Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Bitcoin spet raste
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 21, 2013 14:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja res ne verjamem v sanke oil, ne bi niti razpredal o tem ali verjamem v bitcoin. Lahko ga jemlješ kot igro pokra, šaha...
Jaz nisem z bitcoinom nič izgubil, nič ne bom izgubil (sem si že izplačal začetni kapital), lahko pa kaj profitiram. Tudi če ne, nič zato. Mi ne predstavlja čisto nobene nevarnosti za mojo finančno eksistenco.
Vse kar počnem, je zgolj manipulacija s številkami. Ja tako kot praviš, so brez vrednosti, brez garancije. Če se zdaj bitcoin sesuje...big deal, grem h kakemu soforumašu na srečanje, poslušanje in na pivo. Nihče ne bo opazil.
LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 21, 2013 14:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
Če se zdaj bitcoin sesuje...big deal, grem h kakemu soforumašu na srečanje, poslušanje in na pivo. Nihče ne bo opazil.
Thumb up! Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 24, 2013 10:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes je nekaj napisanega:
http://www.siol.net/novice/tehnologija/racunalnistvo/2013/11/kaj_je_bitcoin.aspx
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 29, 2013 14:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pravkar sem ulovil novico da je Bitcoin presegel 1.000 Usd!!!!!!! Shocked

UAU
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 29, 2013 14:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja že v sredo. Sem prodal vse in spremljam nadaljni potek dogodkov. Cool
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 29, 2013 15:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
Ja že v sredo. Sem prodal vse in spremljam nadaljni potek dogodkov. Cool



Si pa "pridelal" lepega Miklavža!!! Laughing

Lp,
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 30, 2013 16:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kraljmatjaz je napisal/a:
jernejc je napisal/a:
Ja že v sredo. Sem prodal vse in spremljam nadaljni potek dogodkov. Cool



Si pa "pridelal" lepega Miklavža!!! Laughing

Lp,
Miran


Če bi vedel za tole, bi tudi jaz. Ok, ni panike. Prijatelja spoznaš v stiski.Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 30, 2013 19:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tromba je napisal/a:

Če bi vedel za tole, bi tudi jaz. Ok, ni panike. Prijatelja spoznaš v stiski.Wink



Je kdo v stiski?
19. oktobra sem tu gor omenil rast bitcoina, prej niti ni bilo tako očitne rasti. Lahko bi tudi ti takrat kupil. Link sem objavil že v prvem postu, tam vse piše, odločitev je na vsakem posamezniku osebno!

A si pričakoval, da bom kogarkoli kakorkoli vpeljeval, napeljeval, prepričeval v kakršnekoli nekonvencionalne denarne posle?
Spomni se tistega najinega pogovora o "razdelanem sistemu denarne verige", ki je šel v azijo. No way! Zgrešeno razmišljanje.

LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 30, 2013 19:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zivjo,


Tole raste se bolj kot buce na gnoju. Upam, da si stavil primerno.

Zaskrbljujoce je, da tokrat to igra ni na sreco (kjer na koncu eden pobere in se igra zacne znova), pac pa psiholoska igra med ljudmi, katero pokriva pravi denar.

Mmm... Confused Ko se to zrusi ne bo dobro.

Nisem preprical, da so dober namen ustvariti drugacen bolj varovan denar vsi razumeli enako. Trenutno izgleda tako, da tudi bitcoin brez kritja ni vreden prav dosti. Ce prasate mene, je dobronamerna ideja priletela v stari kalup.

LP, Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitko



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 23:20
Prispevkov: 344

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 00:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A kdo spremlja? Zna biti zanimivo naslednjih nekaj ur, ko bodo kitajci za zajtrk izvedeli, da so jim bolj ali manj banali btc cez noc Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 13, 2014 13:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vlada je sklenila, da dohodki od trgovanja z bitcoinom ne bodo obdavčeni in ne bodo predmet odmere dohodnine.

LpM.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 15, 2014 11:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.gizmodo.com.au/2014/01/aussie-mum-in-anti-bitcoin-crusade-after-sons-death/
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 15, 2014 11:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Keri debilizem, naj hkrati tudi prepovejo vse ostale denarne valute, saj se tudi z njimi kupuje droge.

Namesto da bi krivila sebe zaradi svoje nesposobnosti vzgajanja... Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 25, 2014 18:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je to konec bitcoina? To so so danes naslovi v medijih po aferi na Japonskem!
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 25, 2014 19:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pesek v oci s strani velikih korporacij v strahu pred konkurenco…

Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 4 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe