Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Daljinski upravljalniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 15, 2009 10:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hi_musica je napisal/a:
Ne izkljuĆØujem možnosti, da sem napaĆØno sprogramiral. Toda. Logitech mi ni delal nobene težave, ko sem roĆØno programiral deljinec za delo s TV. Prav tako ni bilo težav, ko sem programiral dlanĆØnik in ga uporabil za kontrolo TV. Ne vem, zakaj bi sedaj ta daljinec potreboval veĆØnivojske kode!?



Nekatere naprave imajo dvonivojske kode. Da se jih daljinec zna nauĆØiti, je to njegova prednost. Stari univerzalci tega niso znali. Logitech ima kode spravljene v svoji online databazi in ko daljinca programiraÅ” za napravo ki razume dvonivojske kode, jih daljinec prenese iz databaze. ƈe takÅ”ne naprave sluĆØajno Å”e ni vneÅ”ene v databazi, pa je vpraÅ”anje ĆØe bi se daljinec njegove dvonivojske kode znal nauĆØiti preko originalnega daljinca, brez zunanje pomoĆØi. Ali je toliko pameten ne vem. Ta kitajĆØek to premore.

hi_musica je napisal/a:

Mimogrede - na Mimovrste so sporoĆØili, da izdelka ni veĆØ na zalogi !?

Verjetno misliÅ” na Enaa stran, ko sem kupoval, ga na Mimovrste nikjer nisem naÅ”el. Sem pa bil vĆØeraj v kontaktu z zastopnikom in pravi da ga naj samo prinesem ali poÅ”ljem in bo takoj zamenjal z drugim. Jaz sem se odloĆØil, da probam sreĆØo z drugim, saj kot pravim mi je zelo vÅ”eĆØ. ƈe ne bo delal kot se Å”ika, pa bom upiknil nekaj drugega. Tega je na trgu kot smetja. Smile

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 15, 2009 11:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala AljoÅ”a, bom Å”e malo potreneral prste danes zveĆØer. Nabavljal pa sem na EnaA, tako kot ti praviÅ”. Daj mi prosim poÅ”lji kak kontakt na ZS, na koga si se obrnil za uveljavljanje garancije?
V.
PS: res sem besen, ker me doslej redkokatera naprava ni ubogala Confused Ampak - moĆØ je v potrpljenju, so rekli stari ... hmm ... kdo že?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 16, 2009 10:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

It's a MIRACLE. Osvetlitev tipk spet deluje Confused ! Nekako sem danes ponoĆØi uspel preprogramirati nekaj tipk. Res je, kar pravi AljoÅ”a - gre za dvonivojsko kodiranje. VeĆØina stvari, ki sem jih probal delujejo, ko se navadiÅ”, lahko dokaj hitro nauĆØiÅ” daljinec.

Torej, vzamem besedo nazaj, daljinec ni ravno za ob steno. Very Happy Me pa resniĆØno preseneti obĆØutljivost tipk, reagirajo zelo, zelo dobro in natanĆØno - z nežnim dotikom.

Sicer pa sem kontaktiral tudi uvoznike in aparat zamenjajo, vkolikor bi priŔlo do znanih težav z osvetlitvijo.

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 188
Kraj: KOƈEVJE

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 16, 2009 11:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj, zdaj vse deluje?Kako je z baterijami,je zadeva za kupit?!
Hvala!LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 16, 2009 12:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vili, veseli me da si uspel reŔiti problem. Cool

Jaz sem novi daljinec prejel danes. VeĆØ o tem tukaj.

Zaenkrat funkcionira okej.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 16, 2009 12:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tipka, ki mi je predvĆØerajÅ”njim crknila, je vĆØeraj delovala. Kako bo danes ne vem, kako bo ĆØez 1 leto pa tudi ne. Vem samo to, da mi Logitech po veĆØ kot letu uporabe deluje brezhibno.

Glede baterij ti ne morem niĆØ reĆØi, ker hudiĆØ pa res ne more izpraznit baterij v 2 dneh uporabe. Very Happy

Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 188
Kraj: KOƈEVJE

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 16, 2009 12:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ok!Bom Å”e malo z nakupom poĆØakal,Ʀe se bo Å”e kaj zgodilo ,pa poroĆØajta.
Za enkrat hvala! Laughing
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 25, 2010 20:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sam imam logitech harmony 895, in moram reĆØi da ne zamenjam veĆØ daljinca. Stvar je res huda, edino ta model ni ravno poceni, vendar je res maÅ”ina.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 25, 2010 21:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni pa na zamenjanem Remotecu spet crkuje osvetlitev tipk lcd zaslona. Izgleda da gre dejansko za rak rano te serije.

ƈeprav mi je daljinec drugaĆØe zelo vÅ”eĆØ ne morem kaj drugega kot da odsvetujem nakup. Izogniti se v velikem loku.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 25, 2010 21:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nekaj mi ni jasno

gledam harmony stran:

http://www.logitech.com/index.cfm/remotes/universal_remotes/&cl=us,en&filter=398&sort=s1

in ne najdem cenjÅ”ih variant, ali sedaj zaĆØne linija z harmony 700

spraÅ”ujem zato ker kolega nabavlja novega univ. pilota za cca 100 eur, kaj priporoĆØate?

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
canyonn



Pridružen/-a: Pon Apr 2009 15:53
Prispevkov: 640
Kraj: kanal

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 25, 2010 21:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
nekaj mi ni jasno

gledam harmony stran:

http://www.logitech.com/index.cfm/remotes/universal_remotes/&cl=us,en&filter=398&sort=s1

in ne najdem cenjÅ”ih variant, ali sedaj zaĆØne linija z harmony 700

spraÅ”ujem zato ker kolega nabavlja novega univ. pilota za cca 100 eur, kaj priporoĆØate?

LP


MARANTZ,PHILIPS
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041775119
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 25, 2010 21:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

imaÅ” kaj konkretnega v mislih
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
canyonn



Pridružen/-a: Pon Apr 2009 15:53
Prispevkov: 640
Kraj: kanal

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 25, 2010 21:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
imaÅ” kaj konkretnega v mislih


MogoĆØe kak Philips SRP 4004/53
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041775119
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 26, 2010 15:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kaj pa logitechu fali?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 03, 2010 09:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

logitech ima dva nova modela
600 + 650

http://blog.logitech.com/2010/03/02/new-harmony-600-and-harmony-650-remotes-debut/
http://gizmodo.com/5483576/logitech-harmony-600-and-650-break-the-100-barrier



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Stran 5 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe