Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Surround sistem - predlogi
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dtriller



Pridružen/-a: Sre Nov 2008 21:20
Prispevkov: 21
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 21:27    Naslov sporočila: Surround sistem - predlogi Odgovori s citatom

Sem ĆØisto nov na forumu, tako da brez zamere Wink
Rad bi kupil reciver 5.1 ali 7.1 in pa seveda komplet zvoĆØnikov, ki bi se ujemali z njim!
MogoĆØe kakÅ”en nasvet, predlog za nakup, do nekje 1000ā‚¬!
Soba je velika približno 22m2!

Gledal sem nekaj takŔnega
http://www.yamaha.com/yec/products/productdetail.html?CNTID=567602&CTID=5000800
yamaha se mi kar dopade, vendar pa je problem v tem, ker ne vem kje bi lahko tole zadevo kupil!

Vesel bom tudi kakŔnih predlogov in varijant! Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/954 711
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 23:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Yamaho imata Big Bang ter BOF. Tega kompleta sicer nisem zasledil. Se pa mi Yamahini zvoĆØniki niso zdeli niĆØ posebnega.

Na tem forumu je kar nekaj podobnih tem, administrator na veliko priporoĆØa System Fidelity(ne vem toĆØno katero serijo), v tem rangu dobiÅ” Å”e Infinity, JBL, ter Dali(to se mi je zdelo kar fino).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 27, 2008 13:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

model System Fidelity 5010 se dobi zelo ugodno...sam ti svetujem da raje sestavljaj po komponentah in ne kupuj celega sistema...nekaj drazje vendar razlika v kvaliteti ogromna...mogoce za enkrat receiver in par omenjenih zvocnikou?receiverji ranga 600/700 eurou...mogoce kak onkyo TX-SR875 PC giga ima te receiverje zelo ugodne
svetujem ti da malo pogledas...ti gredo iz serije in so trenutno zelo ugodni ker se razprodajajo zadnji kosi...prej je bila cena enkrat visja


Nazadnje urejal/a aleksander Tor Dec 30, 2008 19:06; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 27, 2008 15:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za PC Giga in Mediamarket vsi vemo da sta ugodna, ampak jst bi bil na tvojem mestu previden, ker sem že velikokrat in na veliko forumih zasledil, da imajo kupci težave z raĆØuni in garancijo!

V vednost.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 27, 2008 20:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

glej jst tle ne vidm problema..
ce pride do situacije ko ti noce dat racuna in garancije enostavno ne placas...
mislim pa da do tega ne bo prislo..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
dtriller



Pridružen/-a: Sre Nov 2008 21:20
Prispevkov: 21
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 27, 2008 22:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kaj pa kakÅ”ni npr., ki imajo Å”e mrežni prikljuĆØek, USB, precej glasbe imam tudi na pc-ju!
Sprejemam tudi kakÅ”ne ponudbe, ĆØe kdo kaj prodaja! Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/954 711
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 27, 2008 23:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AV RECEIVER ONKYO TX-NR 905 THX ULTRA2
ta mislim da ma vse to..cena 1100 eurou..
novejsi model tega 906 ki je popolnoma isti je 500 eurou drazji...
sam dobim tega 905 nasledni teden..poglej si karakteristike
po ocenah je to najbolsi receiver v cenovnem razredu do 2000 eurou
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
dtriller



Pridružen/-a: Sre Nov 2008 21:20
Prispevkov: 21
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 28, 2008 22:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

no pravkar sem kupil tale receiver
http://www.techradar.com/products/audio-visual/hi-fi-and-audio/receivers/pioneer-vsx-1016v-278085/review

Zanima me kaj menite o njem in pa seveda, katere zvoĆØnike mi priporoĆØate, jutri dobim na probo wharfedale Modus seven, predvsem pa me zanima za ostale zvoĆØnike s subom vred
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/954 711
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 28, 2008 23:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kolk si dau za ta receiver?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
dtriller



Pridružen/-a: Sre Nov 2008 21:20
Prispevkov: 21
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 28, 2008 23:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sem rabljenega kupil, 380ā‚¬ sem dal zanj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/954 711
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 02:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

to si najbrs prek bolhe nabavu?
mal velik dnarja se mi zdi ce je pa nou 400 eurou ce sem prou vidu..


Nazadnje urejal/a aleksander Sob Nov 29, 2008 02:57; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 02:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sicer so pioneerji zelo lepi na zunaj vendar pa drugace nekaj zaostajajo za npr. onkyo,marantz,yamaha...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 10:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Žal se nekaj kupovat na hitro brez premisleka ne izplaĆØa. ƈe bi rekel za Pioneer predvajalnike ni problema, so odliĆØne zadeve (Onkyo ima transport od Pioneerja), si pa doma blizu administratorja, ki bi ti stvari lahko razlozil in pokazal. Vsak sam odloĆØa kaj bo kupil, tukaj bi lahko dobil nov in boljÅ”i receiver za manj denarja, ki pa ne zgleda tako kot Pioneer to pa res Very Happy
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 29, 2008 16:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imel sem podobnega Pioneerja in mi je od vseh receiverjev, ki sem jih imel, bil zvokovno najveĆØje razoĆØaranje.Zelo "naporen", sterilen zvok, neprimeren za muziko!
Ampak to noĆØem vsiljevat kot neko generalno mnenje!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dtriller



Pridružen/-a: Sre Nov 2008 21:20
Prispevkov: 21
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 01, 2008 07:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mogoĆØe kdo ve kje bi lahko dobil zvoĆØnike Wharfedale
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040/954 711
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe