Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

CD predvajalnik
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 21:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HUA !!! ƈa pa Å”e Å”pila, pa sploh fajn ! Wink
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 21:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Si kar prav kupil. Pa Ŕe poceni Very Happy !
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 21:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je kar mehak, z zelo malo detajla, ampak posluŔljiv.. That's enough Smile

Plus je, da kadar dam kak rock/metal notri, zaradi malo veĆØje koliĆØine basov bas boben zveni.. zvrsti primerno.

Za kaj nežnega pa mam itak squeeza.

No, oznako pa ima PG-SL590.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 21:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Je kar mehak, z zelo malo detajla, ampak posluŔljiv.. That's enough Smile

Plus je, da kadar dam kak rock/metal notri, zaradi malo veĆØje koliĆØine basov bas boben zveni.. zvrsti primerno.

Za kaj nežnega pa mam itak squeeza.

No, oznako pa ima PG-SL590.


Skoraj bi stavil da je SL-PG590! Twisted Evil
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 22:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In dobil stavo Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 23:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
In dobil stavo Very Happy


Iz obdobja tega CD playerja sem Tehnicsove, Akaijeve, Sonyeve, Denonove in ostale japonske kataloge poznal takorekoĆØ na pamet! Laughing
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 23:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Å koda, ker nisi vzel omenjenega NAD-a. Takih playerjev kot je omenjeni Technics se prodaja "na vago". Tisti NAD je bil ranga 400EUR, predhodnik 542 in je obĆØutna razlika.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2008 23:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hm, na netu sem prebral ful negativnih kritik glede tistega NAD-a.
Potem pa mi sosed omeni da ima en CD predvajalnik prevec. Pa sem priklopil, sliŔalo se je solidno.. pa sem ga vzel.

Potem pa sem razliko do 100ā‚¬ pustil v trgovini z CD-ji, kar tudi ni slab nakup Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2008 09:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Hm, na netu sem prebral ful negativnih kritik glede tistega NAD-a.
Potem pa mi sosed omeni da ima en CD predvajalnik prevec. Pa sem priklopil, sliŔalo se je solidno.. pa sem ga vzel.

Potem pa sem razliko do 100ā‚¬ pustil v trgovini z CD-ji, kar tudi ni slab nakup Smile


Samo nasvet: ne jemlji resno kritik na netu !!! edino merilo naj ti bo preizkus doma in tvoja uŔesa !!!

Wink
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2008 11:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Hm, na netu sem prebral ful negativnih kritik glede tistega NAD-a.
Potem pa mi sosed omeni da ima en CD predvajalnik prevec. Pa sem priklopil, sliŔalo se je solidno.. pa sem ga vzel.

Potem pa sem razliko do 100ā‚¬ pustil v trgovini z CD-ji, kar tudi ni slab nakup Smile


Pa ja, ĆØe primerjaÅ” NAD z Wadio je NAD absolutno "mali", ampak po lastnih izkuÅ”njah ti povem, da pa krepko poseka Technicsa.

Lastil sem si 4 Technicse in 2 NAD-a (502 in 512), na testu pa imel svoje ĆØase (ko je bilo veĆØ ĆØasa) Å”e razna j***a od Yamah, Onkyev, Pionerjev ... v cenovnem razredu (preraĆØunano) 200-300ā‚¬ pa nobeden ni priÅ”el blizu staremu NAD-u. Mimogrede NAD 512 je bil ena najslabÅ”e ocenjenih NAD-ovih komponent (na Bolhi se je en prodajal za 40ā‚¬).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 10, 2008 18:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj ne pravim da je Technics boljÅ”i. In vem da ni ravno nek hud CDP to. Ampak, ĆØe mi je glavno da Å”pila, in da se ne dere.. Potem je dovolj dober. Sploh ĆØe sem lahko enako zadovoljen z tem in v primerjavi z NAD-om priÅ”param kar nekaj ā‚¬. Za kaj bolj.. pa imam itak Squeeza.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 11, 2008 02:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No jaz Å”e vedno imam dobrega starega NAD C541i v sistemu. CD player kot osnova ni niĆØ posebnega, ko pa se mu ven pomeĆØe mute tranzistorje, zamenja izhodne elektrolite z folijci, ter navadne diode z Å”otki in seveda najbolj pommebno-da se zamneja opa 2604 z lm4562...potem tale player postane prekleto hudimano dobra zverina za svoj denar... Razz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 12, 2008 14:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

in kaj ostane od NAD-a ... ? Wink

... ohiŔje ! Very Happy

Verjetno bi se dalo tudi 'ubogega' Technicsa ustrezno modificirati ... !? Shocked
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 12, 2008 16:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

By the way -

Ko sem pred dnevi iskal neke stare zapiske po HFJ, sem naletel tudi na test tvojega SL-PG 590, ki ga je testiral Alojz Å enk. IzvleĆØek testa, ki se nahaja na zakljuĆØku teksta se glasi takole:

TONSKO RAVNOTEŽJE: 7/10
PROSTOR: 3/10
DINAMIKA: 6/10
VERNOST REPRODUKCIJE: 5/10

DIZAJN IN KAKOVOST IZDELAVE: 4/10
VREDNOST ZA DENAR: 5/10

Sicer pa ne vem zakaj se nekateri tako sekirajo, da nisi kupil kaj drugega, ko pa si lepo in jasno zapisal, da potrebujeŔ "krneki" da Ŕpila en krat na teden in da ti je glavni izvor glasbe nekaj drugega. Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 12, 2008 17:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiomaniac je napisal/a:
in kaj ostane od NAD-a ... ? Wink

... ohiŔje ! Very Happy




No da ne bo pomote...ta CD player ima za razliko od kake konkurence korektno reÅ”eno napajanje. TehniĆØno je soliden player glede na ceno. Da pa se ga z nekaj predelavami postaviti Å”e nekaj stopnic viÅ”je.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe