Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Sejem LPjev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 04, 2009 14:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PrimozS je napisal/a:
Všeč mi je bil pa odnos do vinilk gospoda takoj pri vhodu (pozabil sem ga vprašat po imenu, ipd Sad ), ki je imel vse plošče oprane, ipd - cene pa sprejemljive.

Sem pa slišal interni pogovor med prodajalci, ki so bili jako nezadovoljni z včerajšnjim obiskom.

Gospdu je ime Roman in je stari kranjski ljubitelj glasbe. On ne samo da očisti vse LPje, tudi ovitke spravi v najboljše stanje.

jaz sem bil od desetih do enih in je bil obisk enak kot zadnjič. Siver pa se vedno pritoćžujejo nad obiskom, z izkupičkom pa so zadovoljni.

Prodajalci bodo vedno isti(nekdo bo manjkal, nekdo bo na novo prišel). Ampak, to še ne pomeni veliko.
Miro iz Salzburga vedno preseneti s kako ugodno ponudbo. Tokrat je bila to izredno ohranjena klasika po ceni 3 Evre za LP in 10 evrov za box! Npr. vse Bethovnove simfonije s Karajanom za 10 evrov. Jaz sem pokupil večino RVA Victor red seal klasike. Pa Glen Goulda z Bachovimi vGoldbergovimi varijacijami.Že samo to je bil razlog za prihod. Po drugi strani pa vedno najdem kak star jazz, tokrat Jimmy Smith na Blue Notu s tremi pihalci in Art Blakeyem.
Jasno, če iščeš po spisku, ne bo veliko najdenega. Sam to delam na WWW.CDANDLP.com . Tam je na milijone plošč in ni ga sejma, ki bi prišel na nekaj promilov te številke. Pa tudi, kako lahko iščeš na sejmu med desettisoči platami?
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 04, 2009 19:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
[... Pa tudi, kako lahko iščeš na sejmu med desettisoči platami?


Vprašaš prodajalce !? Wink
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 04, 2009 23:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiomaniac je napisal/a:
JAZZZ je napisal/a:
[... Pa tudi, kako lahko iščeš na sejmu med desettisoči platami?


Vprašaš prodajalce !? Wink

Si prepričan, da vejo za vse plate? Jaz nisem. V Kranju je manjša količina in fantje obvladajo, recimo v LJ, kjer je bilo veliko poceni plat pa ti garantiram, da niso vedeli, kaj imajo.
Drugaže pa imajo vsi resni prodajalci svoje maile in tam lahko naročimo(te) plate, ki nas zanimajo. Na naslednjem sejmu pa jih dobimo v roke. Če nam večmiljionska ponudna na WWW.CDANDLP.COM ni zadosti.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe