Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Servis audio naprav
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 27, 2013 18:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

na žalost teh gumbov nimam niĆØ viÅ”ka.Å”e sam sem jih kupoval.
kar se tiĆØe izdelave front ploÅ”ĆØ ti lahko dam tel.Å”t .za toĆØne cene ne vem,najbrž je odvisna tudi od koliĆØine napisov in izrezov na ploÅ”ĆØi,katere je potrebno naredit.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
makra28



Pridružen/-a: Pet Dec 2009 11:07
Prispevkov: 107
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 28, 2013 19:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vintagesonic,
meni je gumb za Marantza 1180 brez problema "posodil" (beri - dal) serviser, katerega omenja Drago.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 051669524
taddeo



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 14:32
Prispevkov: 67
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 17:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz pa sem imel smolo in mi je strela vdarila in pokurila tv plazmo (digitalni kanalnik) in pa reciver Onkyo Tx-nr 818 hdmi main izhod..ostalo deluje.tudi Playstation 4 je Ŕel k vragu...zdaj pa je tako, da moram najti en servis meni najbolj ugaja v MB in da oceni nastalo Ŕkodo, ker mi zavarovalnica povrne...nimam pojma kje je kak dober serviser v MB in da porihta, kot se spodobi?
_________________
FORZA JUVENTUS!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BaaderBrains



Pridružen/-a: Sre Sep 2014 20:25
Prispevkov: 2
Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2014 20:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,
ker sem ĆØisto nov tu vas najprej vse lepo pozdravljam.

ObraĆØam se na vas z vpraÅ”anjem kdo je dober serviser za audio naprave.
ToĆØneje gre za Technics 1210 MK2 (žal nevem letnika, kupljen rabljen).

Levi out mi veĆØinoma nagaja, tako da sploh ne da zvoka, ĆØe pa se sluĆØajno spomni delat, pa kar malce hreÅ”ĆØi.
Torej rabil bi identificirati problem (je to v konektorju za glavo, v konektorju pri kablih, so to sami kabli.. itd..)
Ob priliki bi mogoĆØe tudi menjal izhodni kabel, za kakÅ”nega malce boljÅ”ega (ni pa nujno).

Prosim vas za kontakt koga, ki ima ta gramofon v mazincu in da ni predaleĆØ od Lj.
NajlepÅ”a hvala za odgovore in pomoĆØ.

lp, s.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tom33



Pridružen/-a: Ned Maj 2009 21:26
Prispevkov: 68
Kraj: KAMNIK

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2014 21:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

031689605-drago je gotovo najboljŔi naslov !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041644562
BaaderBrains



Pridružen/-a: Sre Sep 2014 20:25
Prispevkov: 2
Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 03, 2014 21:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za hiter odgovor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Auditor



Pridružen/-a: Čet Nov 2013 19:53
Prispevkov: 22
Kraj: Emona

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 08, 2014 22:33    Naslov sporočila: Sansui vintage tuner Odgovori s citatom

Imam Sansui tuner iz leta 1978, in težave z "light show-om". VeĆØina luĆØk ne dela.
Tuner je v originalnem (dobrem) stanju, zato prosim za mail ali tel. nekoga, ki stvari pozna in bi mi to lahko kvalitetno popravil.
Hvala!
_________________
In the 1950s, people laughed an avg. of 18min/day.
Currently, it's about 4-6 min a day.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gero



Pridružen/-a: Sob Dec 2011 15:03
Prispevkov: 196

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 09, 2014 13:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

BaaderBrains je napisal/a:


ObraĆØam se na vas z vpraÅ”anjem kdo je dober serviser za audio naprave.


tom33 je napisal/a:
031689605-drago je gotovo najboljŔi naslov !


Nisem vedel, da je tale g. drago tudi serviser? Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PURPLE



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 19:27
Prispevkov: 235
Kraj: Savinjska

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2015 19:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Imam CD player SONY CDP X555ES in mi obĆØasno ponagaja, uporabljam ga zelo poredko, mogoĆØe tudi temu težava. Stvar je v tem, da mi obĆØasno preskakuje. Na doloĆØeni pesmi na albumu zaĆØne preskakovati oz kot bi vklopil repeat.

Mi lahko prosim svetujete kam ga nest na pregled. Uradni servis za SONY 3A mislim, da ni najboljÅ”a izbira ali paĆØ.
_________________
HI FI - balzam za uŔesa...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2015 21:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prvo preden karkoli narediÅ” kupi ĆØistilni cd za bralne leĆØe. Ali pa Å”e boljÅ”e roĆØno oĆØistiÅ” bralno leĆØo. ƈe to ne bo pomagalo bo treba pogonski sklop v celoti zamenjati ker žarek izgublja moĆØ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
okoyono



Pridružen/-a: Tor Apr 2019 0:25
Prispevkov: 125
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 17, 2020 13:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne želim odpirati nove teme, prosim za priporoĆØilo mojstra, ki bi znal odpraviti brum na moĆØnostnem ojaĆØevalcu. Gre za solid state ojaĆØevalec.
Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 17, 2020 14:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj,
brum na izhodu in ga slisis na zvocnikih, ali brum trafota?
Si poskusil na razlicnih vticnicah v razlicnih sobah, morda na kateri drugi lokaciji, pri kolegu?
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
okoyono



Pridružen/-a: Tor Apr 2019 0:25
Prispevkov: 125
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 17, 2020 16:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SliÅ”i se iz ohiÅ”ja in na zvoĆØnikih. Ko odprem volume se brum ne pojaĆØa v zvoĆØnikih. Vse sem poskusil. Brum prihaja iz ojaĆØevalca.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 19, 2020 09:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

okoyono je napisal/a:
SliÅ”i se iz ohiÅ”ja in na zvoĆØnikih. Ko odprem volume se brum ne pojaĆØa v zvoĆØnikih. Vse sem poskusil. Brum prihaja iz ojaĆØevalca.


MogoĆØe bi ti lahko pomagal @DAVOR.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
okoyono



Pridružen/-a: Tor Apr 2019 0:25
Prispevkov: 125
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 19, 2020 20:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
okoyono je napisal/a:
SliÅ”i se iz ohiÅ”ja in na zvoĆØnikih. Ko odprem volume se brum ne pojaĆØa v zvoĆØnikih. Vse sem poskusil. Brum prihaja iz ojaĆØevalca.


MogoĆØe bi ti lahko pomagal @DAVOR.


Hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe