Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zagreb Audio Video Show 2014
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 13, 2014 22:15    Naslov sporočila: Zagreb Audio Video Show 2014 Odgovori s citatom



In kot vidim z dvema razstavljalcema iz Slovenije: Canyon Audio ter Primaline d.o.o. verjetno z reprizo "vročih" TAD-ov.

Cena vstopnice 20 kun za vse tri dni.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 14, 2014 08:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cena 20 kun (3 evre) za 3 dni je tocno 5 krat ceneje kot v Lj., kjer bi za 3 dni odsteli 15 evrov.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 14, 2014 09:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Cena 20 kun (3 evre) za 3 dni je tocno 5 krat ceneje kot v Lj., kjer bi za 3 dni odsteli 15 evrov.

lpm


Ha, ... Hrvati so pač ''začetniki'' v Evropi, ... pa še EURov nimajo ! Wink
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
3000ES



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 8:19
Prispevkov: 228
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2014 08:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OT:
audiomaniac je napisal/a:
... pa še EURov nimajo ! Wink
Če imajo količkaj pameti, jih tudi nikdar ne bodo imeli. A bojim se, da jim to enostavno ne bo dovoljeno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2014 09:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

3000ES je napisal/a:
OT:
audiomaniac je napisal/a:
... pa še EURov nimajo ! Wink
Če imajo količkaj pameti, jih tudi nikdar ne bodo imeli. A bojim se, da jim to enostavno ne bo dovoljeno.


Točno tko ! Evil or Very Mad
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 22, 2014 21:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še en vikend za zabavno elektroniko in vrhunski hi-fi je pred nami!

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 22, 2014 22:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Olala! Med razstavljalci iz Slovenije se je na novo pojavil Gallus Audio Technology.

Sicer se pa splača it v soboto ali nedeljo, ker "Fahrplan" sejma zgleda takole:
Prvog dana sajma (petak, 24.10.2014.) otvorene su sobe samo za izlagače stereo i high-end proizvoda, a druga dva dana (subota i nedjelja, 24-26.10.2014.) sajmu se pridružuju vodeći proizvođači potrošačke elektronike u velikoj dvorani (620m2) u prizemlju hotela.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2014 18:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa imamo že prve fotke iz sejma. (fotografije so iz neta -FB)

Gallus Audio Technology -The Loudspeaker in "maneken" Vojko


"Vroči" TAD-i


Had AudioLab




Planet Audio

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojcb



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:41
Prispevkov: 455
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2014 18:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bil sem prvič v Zagrebu na AV-show-u in me je malo razočaral. Zelo malo razstavljalcev, (če ne bi bilo Slovencev.....) zvok pa tako-tako.
TAD-i me niso prepričali, vse odigrajo dobro, samo ni muzike, (za te denarje???).
O ATC-jih ne bom, ker nočem, da me Vklop-ovci napadejo Mad, drugače pa lep hotel. Laughing
Je pa (razstavljalcem) vsem isto, nobena stvar ni vredna toliko, kolikor hočejo zanje, mogoče edino Lakner-jeve končne stopnje, ampak vse to spet ni v moji domeni, to je samo moje mnenje.

@Nek_do, ne vem od kje so tvoje fotke, samo Vojko je bil danes v beli srajci. Laughing
Pozabil si na Mirka Smoliča, ki je v tej isti sobi pridno nalagal LP-je na svoj gramofon, ne vem, ali samo taglavne limaš? Wink
_________________
Glasba je kot ženska, v njej lahko neizmerno uživaš......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2014 19:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vojcb je napisal/a:

@Nek_do, ne vem od kje so tvoje fotke, samo Vojko je bil danes v beli srajci. Laughing
Pozabil si na Mirka Smoliča, ki je v tej isti sobi pridno nalagal LP-je na svoj gramofon, ne vem, ali samo taglavne limaš? Wink

Gledal sem po netu in sem našel fotke samo na FB profilu od AV Showa. Mislim pa, da so fotke od včeraj in še to jih je do sedaj samo teh pet. Sicer sem pa napisal "maneken" in za manekene vemo, da se že po "službeni dolžnosti" veliko preoblačijo.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojcb



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:41
Prispevkov: 455
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2014 19:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja seveda, sicer pa, če bi jaz znal tako fotkati kot ti, bi imeli slikic kolikor hočeš.
Pač nismo vsi za vse. Confused

Malo te moram... samo, da MM ne izve. Shocked
_________________
Glasba je kot ženska, v njej lahko neizmerno uživaš......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojcb



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:41
Prispevkov: 455
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2014 19:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem bil pa presenečen v sobi z zvočniki Graham ls5/9, (upam, da sem prav napisal) najboljši stage kar sem jih slišal na sejmu. Zvočniki relativno majhni, amplifikacija LAX končne, 2x100w, hybrid, hrvaški izdelek.
Drugače v vseh sobah pa samo bas, bas in bas.
Da se popravim, (skoraj povsod).
_________________
Glasba je kot ženska, v njej lahko neizmerno uživaš......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2014 21:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še tele fotke sem zvohal na Cro-DIY sceni. Kolikor čitam imajo v drugem nadstropju svojo sobo. No in temu se reče prava DIY scena, ker brez tega pač v HiFi-ju ne gre so tudi oni že v četrtek dvakrat naredili "kurzschluss" in skurili varovalke.

DIY soba Hotel Sheraton (fotografije so iz neta -DIY CRO)




_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2014 21:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vojcb je napisal/a:
Sem bil pa presenečen v sobi z zvočniki Graham ls5/9, (upam, da sem prav napisal) najboljši stage kar sem jih slišal na sejmu. Zvočniki relativno majhni, amplifikacija LAX končne, 2x100w, hybrid, hrvaški izdelek.
Drugače v vseh sobah pa samo bas, bas in bas.
Da se popravim, (skoraj povsod).


LP

Če je bil sistem tak kot v Lj. si izpustil pomemben podatek, komaj opazna komponenta MSB Analog DAC, med 7 in 8 "tisočkov everčkov" brez transporta, da sistem "ni tak nedolžen kak zgleda" Rolling Eyes Wink
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2014 23:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi sam sem s kolegom ravno z Zagreba. Kot je ze vojcb zgoraj ugotavljal, je bilo na veliko mestih res pretiravanje z basom in to basom, ki se je valil kot debel kit po sobi gor in dol ali pa je donelo tako, da si lahko samo kravlal in si reseval glavo in telo. Videl sem, da so nekateri v takem zvoku ali bolje pocu celo izjemno uzivali?!? Res pretirano na nekaterih mestih.

Nekaj sistemov je bilo solidnih in poslusljivih, da niso motili in so bili fajn za posedet na daljsi cas.

Sijal je pa vsekakor TAD CR1 Reference speaker, ki je za moje pojme ponudl najbolj naravno prezentacijo glasbe, vokala, instrumentov in hkrati uspel podajat emocije. Uspelo se je posvetiti glasbi in ne opremi. Ojacevalc in CD sta bila razred nizje kot v LJubljani ob prezentaciji slednjih zvocnikov, a kljub vsemu je ostal kakrakter, ki se ga je dalo zlahkra prepoznati. Tudi glasba se je odlicno razlila v prostor in naredila tiso kupolo, ki te uspe pritegnit in pogreznit v njo in to ne glede kje si sedel. Odlicno! Nekaj vec slabosti je res bilo v prostoru v primerjavi z Ljubljano, bas je tu pa tam mal odjadral (problem placa), a ne pretirano kriticno. V LJ so bile boljse razmere, a kljub temu za dva razreda ali tri nad vsem kar sem uspel slisat dosedaj.

Poslusal sem tudi nov TAD Compact Evolution (srebrne stranske obrobe), a mi ni bil pretirano vsec. Manjkalo je telesa, manjkalo je basa, vse je zvenelo prevec uglajeno in bil je malce na svetlejsi strani. Metalica je na njih zvenela naravnost smesno. Nenatur zvocnik v primerjavi s CR1 Ref.
Obiskal sem tudi eno izvensejemsko dogajanje, a kljub izjemno dragemu sistemu tam le ta ni uspel sprozil pretiranega navdusenja. Overall kljub vsemu fajn in lepo je, da imamo priloznost poslusat sisteme, pa ce tudi so nepopolni, se pac kej lahko naucimo s tega lahko.

Ce primerjam letosnjo LJ in ZG pa je zmagal dogodek v LJ. Z izvensejemskih dogajanjem + dogajanjem na sejmu je bila lepa pocastitev 20. obletnice. Upam, da bo spet kej kmalu mogoce poslusat v bliznji okolici.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe