Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

nakup sluŔalk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bojc08



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 16:56
Prispevkov: 635
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 17, 2014 21:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Katere prodajaÅ” MyAudioShop. Mene zanima samo HD800, T1 in T90.

Simetrijo sem tudi preiskuŔal.
Jaz ne uporabljam lamp za ojaĆØevalec za sluÅ”alke.
Uporabljam OP-AMPe , da dobim linearnost in fazno usklajenost, ter zelo nizek THD. ...
Mislim da odpihne vse lampaÅ”e, kajt op-amp je idealen ojaĆØevalec. Imajo ravno dovolj moĆØi da lahko poganjajo visoko ohmske sluÅ”alke.
Seveda je Ŕe v prototip stanju. Zvok je fenomenalen!

Danes sem imel nesreĆØo. Sad NaroĆØene Beyerdynamic T90 JUBILEE sem danes dobil po poÅ”ti iz nemĆØije.
Ko sem jih odpakiral sem opazil da nekaj ropoĆØe v levi sluÅ”alki. Zgleda da se je odlepil driver. Zato ji nisem mogel posluÅ”at. Jutri jih poÅ”ljem nazaj.
Res Ŕkoda. Sad

lp
Bojan


Nazadnje urejal/a bojc08 Sre Dec 17, 2014 23:17; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojc08



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 16:56
Prispevkov: 635
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 17, 2014 21:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MyAudioShop, opazil sem da si iz Maribora. Med kakim vikendom bi se lahko dogovoila za demo. Za balansiran prikljuĆØek pa lahko naredim adapter. Very Happy
T1 me res zelo zanima. Ker ni poceni bi vsekakor rad prej posluŔal. Škoda da morem vrnit T90. Lepo bi bilo primerjat T1 in T90.

Za enkrat za hi-fi uporabljam HD600. Beyerdynamic DT880 so mi presvetle.
Vse je pretanko. Godala Å”e sploh. Violina je prav plastiĆØna namesto lesena.

lp
Bojan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2014 10:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MyAudioShop je napisal/a:
Imam Beyerdynamic T1, t50p, Sennheiser HD 800, AKG K701 in 812 (prodajam)

T1 (lahko preizkusiÅ”)vendar imam samo balansirane kable za T1. 600 ohmov se zelo pozna na ultra resuluciji in mikro dinamiki, kjer na doloĆØenih segmentih malo katere sluÅ”alke pridejo zraven, vkljuĆØno z HD800. ƈe imaÅ” možnost, preizkusi tudi kak balansiran amp, jaz sem pristaÅ” ful balansiranega headamp sistema. Sem imel razne "prvoligaÅ”e" od ampov, SE in OTL-e, vendar zelo zares je zame predvsem balansirano.

veĆØ si lahko prebereÅ” ali vpraÅ”aÅ” tukaj, kjer bomo objavili dneve odprtih vrat za SLO headfi audiofilsko sceno: http://www.myaudioshop.si/forum_slo/posti/high_end/slusalke/page/#pid511


LP

MARLEY omogoĆØa tudi balansiran naĆØin, gre na Beyerdynamic ko tata na mamo Wink , vredno preizkusit Rolling Eyes
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
MyAudioShop



Pridružen/-a: Pon Jan 2012 17:40
Prispevkov: 12
Kraj: Mb

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2014 23:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bojc08 je napisal/a:
Katere prodajaÅ” MyAudioShop. Mene zanima samo HD800, T1 in T90.

lp
Bojan

te prodajam:
http://www.myaudioshop.com/miscellaneous/headphone/product/beyerdynamic_t1/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2014 09:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali je kdo testiral Oppo HA1?
KakŔni so vtisi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MyAudioShop



Pridružen/-a: Pon Jan 2012 17:40
Prispevkov: 12
Kraj: Mb

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2014 09:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Ali je kdo testiral Oppo HA1?
KakŔni so vtisi?

ZvoĆØni vtisi HA1:
http://www.myaudioshop.si/forum_slo/posti/high_end/slusalke/page/#pid530
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2014 11:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HA1 je ojaĆØevalec za sluÅ”alke + DAC.

Zanima me kako se obnese kot amp za sluÅ”alke, predvsem pa me zanima kakÅ”en je kot DAC. Rad bi namreĆØ dve obstojeĆØi Å”katli zamenjal z eno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojc08



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 16:56
Prispevkov: 635
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2014 17:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Berem na raznih straneh o menjavi kablov in kako se zboljŔa zvok.
Zanima me, ĆØe kdo pri nas prodaja kakÅ”ne kable za sluÅ”alke, ki so kvalitetni in ne preveĆØ dragi.

lp
Bojan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2014 19:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odprl si nevarno debato. Mnogi namreĆØ zatrjujejo kako je menjavanje kablov na sluÅ”alkah povsem brez veze. Za ta denar raje kupiÅ” boljÅ”i amp in boljÅ”e sluÅ”alke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojc08



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 16:56
Prispevkov: 635
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2014 20:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Neverneži paĆØ nimajo vrhunskega zvoka sluÅ”alk in ga tudi ne bo brez kvalitetnih kablov. Twisted Evil

Na Beyerdynamic DT880 pro sem zamenjal kabel za Sennheiser-jev OFC nadomestni kabel ki je za hd650.
Na DT880 se je tako spremenil zvok, da sem se vpraÅ”al, a je sploh kaj takega možno. ZraĆØnost med instrumenti z polno detaljov.
Bas ni veĆØ razmazan. Visoki pa kristalni. Very Happy

Res me zanima ĆØe se pri nas dobi kak dober kabel.

lp
Bojan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojc08



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 16:56
Prispevkov: 635
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 11:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MogoĆØe kdo prodaja Cardas kabel za sluÅ”alke.

Je kdo že preiskusil Cardas in kakŔen je zvok napram originalu.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 11:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

saj si že sam povedal, definitivno vredno poizkusiti, Cardas je meni osebno eden boljÅ”ih v ta namen, ni pa reĆØeno da ti ne bi Senheiser bolj odgovarjal, ni tako hud podvig in cena da ne bi poizkusil obe opciji, pa definitivno Neutrik mini jack..ali Å”e bolje Switchcraft silver...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojc08



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 16:56
Prispevkov: 635
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 12:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cardas 3m konektiran me pride preko 200 euro. Malo mi je drgo dat toliko za kabel kot za HD600. Zato spraŔujem za nasvet.
Je mogoĆØe enako dobra kakÅ”na cenejÅ”a varijanta?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojc08



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 16:56
Prispevkov: 635
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 12:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

seveda imam v planu zmontirat Neutrik mini XLR vtiĆØnice na vse sluÅ”alke, da lahko menjujem kable. Problem je edino pri HD600.
Zanima me Å”e, ĆØe kdo pri nas prodaja mini xlr?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2014 13:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bojc08 je napisal/a:
seveda imam v planu zmontirat Neutrik mini XLR vtiĆØnice na vse sluÅ”alke, da lahko menjujem kable. Problem je edino pri HD600.
Zanima me Å”e, ĆØe kdo pri nas prodaja mini xlr?

lp


Terna...Ljubljana...
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe