Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

poceni aktivni PA zvoèniki
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Milivoje



Pridružen/-a: Sre Jun 2010 13:36
Prispevkov: 166
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 06, 2012 17:58    Naslov sporočila: poceni aktivni PA zvoèniki Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Zanima me, nakup katerega para aktivnih fullrange PA zvoènikov, za ozvoèenje, recimo temu, malo veèjega piknika, bi predlagali? Glavna kriterija sta cena in vzdržljivost. Kvaliteta zvoka je seveda zaželjena, a vem, da bo zaradi denarne omejitve trpela.
Gledal sem nekaj Behringer-jevih zvoènikov:
Behringer VP1520D 259 eur/kom
Behringer B315D 269 eur/kom
Behringer B215D 249 eur/kom
_________________
His Dudeness
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 06, 2012 19:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ADR Audio, priporoèam! Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milivoje



Pridružen/-a: Sre Jun 2010 13:36
Prispevkov: 166
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 06, 2012 19:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jih je možno kje slišat? Kako pa s cenami stojijo?
_________________
His Dudeness
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 06, 2012 21:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne ne... uni Danni al Danli al kwa so že...to je zakon! nadzakon! Topšit! Mr. Green
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
benz220d



Pridružen/-a: Čet Jul 2012 20:37
Prispevkov: 237
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 07, 2012 20:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

poglej te

http://www.musicmax.si/proizvodi/aktivni-zvocniki/db-cromo-12-club-zvocnik/13158/

dosti boje kot behringer za par evrov veè, oz. se da dobit kak lep popust na dB pa imaš dosti boljše ozvoèenje....

sem imel zadnjiè na špilu njihovo Flexys serijo, odlièno, kolikor sem slišal te cromo so dosti bolj suvereni kot behringer, skytec in ostali poceni zvoèniki....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 08, 2012 12:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fantje tema je...èe se ne motim poceni aktivni pa zvoèniki...torej... ne limat linkov dragih pa ozvoèenj..
je pa res ,da je tukaj izbira majhna...ker je kvaliteta temu-ceni primerna...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ĺ pilferderber



Pridružen/-a: Čet Dec 2009 1:24
Prispevkov: 775

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 08, 2012 13:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nemški Thomann.de ima trenutno akcijo dB Technologies zvoènikov..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milivoje



Pridružen/-a: Sre Jun 2010 13:36
Prispevkov: 166
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 08, 2012 23:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za poslušat ni pa nikjer tega? Recimo, da bi mel en prodajalec razstavljenih par raliènih firm/modelov, da sploh slišmo razlike in se odloèimo do kje se je še smiselno stegnit...
_________________
His Dudeness
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2012 01:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Milivoje je napisal/a:
Za poslušat ni pa nikjer tega? Recimo, da bi mel en prodajalec razstavljenih par raliènih firm/modelov, da sploh slišmo razlike in se odloèimo do kje se je še smiselno stegnit...

Morda lahko tudi tukaj pogledaš (najdi kategorijo zvoènikov) http://www.lastracom.com/default.aspx ...se odpraviš do njih kjer pomojem brez problema tudi zadeve slišiš Wink
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
benz220d



Pridružen/-a: Čet Jul 2012 20:37
Prispevkov: 237
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2012 08:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

v music maxu v LJ ali CE lahko poslušaš vse zvoènike...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2012 08:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://www.audiopro.si/
Jaz imam z njimi dobre izkušnje. Ustrežljivi.
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2012 12:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
http://www.audiopro.si/
Jaz imam z njimi dobre izkušnje. Ustrežljivi.


tele hk satelite z subi sva z bratom slišala na eni prireditvi na štajerskem ....bom rekel takole..tema...
za zvoènike in na mojstra za ozvoèenje....vse je blo v clipu-hiter pogled na mešalko ....visoki so se drli....srednjih tonov praktièno ni bilo....ti so itak kritièni pri ozvoèenjih...basi pa podhranjeno... Rolling Eyes
da ne bo pomote...jaz nisem noben struèko na tem podroèju...samo èist gluh še nisem... Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2012 13:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj ni debata o HK audio ali kakih dotiènih zvoènikih. Na vprašanje o poceni aktivnih PA zvoènikih sem podal link, kjer je poleg zgoraj omenjenega sranja na voljo še štiriindvajset drugih proizvajalcev zvoènikov.
Izbire je torej dovolj, treba je dvignit rit in it poslušat.
LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2012 14:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
Saj ni debata o HK audio ali kakih dotiènih zvoènikih. Na vprašanje o poceni aktivnih PA zvoènikih sem podal link, kjer je poleg zgoraj omenjenega sranja na voljo še štiriindvajset drugih proizvajalcev zvoènikov.
Izbire je torej dovolj, treba je dvignit rit in it poslušat.
LP Jernej


ja ,ja ...ne se sekirat... Wink jaz sem paè povedal kaj sem takrat slišal.vem pa tudi ,da nasproti mojega bloka prodajajo totalen šit za ogromen denar....zadnjiè sem nujno rabil eno lampo ecc83 -sem jo drago plaèal ,a vožnja drugam bi bila še dražja,pa sem šel tja kupit...
skratka en kup zaniè robe za ogromen denar...npr...ojaèevalec 2x300wat rms na 8 om pri njih stane toliko kolikor je brat dal za 2x 1000wat ojaèevalnik...da ne bo pomote vsi so kitajci...
kaj je lab gruppen al pa powersoft pa še niso slišali...al se pa neumne delajo Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2012 20:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Behringer boš obžaloval. Ni toliko problem v podpovpreèenem zvoku, kot v kvaliteti izdelave in trpežnosti.

Zgoraj omenjeni dB pa so èist feest.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe