Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kaj trenutno gledate?
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 13, 2014 20:37    Naslov sporočila: Kaj trenutno gledate? Odgovori s citatom

Oj družba Smile

ƈe že imamo luÅ”tni temi kaj trenutno posluÅ”ate in berete, zakaj ne bi Å”e kakÅ”ne rekli kaj gledamo. Skratka filmi, nadaljevanke, serije,... vse kar vam je vÅ”eĆØ, se vam zdi zanimivo, vas je impresioniralo ali razoĆØaralo ĆØe ste priĆØakovali veĆØ.

Da prebijem led... dve dobri lanskoletni akciji, bazirajoĆØi na resniĆØni zgodbi, ki sta me v teh dneh potegnili notri:

Captain Phillips s Tom Hanksom v glavni vlogi kapitana tovorne ladje, ki jo ob Somalijski obali ugrabijo pirati. Tom briljantno odigra inteligentnega kapitana, ki v kritiĆØnih razmerah s pametnimi potezami reÅ”uje kar se reÅ”iti da.



In pa drugo priporoĆØilo... Lone survivor z Mark Wahlbergom v glavni vlogi. PonesreĆØena vojaÅ”ka operacija z namenom eliminiranja pomembnega talibanskega voditelja, kjer je Å”lo vse narobe. Od zaĆØetka morda dolgĆØas, ko zaĆØne raspaljotka pa ĆØloveka priklene na sedežno. Zelo nazorni odliĆØno zrežirani posnetki borbe, vendar pa kot v vsaki akciji tudi tukaj pretiravanje. Res da so ameriÅ”ki tjulnji odliĆØno usposobljeni in opremljeni, vendar da bi Å”tirje vojaki na domaĆØem terenu talibanov ubili toliko sovražnikov in po takÅ”nih hudih padcih Å”e kar migali pa je prehuda. No kakorkoli, odliĆØna vojaÅ”ka akcija, ki me je potegnila notri skoraj tako kot pred leti Black hawk down.



Pa vi kaj priporoĆØate?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
mito11



Pridružen/-a: Sre Avg 2011 12:06
Prispevkov: 152
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 13, 2014 21:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jeh, Black hawk down je samo eden Cool .

Film, ki se mi je vtisnil v spomin je vohunski Tinker Tailor Soldier Spy http://www.imdb.com/title/tt1340800/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041955456
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 13, 2014 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem tako not padel v TV serijo "Sulejman VeliĆØastni", da me noben film na tem svetu ne zanima veĆØ! Sedaj, ko je na Planet TV konĆØana 3. sezona, kar preko spleta gledam novo in obenem zadnjo 4. sezono.



Poleg omenjene, redno spremljam tudi seriji "Revenge" na Fox Life



in "Under the Dome" na Planet TV, katera me na moĆØ spominja na legendarno serijo "Twin Peaks".


Kar se filmov tiĆØe, sem v priĆØakovanju "Star Wars VII", ostale filme pa praviloma poĆØakam, da pridejo na TV. Sicer pa sem velik ljubitelj serij in filmov "Star Trek". Za filme bi lahko govoril v pretekliku, saj zadnja dva filma kažeta, da se ta franÅ”iza poĆØasi, a zanesljivo utaplja v povpreĆØnosti akcijskih filmov. Å koda. Crying or Very sad
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 13, 2014 23:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dober psihotriler igra maĆØke z miÅ”mi. Jude Law dialoÅ”ko zelo moĆØno prednjaĆØi med vsemi v tej igri, in na zaĆØetku kot poraženec postane zmagovalec na koncu.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 10:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Dober vpogled v svet enega najtežjih Å”portov na svetu. Verjetno se v drugih Å”portih, kjer se obraĆØa ogromno denarja, dogajajo podobne stvari. V profi Å”portu ni milosti.[/img]
_________________
Popravljam vse vrste PC-jev, notesnikov....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matjaž1



Pridružen/-a: Čet Mar 2011 17:25
Prispevkov: 84
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 14, 2014 12:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiofil, AmeriĆØani so eno leta za Danci posneli kapitana. Leta 2012 so na Danskem splavili Kapringen (Ugrabitev).

http://www.imdb.com/title/tt2216240/?ref_=nv_sr_1

Sicer pa me je navduŔila tale serija: http://www.imdb.com/title/tt1733785/?ref_=nv_sr_1
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 16, 2014 23:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...

Nazadnje urejal/a longplay Ned Nov 26, 2017 23:06; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 17, 2014 22:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po kakem letu si zopet ogledal komedijo "to so Å”tirideseta" in valjda spet pokal od smeha. LuÅ”ten filmĆØek o krizi srednjih let kjer se bo vsaj v kakÅ”nem delĆØku, ĆØe že ne veĆØ, naÅ”el vsakdo izmes nas, ki drvi proti tej cifri, je že tam ali pa ĆØez. Garantiram, da se boste iz srca nasmejali. Very Happy



Å e ena dobra komedija za nasmejat... We're the Millers:



Ko si preprodajalec marihuane ustvari navidezno družino, da ne bo sumljiv ĆØez mejo pri Å”vercanju... polna doza smeha. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 18, 2014 00:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...

Nazadnje urejal/a longplay Ned Nov 26, 2017 23:07; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 18, 2014 03:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:


in "Under the Dome" na Planet TV, katera me na moĆØ spominja na legendarno serijo "Twin Peaks".




Uh, Under the dome ne seže Twin Peaksu nit do kolen. Sicer imam pa obĆØutek, kot, da je tvoj celoten post ena velika Å”ala Wink
Aja, baje se nekaj pripravlja nadaljevanje Twin Peaksa. Pismo že skoraj petindvajset let ĆØakam od zadnjega dela, ki je totalen "cliffhanger" Evil or Very Mad
Malo za osvežitev na ĆØudaÅ”ke scene
https://www.youtube.com/watch?v=XjeRCsoufII
EDIT:
Å e en intermezo legendarnega Agenta Cooperja Wink

https://www.youtube.com/watch?v=BP8wJYRFyJI


Nazadnje urejal/a oilpower Tor Feb 18, 2014 04:09; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
oilpower



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 2:13
Prispevkov: 133
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 18, 2014 04:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

,,.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
fuego



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 15:19
Prispevkov: 1027
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 18, 2014 08:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pregledal verjetno skoraj vse filme s partisa pa lahko na prste ene roke preÅ”tejem kateri mi je bil res vÅ”eĆØ. Povsod polno znanih igralcev film pa za en drek. Sploh razne kvazi komedije. Zadnje ĆØase raje gledam evropske filme, ker so dosti bolj realistiĆØni. Komedija , ki mi je bila res dobra je bila naprimer Hangover 1. DrugaĆØe pa daleĆØ najboljÅ”i film, ki sem jih gledal v zadnjih ĆØasih je bil ta:


ali pa ta:



Napeto do konca.

Tale pa je npr. evropski:






[/img]

Na sploŔno imam rad kakŔne dobre kriminalke in nimam rad nekih easy filmov na prvo žogo.

Od komedij pa mi je bil npr. vÅ”eĆØ tale:

_________________
Popravljam vse vrste PC-jev, notesnikov....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matjaž1



Pridružen/-a: Čet Mar 2011 17:25
Prispevkov: 84
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 18, 2014 20:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Under the dome in TP pa res ne moreÅ” primerjati. Seriji sta si popolnoma razliĆØni. Pravzaprav je UTD precej neposreĆØen izdelek, zelo na prvo žogo z dokaj nedomiÅ”ljenim vsebinskim okvirjem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 18, 2014 21:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

oilpower je napisal/a:

Uh, Under the dome ne seže Twin Peaksu nit do kolen. Sicer imam pa obĆØutek, kot, da je tvoj celoten post ena velika Å”ala Wink

Under the Dome... Po uvodnem "pilotu" v serijo, so sledila ena tri nadaljevanja, ki niso obetala - vsaj za moj okus ne. Potem pa je postajalo vse bolj zanimivo. Srhljivo, da se naježiŔ! Upam, da se bo tako tudi nadaljevalo.

In, obĆØutek te vara - vse kar sem zapisal v omenjenem postu, je miÅ”ljeno povsem resno. Smile Imam paĆØ zelo raznolik okus. Ne maram edino mjuziklov in grozljivk.


_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 18, 2014 21:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsak teden na vlaku en del True Detective. Pravi hard stuff.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe