Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Izdelava pasivne kretnice

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
d4vid



Pridružen/-a: Pet Jul 2012 20:49
Prispevkov: 1
Kraj: Podkum < Zasavje

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 15, 2012 19:13    Naslov sporočila: Izdelava pasivne kretnice Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Rad bi izdelal 2way kretnico pasivno. Kolikor sem videl, se potrebujejo kondenzatorji in žica, kar imam vse doma.

Trenutno imam en zvočnik, Carpower SP-167C, ki je mid-bass in bi ga uporabil za srednje tone, dokupil pa bi še woofer. Gledal sem kaluklatorje pa mi ni nič jasno. Katero frekvenco moram vstavit tja noter?
_________________
d4vid.eu
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041845073
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 16, 2012 10:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

malo še obišči www.audiodiy.org !
Tu so predvsem smogradnje!

Boštjan
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe