Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Katere RCA konektorje.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
submat50



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 18:05
Prispevkov: 613
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 19:57    Naslov sporočila: Katere RCA konektorje. Odgovori s citatom

Sedaj končujem DCB1 (Direct Coupled Buffer) in bi dal bolše RCA konektorje kot sem jih uporabljal do sedaj (okrog 1 Eur).

Za DCB1 jih potrebujem 6x

Za phono, ki bom tudi napravil novega 4x

Obnovil bi jih na vseh 6 monoblokih kar znese 6x

Vsaka stereo aktivna kretnica pa jih tudi potrebuje 6x

Najprej bi jih kupil za DCB1. Nimam pa nobenega praktičnega občutka katere, kakšne in za koliko, je za DIY vode smiselno. Posrebrene, pozlačene, .... . Gledal sem jih pri HiFi Collective.

Vsakega nasveta na podlagi izkušenj bom zelo vesel.

lp matjaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 22:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Eichmann phonopod so super, so pa tudi Neutrik popolnoma ok.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jolbe



Pridružen/-a: Sre Maj 2011 14:37
Prispevkov: 46
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 11, 2013 09:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz ne bi kompliciral, vsak 'pozlačen' rca za par € (npr. iz terne, just, ic elektronika...) bo ok. Jaz ne opazim nobene razlike tudi s cenenimi bloki rca-jev zalitimi v plastiko (po več parov) - npr. priloženi raznim cenenim diy kitajskim vezjem. Z Lampucero sem dobil neke nikljane in dela odlično.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe