Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Vklop
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 09, 2013 19:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mc Intosh je bil za nas mulce pojem, danes, pa sodijo njegovi izdelki v neko drugo temo. Da ne bo hude krvi, ne mislim, da so slabi, le cene ne opraviĆØujejo minule zasluge, estetika in nostalgija, pa je drugi par rokavic.
Sam imam v avtu 6 kan. Maca iz ĆØiste nostalgije iz ĆØasov, ko sem hotel, pa nisem mogel. HoĆØem reĆØ Mac je za specifiĆØne uporabnike in se njegovih zvokovnih karakteristik ne postavlja v prvo vrsto zahtev.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
classicaudio



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 16:00
Prispevkov: 71
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 08:47    Naslov sporočila: ZvoĆØniki Odgovori s citatom

Ali je kaj komentarjev na vĆØerajÅ”nje sreĆØanje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 09:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Torej ĆØe prav razumem ima Vklop sedaj na voljo lastne zvoĆØnike in ojaĆØevalce. To je pa super. Lahko kdo kaj veĆØ pove? Gre za veĆØ modelov? Se vse dela v Sloveniji (razen enot, elektronskih delov... mislim)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 12:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
Mc Intosh je bil za nas mulce pojem, danes, pa sodijo njegovi izdelki v neko drugo temo. Da ne bo hude krvi, ne mislim, da so slabi, le cene ne opraviĆØujejo minule zasluge, estetika in nostalgija, pa je drugi par rokavic.
Sam imam v avtu 6 kan. Maca iz ĆØiste nostalgije iz ĆØasov, ko sem hotel, pa nisem mogel. HoĆØem reĆØ Mac je za specifiĆØne uporabnike in se njegovih zvokovnih karakteristik ne postavlja v prvo vrsto zahtev.

lp


Kdo pa so to tvojem ti specifiĆØni uporabniki ?

Še eno podvpraŔanje.

Kako se je lahko Mcintosh obdržal na tržiÅ”ĆØu toliko ĆØasa? Obstoj firme/izdelkov po vsej verjetnosti definira dolgoletna prodaja in njeni kazalci na trgu, tudi ĆØe odÅ”etejemo tisti procent kupcev, ki nima pojma o zvoku in kupuje opremo iz ĆØistega prestiža ali nostalgije. To se dogaja na vseh podroĆØjih.

Poleg tega je tu Å”e agresivni marketing ( odkriti ali celo prikriti ), ki se ga v veĆØini dandanaÅ”nji poslužujejo že vsi in to na vseh podroĆØjih, da preživijo ali celo obogatijo. Stvar izbire posameznika.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 12:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moje mnenje je, da je za njegov obstoj kljuĆØnega pomena ogromen ameriÅ”ki trg. Tam ima dolgoleten sloves in Å”tevilne privržence. Tudi njegov, za moje pojme precej kiĆØast dizajn je pisan na kožo ameriĆØanom.

LpM.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
vintagesonic



Pridružen/-a: Sre Mar 2010 17:24
Prispevkov: 1426
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 15:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Moje mnenje je, da je za njegov obstoj kljuĆØnega pomena ogromen ameriÅ”ki trg. Tam ima dolgoleten sloves in Å”tevilne privržence. Tudi njegov, za moje pojme precej kiĆØast dizajn je pisan na kožo ameriĆØanom.

LpM.


ƈe berem med vrsticami imam obĆØutek da si hotel povedati, da je nekaj hudo narobe z ameriÅ”kim okusom, oziroma poslediĆØno njihovim trgom.

Tudi jaz nisem pretiran "fan" njihovega naĆØina razmiÅ”ljanja na doloĆØenih segmentih , vendar vzamem zateĆØeno stanje kot golo dejstvo, ki se ga na nek naĆØin ni mogoĆØe izogniti.

Bolj zanimivo je, da si povezal zvok aparature z njenim izgledom. ( ĆØeprav tudi izgled aparature ni popolnoma nepomemben faktor pri promociji artikla na trgu in to ne samo na podroĆØju zvoka )


Razumem seveda tudi to, da so to samo osebna mnenja, oziroma staliÅ”ĆØa, tako da ni niĆØ narobe, ĆØe se le ta razlikujejo med seboj.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 20:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AmeriĆØani shita- velja za komplet tehniko-ne kupujejo.
Tko al pa drugaĆØ.
Bistveno ceneje in bistvenio bolje kot v Evropi-vse, od avtov do name it!
'Wink'
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 22:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vintage @ toĆØno v smislu tvojega zadnjega stavka. Gre le za moje osebno mnenje in ni potrebe, da sploh kdo misli enako.

Zvoka nisem komentiral, ker te komponente premalo poznam.

Glede dizajna pa je tako, da mi paĆØ ni vÅ”eĆØ. Žal mi ameriÅ”ki okus glede izgleda nekaterih stvari ni najbolj blizu.

LpM.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
jacoby



Pridružen/-a: Sre Jun 2008 10:23
Prispevkov: 1111

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 22:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@Miro,
+1

PS fantje, poglejte si mal McIntosh sheme, tisti ki jih razumete sevede... Wink
sto let za kaĆØami... Smile kot USA avtomobili...
_________________
The only way to do great work is to love what you do
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 051383384
classicaudio



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 16:00
Prispevkov: 71
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 06, 2013 14:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... jaz pa Å”e zdaj ne vem kako je bilo v Vklopu...zvoĆØniki, sound..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 06, 2013 15:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zuluf je napisal/a:
Torej ĆØe prav razumem ima Vklop sedaj na voljo lastne zvoĆØnike in ojaĆØevalce. To je pa super. Lahko kdo kaj veĆØ pove? Gre za veĆØ modelov? Se vse dela v Sloveniji (razen enot, elektronskih delov... mislim)?

Vsa konstrukcija, dizajn ter seveda izdelava je domaĆØa. ZvoĆØniki naj bi bili v treh velikostih prikazani pa so po specifikacijah srednji.

classicaudio je napisal/a:
... jaz pa Å”e zdaj ne vem kako je bilo v Vklopu...zvoĆØniki, sound..

Tudi mene žal ni bilo v sredo sem pa zvoĆØnike že dvakrat prej posluÅ”al. Sound je super Å”e prav posebno pa na basih. Se jih splaĆØa posluÅ”at. Ne vem mogoĆØe so pa že v sredo odpirali tele Å”ampanjĆØke!




_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 19, 2013 17:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V soboto se nam obeta posluÅ”anje zvoĆØnikov že kar poznane firme naÅ”ih sosedov Colibri Labs. ZvoĆØniki so bili med drugim predstavljeni tudi na lanskoletnem ljubljanskem Hi Fi Showu. Odzivi pa so vedno znova zelo dobri. Kot zanimivost sem opazil, da so na njihovi uradni strani predstavljena tudi mnenja iz naÅ”ih forumov oz. mnenja soforumaÅ”ev. PosluÅ”ali pa bomo zvoĆØnike Colibri Labs mod. Mystic ter njihove nove povezovalne kable Colibri Labs Guru. Vabljeni!


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 19, 2013 22:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
V soboto se nam obeta posluÅ”anje zvoĆØnikov že kar poznane firme naÅ”ih sosedov Colibri Labs. ZvoĆØniki so bili med drugim predstavljeni tudi na lanskoletnem ljubljanskem Hi Fi Showu. Odzivi pa so vedno znova zelo dobri. Kot zanimivost sem opazil, da so na njihovi uradni strani predstavljena tudi mnenja iz naÅ”ih forumov oz. mnenja soforumaÅ”ev. PosluÅ”ali pa bomo zvoĆØnike Colibri Labs mod. Mystic ter njihove nove povezovalne kable Colibri Labs Guru. Vabljeni!



Laughing Ko sem prebral tole, sem Å”el takoj raziskovat... Spomnim se namreĆØ, da sem po lanskem sejmu v svojih vtisih najveĆØ pisal ravno o teh zvoĆØnikih. In naÅ”el... prav moj komentar o njihovih zvoĆØnikih... preveden v hrvaÅ”ki jezik... najverjetneje z kakÅ”nim "google translate" tipom orodja... Mad . Å e smeÅ”ki so "prevedeni"... Brez glave in repa...

Evo:

Autor: before ā€¢ Fokus je na ovogodiÅ”njem sajmu za mene je akustiĆØni tretman sadržaji, ali zato Å”to trenutno sam ureĆ°ivanja s mojim novim akustiĆØnim posluÅ”alnice. Ali ipak imam neke pozornost na ureĆ°aje, koji se prvenstveno usmjerenih na sajmu. Vrlo malo je dobrih stvari, ali sam bio najviÅ”e impresioniran zvuĆØnika Colibri Labs! U pogledu prosjeĆØnih sivih zvuĆØnika, niÅ”ta posebno, ali zvuk ... Å okiran bombu! Dakle, divlje, sirove, izravni dinamika spoji s robusnim, ĆØvrste bas podruĆØju, ne možete sresti na svakom koraku. PojedinaĆØno veƦ, ali u tandemu ... rijetkost. Ja nemam sumnje da su ovi zvuĆØnici privuƦi pozornost mnogih ljudi u druge, ali na žalost, to bi vjerojatno na prste jedne ruke izbrojati one koje si možete priuÅ”titi.Cijena ovih zvuĆØnika je takoĆ°er divan Zlo ili vrlo Mad.

In original na tej povezavi:
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=2167&postdays=0&postorder=asc&start=120

Želim samo izpostaviti, da za lastno promocijo pa bi se že lahko bolj potrudili... Twisted Evil
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
3000ES



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 8:19
Prispevkov: 228
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 20, 2013 08:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rolling Eyes Laughing ƈe ne bi Å”lo za grozovito jezikovno skrpucalo, bi sodilo med vice.

Da jim za slovenÅ”ĆØino "dol visi" mi je jasno, bi jih pa lahko brigala vsaj materinÅ”ĆØina.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 20, 2013 09:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

..Ŕokiran bombu..

a ti takva komentare stavi? A bre, nikako da nauĆØi jezika, pa stavljati takva komentar?
Kupi kaseta na strana jezika! Ne zezaj narodi po nacionalnata osnova!
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Naslednja
Stran 3 od 13

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe