Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Daljinski upravljalniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JEREMIJA



Pridružen/-a: Ned Nov 2008 22:37
Prispevkov: 97
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 17:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JAZZZ je napisal/a:
JEREMIJA je napisal/a:
OĆØitno moraÅ” biti prijavljen... zato prosim nekoga ki ima vpogled v ta seznam,ĆØe lahko pogleda ali je med navedenimi znamkami katera od teh dveh;AUDIO REFINEMENT ali YBA.Hvala

Oboje je gor. Lahko NapiÅ”eÅ” model in kaj predstavlja komponenta(ojaĆØevalec,CD,predojaĆØevalec, DVD...), Ni da ni Laughing


Te lahko prosim,da mi pokažeÅ” kje je ta presnet seznam ker meni na te strani ne odpre niĆØ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 19:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JEREMIJA je napisal/a:
JAZZZ je napisal/a:
JEREMIJA je napisal/a:
OĆØitno moraÅ” biti prijavljen... zato prosim nekoga ki ima vpogled v ta seznam,ĆØe lahko pogleda ali je med navedenimi znamkami katera od teh dveh;AUDIO REFINEMENT ali YBA.Hvala

Oboje je gor. Lahko NapiÅ”eÅ” model in kaj predstavlja komponenta(ojaĆØevalec,CD,predojaĆØevalec, DVD...), Ni da ni Laughing


Te lahko prosim,da mi pokažeÅ” kje je ta presnet seznam ker meni na te strani ne odpre niĆØ...


Gledam preko njihovega programa: Logitech Harmony Remote Software (7.5.0)
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
megane



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 20:28
Prispevkov: 152
Kraj: Benedikt

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 12:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

megane je napisal/a:
JEREMIJA je napisal/a:
Kje bi se pa dalo videti seznam elektronike katere podpira ta dalijinec(kode)... Question


Tukaj preveri

http://myremotesetup.com/EasyZapper/New/Main.asp?WebProcessAction=Start&ReturnUrl=%2FEasyZapper%2F.%2FNew%2FProcSpice%2Flanding.asp&ClassId=PrSpice.ProcSpice&RelativePath=ProcSpice%2F

Ampak po moje ni da ni Wink
ƈe pa že ĆØesa ni pa ga lahko nauĆØiÅ”

LP, Dejan


TUKAJ PREVERI!

Seznama ni nikjer, je samo iskalnik.

Na linku izbereÅ” po poljih:
1. Aparat (Music player/Cd Player)
2. Znamka (Audio Refinement ali YBA)
3. Model (model vpiÅ”eÅ” roĆØno npr: CD Complete ali CD 1)

KlikneÅ” next in ti napiÅ”e ĆØe je naprava podprta


LP, Dejan


p.s:
Kdor se iz tega iskalnika ne bo znaŔel, ta po vsej verjetnosti tudi ne bo uspel sprogramirati daljinca.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 22, 2009 16:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz imam harmony 895, in sem veĆØ kot zadovoljen z njim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 23, 2009 09:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Logitech ima oĆØitno odliĆØen support. Ko sem hotel konfigururati tuner, sem ugotovil, da ga nimajo v bazi. To sem jim javil preko obrazca v programu, in dobim ĆØez 24 ur obvestilo, da naj probam posodobit daljinca in da naj bi delalo. In ne moreÅ” verjeti, res dela.

OdliĆØno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 11, 2009 21:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Logitech je danes predstavil novi univerzalni daljinski upravljalnik Harmony 900. Gre za ergonomiĆØno oblikovan izdelek, temeljeĆØ na modelu Harmony One.



VeĆØ tukaj.

NimaŔ kaj, tale luŔten "all in one" gadget bi pa bilo za imeti. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 11, 2009 21:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sam imam Logitechov Harmony že zelo dolgo(Å”e pred tem pa ergonomsko odliĆØen One-For-All), a se stvari nikakor ne morem navadit!Tako je miza Å”e vedno polna daljincev(po zadnjem Å”tetju njih 8! Shocked ).Ne vem ali se kaj podobnega Å”e komu dogaja ali je res le stvar, da se navadiÅ”? Rolling Eyes
Stvar je v tem, da posamiĆØne daljince nekako obvladam, na Harmoniju pa bi se moral vsemu Å”e enkrat na novo privadit!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 26, 2009 14:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam specifiĆØen primer in sem se spomnil tele teme.

Posedujem namreĆØ napravo ki je sprogramirana tako, da se upravlja preko Blaupunktovega daljinca, ki je drugaĆØe namenjen upravljanju njihovih avtoradijev, nisem pa zraven dobil daljinca. DrugaĆØe ta daljinec sam po sebi stane toliko, da je bolje da nabavim kar univerzalni daljinec, ki ga bom lahko koristil Å”e za preostale naprave doma.

VÅ”eĆØ mi je Logitechov Harmony 555, vendar pa na internetnem seznamu podpirajoĆØih naprav ne najdem razdelka "car radio", kaj Å”ele da bi nato lahko izbiral med modeli in tipi.

V tej zvezi me zanimata dve stvari in sicer:

a) Ali ta Harmony obvlada IR uĆØenje? Torej da mu zraven približam originalni daljinec in si zapomni kodo?

b) ƈe neka naprava ni na seznamu podpirajoĆØih naprav, ali je mogoĆØe ustrezne IR kode v ta Harmony vnesti roĆØno (ĆØe so nam kode poznane seveda)?

Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 11:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Harmony popoldnoma obvlada IR uĆØenje.

Imel sem podobne težave pri programiranju svojega CDP Opera, ki ga ni bilo na seznamu. CDP uporablja Philipsov transport, kar bi lahko pomenilo, da med ponujenimi napravami preprosto izbreŔ nek CDP Philips ... probaŔ ... in ... evo ti ga - stvar deluje!!!

Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 12:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor!

Sem vĆØeraj potegnil dol navodila za uporabo in videl da podpira IR uĆØenje, ja. Samo piÅ”e pa zraven, da mora biti Harmony takrat z USB kablom priklopljen na raĆØunalnik ki ima naložen Logitechov softver in mora biti preko interneta povezan z Logitechovo databazo, s katero bo komuniciral. Morda veÅ”, ali Harmony na vse kriplje in pretege zahteva konekcijo z raĆØunalnikom in internetom, oziroma je toliko pameten, da zna shraniti kodo tudi brez tega (paĆØ kot vsak drug IR programabilni daljinec)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 13:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da mora bit povezan z raĆØunalnikom, saj vse programiranje poteka z raĆØunalnikom, potem pa se vse spremembe shranijo na daljinec. Ni nobenega tipkanja kod ipd, kot je to pri nekaterih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 13:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mora biti povezan!

Nastavitve si namreĆØ shrani v svojo bazo. Gre za neodvisen dvonivojski sistem (client-server). Na raĆØunalniku mora biti instaliran klient, iz katerega dostopaÅ” do podatkov na strežniku.

ƈe se ti npr. sesuje raĆØunalnik in bi rad nastavitve prepisal na daljinca, preprosto instaliraÅ” Logitech SW na drug raĆØunalnik, vtipkaÅ” svojo kodo in prepiÅ”eÅ” podatke. TeoretiĆØno.

Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 27, 2009 21:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vili hvala za pojasnilo!

Sem vmes Å”e vrtal po tem segmentu in uletel na seksi noviteto. U nulo spolirani "glosy white" lepotec z zaslonom na dotik se ponaÅ”a s programiranjem na veĆØ naĆØinov. Lahko se potegne željena naprava iz predprogramirane databaze, lahko se nauĆØi kode od originalnega daljinca preko IR. Zanimiva je tretja možnost ki pride prav v kolikor željene naprave ni na spisku, prav tako pa ne posedujemo originalnega daljinca (ali pa je ta pokvarjen)... s poizkuÅ”anjem za vsako tipko posebej. V tem primeru lahko izberemo v kateri segment zapade željena naprava (tv, dvd, vcr,... ali preprosto AUX kar pomeni niĆØ od tega) in s tem zožamo krog kod ki pridejo v poÅ”tev. Potem hitro pritiskamo na tipko daljinca ki jo želimo programirati, pri ĆØemer daljinec ob vsakem pritisku odda drugo kodo (znotraj tistega vzorca kod ki je najbolj verjeten za ta segment naprav) in tako slej ko prej pridemo do ustrezne kode na katero se odzove željena naprava. ƈe med hitrim pritiskanjem gremo predaleĆØ (željena naprava se je odzvala, mi pa smo zatem pritisnili Å”e parkrat, oziroma ni uspela reagirati tako hitro kot smo mi pritiskali), se lahko korak po koraku vrnemo nazaj do taprave kode. NimaÅ” kaj, dobra fora. Smile ƈe ne izberemo nobenega segmenta, pa bo poizkuÅ”anje paĆØ Å”lo bolj na slepo in bo treba dlje ĆØasa.



Name: Color Touch Screen Universal Remote Control

Details:
- Polish white comfortable-handheld design
- Segmented-typed display panel with 24 touch-sensitive squares
- Bright blue backlight LED display panel
- Learning capability along with traditional pre-programmed function
- 5 in 1 compatible with TV, VCR, CTV, SAT, DVD, and AUX Devices
- Macro function performed by up to 6 programmable smart keys
- Transmission by infrared technology
- Maximum of 226 learning commands
- Hard keys for direct functional access
- Directional navigated circle
- Set up by code-entering, and learning
- Various colors of rubber tube available
- Total of 9 hard keys available

Cena... s poÅ”tnino vred celih 26ā‚¬. Sem ga že tudi naroĆØil. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2009 02:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, jst mam Harmony One zdaj že nekaj ĆØasa in ti povem, da se (vsaj zame) touch screen ne obnese najbolje, drugaĆØe pa sem kar zadovoljen. Hvala bogu je na tem daljincu le nekaj funkcij na touch screenu, veĆØina so klasiĆØni gumbi. Verjetno bi kaka damica z malo daljÅ”imi nohtki prav elegantno upravljala tole zadevico, ki si jo predstavil, nek dec z malce bolj oreng prsti pa že malo težje!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2009 09:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NekoĆØ sem imel spodnjega Philipsa z zaslonom na dotik:



Drag kot hudiĆØ (vem da sem tupa glava takrat dal celo plaĆØo zanj). Marantz je nudil prav takÅ”nega pod svojim logotipom, ki ga je drugaĆØe prilagal zraven svojemu najviÅ”jemu modelu A/V receiverja.

Takrat sem spoznal, da ekran na dotik je sicer fina stvarca, ne bi pa mogel shajati z daljincem ki poleg takÅ”nega ekranĆØka nima Å”e obiĆØajnih tipk, ki se jih da prosto programirati. Navigiranje sem ter tja je z obiĆØajnimi tipkami, kjer ima ĆØlovek obĆØutek da pa je res nekaj pritisnil in se komanda za razliko od pritiska na ekranĆØek izvrÅ”i brez vsakrÅ”ne zakasnitve, je le ĆØisto nekaj drugega.

DaljinĆØek ki ga opisujem v prejÅ”njem postu mi je padel v oĆØi, ker združuje oboje. Lepo osvetljen ekranĆØek na dotik in prosto programabilne "trde" tipke. Najbolj uporabljane funkcije namestim na te tipke, manj uporabljane pa ruknem na ekranĆØek in imam tako komplet vse kar potrebujem za kamotlih posluÅ”anje glasbe (komande squeezeboxa in predojaĆØevalnika) lepo na dosegu prstov ene roke. Pa Å”e izgleda seksi. Smile

DrugaĆØe pa ja, za dece z orenk prsti zna biti res malo majhen. Je nared menda res bolj za lepÅ”i spol. NiĆØ, ga bom vzel kao za ženo ki ga ne bo hotela uporabljati, pa ubogi srotelj silom prilike pristane pri meni... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI dodatki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Stran 2 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe