PayPal račun, da vidimo, če ke verificiran.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antun



Pridružen/-a: Tor Sep 2010 8:52
Prispevkov: 192
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 27, 2015 21:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj konkretno se je pa zgodilo?
_________________
Audiatur et altera pars!
De gustibus non est dispuntandum.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
speci



Pridružen/-a: Čet Dec 2013 15:02
Prispevkov: 45
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 27, 2015 21:52    Naslov sporočila: oglasi bolha Odgovori s citatom

Ne bi več o temu samo sem dal na srbski diy forum.Pa nisem imel samo jaz probleme z njim
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040 414 768
divine contribution



Pridružen/-a: Sob Nov 2014 0:32
Prispevkov: 60
Kraj: Hum

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 16:55    Naslov sporočila: oglas Odgovori s citatom

?????????????????????????????????????????????

"Legendarni ter eden izmed najboljših klasičnih gramofonov iz leta 1973 in klasike iz obdobja 70-ih ter 80-ih let firme THORENS, kateri je tipa TD 150 in je bil popolnoma restavriran/obnovljen (zamenjani idler, glava z iglo in ročka) ter je vgrajen v masivnem lesenem ohišu z ležajnim vzmetenjem! Skratka odlikuje ga vrhunska klasična uporaba za poslušanje vinylnih plošč s precizno tehniko in dovršenim mehanizmom IDLER tehnologije, katera je mnogo boljše kakovosti, kot je to jermenski pogon oziroma tako imenovani BELT DRIVE Sistem. Nudi 2 hitrosti na 33 rpm in 45 obratov ter specijalno glavo Audio Tehnika z Diamantno iglo! Zlata klasika najboljše kvalitete vseh časov in priložnost za resnično strastnega ljubitelja glasbe ter vinyla, kateri prisega na vrhunski Analogni HI-FI STEREO zvok širokega spektra in najbolj naravnega linearnega zvoka, kateri igra v neverjetne detajle z zares ekstremno dinamiko. Gramofon je originalne Švicarske izdelave (Made in Switzerland) in letnika 1973, kateri je bil strokovno obnovljen (restavriran) in sedaj igra dejansko kot nov, prepričajte se sami v živo! Za vse dodatne ter ostale informacije, preizkus (test) ter osebni prevzem prosim pokličite na telefonsko številko:Lep pozdrav"

http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/hi-fi-komponente/cd-predvajalniki/thorens-vrhunski-svicarski-gramofon-najvisje-klase-model-150-1298060907.html?aclct=1428043121&kw=thorens
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simonceli



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 8:36
Prispevkov: 195
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 17:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj, če pogledaš še njegove ostale oglase vidiš, da je prvovrstni nakladač.
Drugo, njegovi opisi so v veliki meri mimosuni ( kot tale za Thorensa ).

Glede na zmožnost pisanja dolgih stavkov brez repa in glave, je čisto možno, da je prisoten tudi tukaj...Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blazheny



Pridružen/-a: Pon Mar 2011 0:50
Prispevkov: 212
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 18:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dober je, dober... top shop stil pisanja ("to pa še ni vse") Smile

Tale zmaga:
http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/hi-fi-komponente/ojacevalci/denon-vrhunski-hi-end-stereo-integrirani-ojacevalec-pma710ae-1296613546.html?aclct=1427871853

Za 250 EUR, hehe, v štacuni je pa nov PMA-720 za 260 EUR.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroš



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 18:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tega je ogromno, toliko, da se sploh nima smisla s tem ukvarjat.

Predlagam, da se raje posvetite dobrim oglasom in jih objavljate tukaj:
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=3111
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 22:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz se fuul režim ko berem tele njegove oglase ..tud največji podn od receiverja ali ojačevalca je vrhunska roba.....za crknt...pa še moje stare fotke od ojačevalcev z bolhe popa popa gor ... npr ..od onkya 8015...Laughing Laughing
bil sem njegov lastnik ene 15 let...zdaj sem se pa odloćil malce zmanjšat zbirko..
mimgrede jaz sem ga prodal za 150 eur ...brezhibnega...samo ne da se mi en kup tehničnih bedarij z neta prepisevat...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2015 22:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Diler kot diler. Se dobro spomnim, da je tele Jansen zvočnike kupil 3. feb. 2014 v Škofji Loki za dobrih 100 EUR sedaj jih pa že dobro leto prodaja za 400 EVR.

http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=408&postdays=0&postorder=asc&start=1620

http://www.bolha.com/avdio-in-video/avdio/zvocniki/trosistemski-zvocniki/jensen-5-ameriski-profesionalni-studio-monitor-zvocniki-1297150336.html?aclct=1427872795
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 04, 2015 09:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še moji zgodbici:
na oglas se javi nek "piramidaegipt" iz Maribora (baje), zmeniva se da mu pošljem robo po pošti proti kupnini ... ampak paketa ni dvignil! Seveda paket priroma nazaj k meni in še enkrat plačam stroške dostavnine !!
Grem iskat kakšen telefon od naslova, ki mi ga je dal, ampak na tem naslovu noben nima pojma o dotični osebi!!! Seveda kljub pisanju emailov ni bilo nobenega odgovora. Mislim ... šolski nateg zajebavanja.
Ali pa še ena briljantna!
Pošljem kupcu iz Koroške neko računalniško komponento po povzetju nakar me kliče da mu ne ustreza. OK, poštenjak kot sem ugodim njegovi želji da jo vrne. Vse lepo in prav. BUT! Paket prileti nazaj in poštar zahteva odkupnino in to v višini odkupnine komponente + POŠTNINO!! Kapiš. Greš mu na roko a on nabije vse stroške. On lepo čisti jaz plačujem duple stroške pošiljanja. !!!
Nauk: teza da osel gre samo enkrat na led NE DRŽI Cool
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 04, 2015 10:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HIFRIK je napisal/a:
Nauk: teza da osel gre samo enkrat na led NE DRŽI Cool


Seveda drži...
OSEL gre samo enkrat na led.
Človeka pa, iz različnih razlogov, ne izuči... Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 04, 2015 10:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj hočemo, galaktično najboljši, najbolj pošten narod ter posledično z najboljšimi politiki, ekonomisti, menedžerji pa tudi HiFi strokovnjaki.

Ko pa si že omenil računalniške dele sem se spomnil moje zgodbe. Že kar nekaj časa nazaj sem prodajal za sina neke komponente in je "kupec" pri meni doma izkoristil trenutek moje odsotnosti ter si malo "nafilal žepe". In ko sem kasneje opazil ter ga klical mi je še grozil, da me bo prijavil, da snema pogovor itd. Ko pa sem malo raziskal, kdo to je sem ugotovil, da dela v inštituciji, ki bi morala bit za vzgled celemu ljudstvu.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uroš



Pridružen/-a: Sre Dec 2013 18:30
Prispevkov: 295
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 04, 2015 11:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Osel gre samo enkrat na led, baš to je oslovsko.
Pametni reče, prvič sem pal, drugič bom plesal po njem.
    Oton Župančič
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polica



Pridružen/-a: Pet Mar 2009 15:51
Prispevkov: 18
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 04, 2015 12:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Raje kupujem na ebay-u.Na bolhi sem osebno prevečkrat naletel na čudne osebke,
** ki ti prodajo, potem pa se ne oglasijo, (ker so vmes prodali nekomu za euro več)
** ker so prodali, pa so se potem premislili glede cene, ker je nekdo rekel da prodajajo prepoceni
** ker so nekoč prodali poceni, pa nekdo drug njihovo robo prodaja 3 X dražje, zato sedaj raje sami prodajajo 3 X dražje
** če se ne cenakaš in se zmeniš , potem sigurno prodajajo prepoceni in se ne bodo oglasili
** ker je zadeva brezhibna ampak ko jo priključiš sploh ne dela več, ampak včeraj je še vse delalo ?
** ker je računalnik delujoč, samo matična plošča ne deluje
** ker je zadeva stara 2-3 let, ampak je že 10 let ne izdelujejo več.
++ in še cvetka za vsaj poznavalce računalništva : "a sploh veste da je pentium 1 najbolj zanesljiv procesor" in to leta 2014..
Pa ne da se na Bolhi ne bi dalo nič dobit,ker 90 % tistega kar sem na bolhi kupil deluje tako kot so mi rekli, za 10 % pa sem bil osel, na ebay-u sem 95 % zadovoljen, 5% pa je natega in včasih zares velikega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 661 097
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 1 od 8

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe