Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

SluŔalkarski sistemi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 11, 2015 16:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naložil na fonĆØek nekaj albumov v flacu in predvajam s fensi Å”mensi Onkyo programĆØkom:





DaleĆØ od tega kar sem sliÅ”al par mesecev nazaj, ko sem probal preko fonĆØkovega usb izhoda na zunanji baterijski iFi Nano dac/ojaĆØevalnik in dalje na Philips fidelio X1 sluÅ”alke:



To je vleklo notri da kar nisem mogel dat sluÅ”alk dol hehe, pa Å”e hi-res mastre je predvajalo preko usb konektorĆØka Cool No tak za usput ali pa ĆØe ĆØlovek kaj dela vmes pa tele TDK sluÅ”alke direkt na fonĆØek povsem sprejemljivo. Vsaj zame.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 11, 2015 18:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Å e mal Å”pilĆØkanja... hi-res fonĆØek playback:

24/96



24/192



Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jernejx



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 22:42
Prispevkov: 343
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2015 10:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ravno preizkuŔam sluŔalke, za ta denar se pomoje boljŔega ne dobi, moje stare Philipsove pojejo za Ŕalo Smile
_________________
Lp

Jernej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
PURPLE



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 19:27
Prispevkov: 235
Kraj: Savinjska

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2015 13:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz veselo posluŔam Very Happy

Ena Japonska Wink


_________________
HI FI - balzam za uŔesa...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2015 14:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hm, ja, kaj smo v novi recesiji.., pravijo, da gremo navzgor... haha.
Ja, "tamladi", pa Ŕe kdo posluŔa iz telefonskih sluŔalk itd..
Tu, na kontaktu je v zadnjem ĆØasu v ospredju sluÅ”alkarska tema itd..
Res - trend manj je veĆØ, vsepovsod..
MogoĆØe bo naslednji analogni dan pri Francu v tem stilu - na sluÅ”alkah..
Fantje, malo "optimizma"..
MogoĆØe pa, za odtalitev te zimske "skrĆØenosti", Å”e kdo s kakÅ”no temo o "padelah" od 38 cm, ki ne premaknejo samo opno bobniĆØa, ampak tudi trebuÅ”no (tudi ženske imajo to rade...haha..)
No, sicer nimam niĆØ proti sluÅ”alkam (sem imel pred desetletji Senh..), da ne bo pomote (malo heca..).. lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
jernejx



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 22:42
Prispevkov: 343
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2015 17:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na enaa.com jih ni veĆØ možno kupit, ker so jih že razprodali Smile

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/izd_438_asxtdk-st750_slusalke_tdk_st750_high_fidelity_over-ear
_________________
Lp

Jernej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2015 17:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala audiofill za dobro informacijo. Very Happy

Bi mi moral dat procente glede na to koliko jih bodo prodali na moj raĆØun. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jernejx



Pridružen/-a: Ned Apr 2012 22:42
Prispevkov: 343
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2015 18:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Hvala audiofill za dobro informacijo. Very Happy

Bi mi moral dat procente glede na to koliko jih bodo prodali na moj raĆØun. Laughing


Sam bi si res zaslužu Smile

Ti dam pa jest eno pohvalo za zelo dobro informacijo Wink

Je pa res tako kot piÅ”ete, jih laufam že cel dan in je kar razlika od zjutraj pa do zdele, visoki niso veĆØ tako ostri, sploh pa se ta razlika najbolj pozna ko je vklopljen vgrajen ojaĆØevalec.
_________________
Lp

Jernej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2015 22:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Hvala audiofill za dobro informacijo. Very Happy

Bi mi moral dat procente glede na to koliko jih bodo prodali na moj raĆØun. Laughing


Ne samo kolk jih bodo prodali, ampak, da jih bodo zato razprodali.
V glavnem jih je že zmanjkalo.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2015 22:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko jih zmanjka pa mi svoje prodamo za 100 eur in eto biznis. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
NCC2000



Pridružen/-a: Čet Sep 2012 12:28
Prispevkov: 591
Kraj: Slovenia

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2015 23:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V eLeclercu LJ Rudnik imado le Ŕe ene.

Kolk ĆØasa se mora tole ulaufavat, ker zaenkrat je tole skor grozn v srednjih?

edit: Ŕe to: ulaufavat z vgrajenim batrijskim preampom on ali off?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2015 12:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

UlavfavaÅ” brez vgrajenega ojaĆØevalca, ker boÅ” to poĆØel na raĆØunalniku, ki ima dovolj moĆØi in je priklopljen na elektriko.

OjaĆØevalĆØek je namenjen za Å”paranje elektrike iz baterije telefona.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2015 12:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko tudi z ojaĆØevalĆØkom zakaj ne.

V tem primeru se poleg pogonskih enot sluÅ”alk ulavfava zraven Å”e ojaĆØevalna elektronika sluÅ”alk. MogoĆØe se pa kdaj sluÅ”alke priklopijo tudi na fonĆØek, tablico, mp3 player,... nikoli ne veÅ” in niĆØ ne Å”kodi, ĆØe je komplet ulavfano. Tisti dve AAA bateriji, ki se pri tem troÅ”ita ne koÅ”tata niĆØ. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2015 14:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moje Seenheiserce poganja Nuforce, verjamem da Å”e marsikomu. A je kdo opazil, da Nuforca ni veĆØ (as we know it)?
_________________
ā€œThe greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.ā€ ― Stephen Hawking
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2015 14:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Edvard je napisal/a:
Moje Seenheiserce poganja Nuforce, verjamem da Å”e marsikomu. A je kdo opazil, da Nuforca ni veĆØ (as we know it)?


Nuforce je doživel korenite spremembe. Kolikor je meni znano jih je njihov nemÅ”ki uvoznik hinavsko ogoljufal za milijon evrov, kar je povzroĆØilo razpad firme. Ta je namreĆØ imel ambiciozen plan ugurati njihov namizni & prenosni lifestyle audio proizvodni program na prodajne police vseh veĆØjih trgovskih centrov kot so Mediamarket in podobno. Tako mu Nuforce poslal za milijon evrov robe, goljufivi uvoznik pa je poniknil neznano kam z vso robo vred in nihĆØe ne ve kje je, kakor tudi se je izgubila sled za robo. ƈisto možno, da se kje po evropskih oglasih na ĆØrno prodaja ta goljufivo pridobljena roba.

S to hudo izgubo se je tudi zaenkrat zakljuĆØil program malih gadgetov, doĆØim hifi oddelek je kupil proizvajalec projektorjev Optoma in nadaljuje s proizvodnjo pod imenom NuPrime. Tako je tudi nastal recimo novi integrirec NuPrime IDA-16, ki žanje hvalospeve:

http://www.goodsound.com/index.php/equipment-reviews/607-nuprime-ida-16-integrated-amplifier-dac

Tak mal backgrounda za informacijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Naslednja
Stran 4 od 26

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe