Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

MA RS6 vs KEF IQ70 vs KEF XQ30

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Alpinelinx

Pridružen/-a: Tor Jun 2008 15:29
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2008 21:19    Naslov sporočila: MA RS6 vs KEF IQ70 vs KEF XQ30 Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Kmalu bom začel home-teste omenjenih zvočnikov, če se bo le dalo. Verjamem, da se bo dalo zmeniti z lokalnimi ponudniki za preizkuse. Še predno se lotim, sem pa hotel preveriti forumaše in dobiti njihove poglede na to trojico.

Prav slabih komentarjev o IQ70 in RS6 še nisem slišal. O XQ30 sem pa zasledil opazno manj komentarjev. Medtem ko so n IQ70 in RS6 približno v istem cenovnem rangu, so XQ30 občutno dražji. Naj pa kar naravnost povem, da je design teh zvočnikov naredil močan vtis name.
.
Poganjal jih bo CA 540v2. Veliko mi pomeni volumen zvoka in stereo prezentacija. Močan, a definiran bas bi bil tudi plus, ki bi stregel elektronskemu delu glasbenega arhiva.

I'm all ears..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80

Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2008 08:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kar se tiče Kef zvočnikov so bili predstavljeni model xq-40 v kombinaciji z CD playerjem ter ojačevalniki Cambridge audio na letošnjem sejmu v Ljubljani. Vsekakor pa pokliči Tift pa se z njimi zmeni za preiskus. V Ljubljani so odprli tudi nov center Digitalija. Nahaja se zraven Ford centra, ko greš iz želežniške postaje proti Btc-ju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Alpinelinx

Pridružen/-a: Tor Jun 2008 15:29
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2008 16:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sem se že dogovoril, hvala. komaj čakam... Very Happy
Nazaj na vrh
xray80

Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2008 17:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No super. Jaz sem letos mislil zamenjat moje kefe 3005 za xq serijo. Center xq 50c, spredaj xq30 ter zadaj xq 10. Vendar bom raje sestavil dober hi-fi sistem. Home theater bo še malo počakal.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Venturer

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 19:53
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 10, 2008 19:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo!

Ker se tudi sam resno zanimam za nakup MA RS 6 ali KEF iq 70, me zelo zanima tale tvoj test. Kdaj pa lahko pričakujemo rezultate tega testa?

lp
matevz
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu